ما کسب و کار کاهش 27K شغل قبل از ویروس آمار در ماه مارس

شرکت های ایالات متحده ریختن 27,000 شغل در ماه مارس با توجه به بررسی شکل که عمدتا منعکس اقتصاد آن را به عنوان قبل از تاثیر کامل از شیوع ویروسی

واشنگتن — شرکت های ایالات متحده ریختن 27,000 شغل در ماه مارس با توجه به بررسی شکل که عمدتا منعکس اقتصاد آن را به عنوان قبل از تاثیر کامل از شیوع ویروسی.

حقوق و دستمزد پردازنده ADP گفت: کسب و کارهای کوچک در زمان بزرگترین ضربه از دست دادن 90,000 شغل در حالی که متوسط و شرکت های بزرگ هنوز هم اضافه شده کارگران است. اقتصاددانان پیش بینی است که بسیار بزرگتر از دست دادن شغل, احتمالا میلیون ها گزارش خواهد شد در ماه های آینده.

در ماه مارس ارقام اولین ماهانه از دست دادن شغل گزارش ADP پس از طوفان هاروی و ایرما ناودان تگزاس و خیلی از جنوب شرقی در سپتامبر 2017. فقط یک ماه قبل ADP گفت که کسب و کار به دست آورد جامد 179,000 شغل در ماه فوریه است.

روز جمعه دولت را موضوع خود ماهانه گزارش مربوط به اشتغال است که انتظار می رود نشان می دهد از دست دادن حدود 150000 شغل با توجه به FactSet. که خواهد شد ضربه محکم و ناگهانی یک رکورد طولانی خط 113 مستقیم ماه از استخدام.

مارک زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک که کامپایل ADP گزارش داد که دولت آوریل شغل گزارش آن منتشر خواهد شد در اوایل ماه مه احتمالا نشان می دهد سابقه کار ضرر و زیان حدود 10 میلیون به 15 میلیون دلار با نرخ بیکاری به احتمال زیاد با شکوه از 10٪.

در علاوه بر این به گسترده اخراج, استخدام سقوط کرده است که همچنین کشیدن پایین به طور کلی اعداد. یک مودی نظرسنجی از شرکت هایی که به طور معمول می یابد 40 درصد از شرکت های استخدام کاهش یافته و به یک رکورد کم از فقط 6 درصد از کسب و کار اضافه کردن شغل زندی گفت.

“نه تنها ما شاهد بزرگ اخراج اما بدیهی است که هیچ کس را برای استخدام در این نقطه,” او گفت:.

ADP گفت که این ارقام منعکس کننده کار شمارش در طول هفته پایان مارس 14, هنگامی که تعداد زیادی از مردم به دنبال مزایای بیکاری بود و هنوز هم تا حد زیادی در چک.

هفته بعد نرخ بیکاری منفجر شد افزایش به 3.3 میلیون پنج برابر رکورد قبلی.

بسیاری از از دست دادن شغل در ماه مارس گزارش ADP متمرکز بودند در یک دسته بندی است که شامل خرده فروشی که قطع 37,000 شغل و در ساخت و ساز است که ریختن 16,000. هتل ها و رستوران ها و قمار از دست داد 11,000 شغل.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی هنوز استخدام, اضافه کردن 44,000 شغل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>