شرکت آمریکایی محاکمه coronavirus واکسن در استرالیا

ایالات متحده بیوتکنولوژی شرکت با آغاز آزمایشات انسانی در استرالیا از یک واکسن برای coronarvirus با امید انتشار یک ثابت واکسن این سال

کانبرا استرالیا — ایالات متحده بیوتکنولوژی شرکت اعلام کرد روز سه شنبه شروع آزمایشات انسانی در استرالیا از یک واکسن برای coronarvirus با امید انتشار یک ثابت واکسن این سال است.

Novavax آغاز شده است فاز اول این دادگاه که در آن 131 داوطلبان در شهرهای ملبورن و بریزبن را تست ایمنی واکسن و به دنبال نشانه های اولیه از واکسن این, اثر, شرکت پژوهشی رئیس دکتر گرگوری گلن گفت.

“ما در موازات ساخت دوز ساخت واکسن در پیش بینی که ما قادر خواهید بود برای نشان دادن آن کار می کند و قادر به شروع استقرار آن تا پایان سال جاری” گلن گفته مجازی کنفرانس مطبوعاتی در ملبورن از Novavax مقر در مریلند است.

تست حیوانی پیشنهاد واکسن موثر در دوزهای پایین. Novavax می تواند تولید حداقل 100 میلیون دوز در سال جاری و 1.5 میلیارد دلار در سال 2021 است.

تولید واکسن نام NVX-CoV2373 بود که مدرج با $388 میلیون دلار سرمایه گذاری توسط نروژ مبتنی بر ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری از ماه مارس گلن گفت.

حدود ده آزمايش واکسن در مراحل اولیه تست و یا آماده برای شروع عمدتا در چین ایالات متحده و اروپا است. آن را روشن است که هر یک از نامزدها در نهایت ثابت خواهد کرد که بی خطر و موثر است. اما بسیاری از روش های مختلف کار و ساخته شده با فن آوری های مختلف افزایش شانس که حداقل یک رویکرد ممکن است موفق شوند.

نتایج اولین مرحله از آزمایش های بالینی در استرالیا به شمار می رود شناخته شده در جولای Novavax گفت. هزاران نفر از نامزدها در کشورهای مختلف خواهد و سپس درگیر شدن در مرحله دوم.

محاکمه آغاز شد و با شش داوطلب تزريق با پتانسیل واکسن در ملبورن در روز سه شنبه گفت: پل گریفین, بیماری های عفونی متخصص با استرالیا همکار هسته شبکه.

بسیاری از واکسن عکس در این خط لوله با هدف آموزش ایمنی بدن سیستم به رسمیت شناختن “سنبله” پروتئین است که خاتم coronavirus’ بیرونی سطح بتونه کاری بدن واکنش نشان می دهند اگر آن را تا کنون مواجه می شوند این عفونت واقعی. برخی از نامزدها در حال ساخته شده فقط با استفاده از کد ژنتیکی که برای پروتئین و دیگران با استفاده از یک ویروس بی ضرر برای تحویل پروتئین-تولید اطلاعات است. هنوز هم دیگر واکسن نامزد قدیمی تر ساخته شده با کشته شدن تمام virus.

Novavax می افزاید: یکی دیگر از نوع جدید که به لیست چه نامیده می شود یک واکسن نوترکیب. Novavax با استفاده از مهندسی ژنتیک به رشد بی ضرر نسخه از coronavirus سنبله پروتئین در مشاعره نقل از حشرات سلول ها در یک آزمایشگاه. دانشمندان با استخراج و خالص پروتئین و بسته بندی شده آن را به ویروس-اندازه نانوذرات.

“راه ما ایجاد یک واکسن است که ما هرگز لمس ویروس” Novavax آسوشیتدپرس گفت در ماه گذشته. اما در نهایت “به نظر می رسد درست مثل یک ویروس به سیستم ایمنی بدن است.”

این همان فرایند است که Novavax مورد استفاده برای ایجاد یک نانوذره واکسن آنفولانزا است که اخیرا به تصویب اواخر مرحله تست است.ایالات متحده بیوتکنولوژی شرکت اعلام کرد روز سه شنبه شروع آزمایشات انسانی در استرالیا از یک واکسن برای coronarvirus با امید انتشار یک ثابت واکسن این سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>