ما گواهی هنگ کنگ دهکدهای از دست داد استقلال خود را به چین به خطر انداختن آن وضعیت خاص

هنگ کنگ دهکدهای از دست داد استقلال خود را از دولت چین را مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت در یک تاریخی گزارش به کنگره چهار شنبه تخمگذار زمینه را برای این سرزمین به از دست دادن آن وضعیت خاص تحت قانون ایالات متحده و تهدید آن قدرت اقتصادی.

گواهینامه از وزارت امور خارجه علائم چشمگیر نقطه عطفی برای این سرزمین به عنوان دولت چین حرکت می کند به پیاده سازی یک سری از قوانین امنیت ملی است که در آن می گوید با هدف یاغی تجزیه طلبی براندازی و دخالت خارجی در هنگ کنگ, اما که منتقدان را به عنوان ناقوس مرگ “یک کشور دو سیستم” است که باعث می شود خاک منحصر به فرد است.

ABC اندی زمینه گزارش ABC News Radio:

هزاران طرفدار دموکراسی تظاهرکنندگان بسیج در خارج از هنگ کنگ مقننه شنبه, درگیری مسلحانه با پلیس که شات فلفل توپ و بازداشت حداقل 360 نفر با توجه به آسوشیتد پرس.

“هیچ فرد معقول و منطقی می تواند ادعا امروز که دلار هنگ کنگ حفظ درجه بالایی از استقلال از چین داده و حقایق را بر روی زمین” وزیر امور خارجه مایک Pompeo در بیانیه ای گفت.

تغییر در سیاست و موقعیت نمی کند و در عین حال اثر داشته باشد اما آن را میسازد قانونی زمینه را برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اقدامات اجرایی به فسخ هنگ کنگ وضعیت خاص تحت قانون ایالات متحده از جمله شل تر کنترل صادرات از سرزمین اصلی چین; موافقت نامه در پرداخت مالیات ارز, ارز و تحریم و اجرای قانون همکاری استرداد.

پایان این توافق نامه می تواند نزول حدود 66.8 میلیارد دلار از تجارت بین ایالات متحده و هنگ کنگ مخاطره دفاتر صدها نفر از شرکت های ایالات متحده وجود دارد و طلسم مرگ هنگ کنگ وضعیت به عنوان یک مالی بین المللی سرمایه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را تعیین گام های بعدی در حال حاضر که این گواهینامه شده است با توجه به بالا دیپلمات های ایالات متحده برای شرق آسیا و اقیانوس آرام, اما از آن خواهد شد “در نظر گرفته شود” و “به عنوان هدف که ممکن است به تغییر رفتار” در پکن.

“ما بهترین های ما برای اطمینان حاصل شود که مردم هنگ کنگ هستند و نه منفی تحت تاثیر قرار به بهترین ما می توانیم” گفت: معاون وزیر خارجه دیوید Stilwell. “رویکرد ما این است که برای کاهش تاثیر در سطح جهان در هنگ کنگ مردم در حالی که در همان زمان کمک به پکن درک نگرانی های ما.”

اما آنها “نه امیدوار است که پکن را معکوس خود را,” او اضافه شده — سرزنش دولت چین هر چه می آید بعدی.

“این تصمیم توسط دولت در پکن و نه توسط آمریکا” Stilwell گفت. “ما به سادگی پاسخ به آنچه PRC در حال انجام است.”

برخی از منتقدان می گویند که هر مرحله را به پایان هنگ کنگ ویژه, وضعیت, به عنوان مخالف به تحریم چین یا هنگ کنگ مقامات خواهد بازی را به پکن دست مجازات هنگ کنگ, اقتصادی, در حالی که به پکن به دلایل بیشتر به تشدید کنترل.

“تغییر دلار هنگ کنگ وضعیت را نه تنها تضعیف دلار هنگ کنگ صادرات و آسیب اقتصاد خود را, اما همچنین دعوت از چینی تلافی مانند تغییر قوانین بهره گیری از شرکت های ایالات متحده وجود دارد. سرزمین اصلی چین رنج می برند کمی اما احتمالا به اندازه کافی به طور قابل ملاحظه ای تغییر پکن حساب دیفرانسیل و انتگرال” گفت: بنجامین فریدمن سیاست مدیر برای دفاع از اولویت های آزادیخواه اتاق فکر در واشنگتن است.

اما برخی از هنگ کنگ را طرفدار دموکراسی رهبران جنبش استقبال می کنند به عنوان یک کلید اهرم نقطه مقابل پکن.

“امید ما این است که یک تغییر شدید از سیاست آمریکا را تشویق آنها را به عقب البته در هنگ کنگ. سال گذشته ما شده است, مبارزه با, برای اولین بار در برابر استرداد ترتیبات با چین و در حال حاضر یک جارو امنیت ملی و قانون است. جهان باید به نوبه خود چشم.,” توییتی جاشوا وانگ یکی از رهبران دانشجویی.

دولت چین هنوز در پاسخ به Pompeo اعلام. سردبیر جهانی بار حزب کمونیست را تلخیص است که اغلب به عنوان یک منادی, bashed Pompeo در توییتر یک پلت فرم ممنوع برای چینی ها در مکان های متهم “عادت دروغ گفتن وزیر امور خارجه” از گفتن “کنگره آمریکا چه هنگ کنگ امنیت ملی قانون است و قبل از آن حتی تصویب رسید.”

چین ملی است که انتظار می رود به تصویب پنج شنبه لایحه ای است که مجموعه ای از دستورالعمل ها برای امنیت ملی قوانین برای هنگ کنگ که احتمالا استقرار دولت چین امنیتی به خاک و دور زدن هنگ کنگ مقننه با تدوین و تصویب قوانین در پکن.

تحت “یک کشور دو سیستم” چارچوب هنگ کنگ وعده داده شده بود یک سطح معینی از استقلال بلکه نیاز به تصویب خود را امنیت ملی قانون شناخته شده به عنوان “ماده 23.” که قانون مواجه شدید مخالفت عمومی در دو دهه گذشته, اما, و آن را هرگز تصویب شده است.

در ماه ژوئن گذشته این سرزمین را اجرایی کری لام اقدام به تصویب استرداد لایحه که موجب تظاهرات گسترده با منتقدان, استفراغ کردن, آن را به عنوان “ماده 23-نور.” پس از دو هفته تظاهرات و درگیری با پلیس که سوخت بیشتر و خشم و لام و نرم افزار-پکن بلوک ایستاده بود پایین بر استرداد لایحه.

در این صورت است که مخالفان دولت چین در حال حاضر با استفاده از ملی به گرفتن امور به دست خود و به زور از قوانین در قلمرو بدون محلی مقننه ورودی.

“این پایان هنگ کنگ. این پایان یک کشور و دو سیستم. این از آن است. اشتباه نکنید در مورد آن” دموکراسی نماینده مجلس دنیس Kwok گفت: در هفته گذشته.

این گواهینامه به کنگره در سال مورد نیاز است تحت سال گذشته هنگ کنگ حقوق بشر و دموکراسی عمل می کنند, که همچنین می تواند تحریم ها در چین یا هنگ کنگ مقامات خود را برای سرکوب دموکراتیک تظاهرات در برابر خزنده حکومت پکن. اگر چه Pompeo بیانیه گفته است که این گواهینامه یک کنگره دستیار گفت: ABC اخبار که کنگره هنوز به دریافت گزارش.

“به طور معمول با این دولت و کنگره شده است نگه داشته و خارج از حلقه به رغم قوی نشان از حمایت هر دو حزب برای هنگ کنگ گفت:” تشکر. الیوت انگل D-n. y. صندلی از خانه کمیته امور خارجی. “همانطور که دولت در نظر مراحل بعدی ضروری است وزیر Pompeo به کار با کنگره که توسط قانون مورد نیاز است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>