ما عامل مرز دستگیر و به ظن کودک جنایات جنسی

یک گشت مرزی ایالات متحده که پلیس می گویند سنگر خود را در یک کلیسا به مدت چهار ساعت است که در مواجهه با اتهامات ظن سوء استفاده جنسی متعدد کودکان بیش از چندین سال

TUCSON, Ariz. — یک گشت مرزی ایالات متحده که پلیس می گویند سنگر خود را در یک کلیسا به مدت چهار ساعت است که در مواجهه با اتهامات ظن سوء استفاده جنسی متعدد کودکان بیش از چندین سال.

پلیس در سیررا ویستا روز جمعه گفت که مقامات دانا Thornhill پنج شنبه شب پس از مسلح بن بست در یک کلیسا در نزدیکی Huachuca شهر آریزونا جمهوری گزارش.

سیررا ویستا پلیس سرهنگ شان Brownson گفت: افسران کار به طور مشترک با آمریکا تحقیقات امنیت داخلی شده بود surveilling Thornhill, برای برخی از زمان و مشکوک است که او درگیر در “مستمر” سوء استفاده از چندین کودکان در سیررا ویستا.

او کاهش یافته است به رفتن به جزئیات در مورد. اما او اضافه کرد که محققان در نقل مکان کرد به دستگیری Thornhill 49 روز پنج شنبه به دلیل آنها مشخص شد که رفتار او همراه با اجرای قانون آموزش ارائه شده یک تهدید برای جامعه است.

“ما احساس به شدت در این زمان است که او نباید راه رفتن در خیابان و بر اساس چه نوع از جنایات او متعهد به تجاوزات جنسی در کودکان و پس از آن این واقعیت است که آنها پیوسته در طول سال های مختلف,” Brownson گفت.

سیررا ویستا نیز پلیس کاهش یافته است به انتشار اطلاعات در مورد سنین و یا تعداد قربانیان به نقل از طبیعت حساس بررسی است.

Brownson گفت: مرز عامل رشد کرده بود مشکوک که اجرای قانون را در دست بررسی او.

“آن را بسیار آشکار است که او آگاه بود که اجرای قانون بود مشاهده و او نگران بود که او را دستگیر کنید,” او گفت:.

در روز پنج شنبه بعد از ظهر Thornhill فرار سیرا ویستا محدوده شهر و سنگر خود را در کلیسا مسلح با .40-نیمه اتوماتیک کالیبر تفنگ دستی. Brownson گفت Thornhill تا به حال قبل از وابستگی با کلیسا بود و دسترسی به اموال.

محققان همچنین خود را بازیافت جدا تفنگ و مهمات و همچنین گشت مرزی اعتبار از داخل کلیسا Brownson گفت.

پلیس همچنین اعدام یک حکم جستجو در Thornhill را سیرا ویستا صفحه اصلی در پنج شنبه, جایی که آنها در بر داشت اضافی شواهد ارتباط او را به این جنایات است.

“من نمی توانم اظهار نظر در مورد آنچه که در حال حاضر, اما وجود دارد همخوانی شواهدی وجود دارد که او درگیر در این نوع از فعالیت” Brownson گفت.

افسران رزرو Thornhill به Cochise County زندان در روز پنج شنبه. کلانتر علامت Dannels کاهش یافته است به نظر بررسی است. اما او گفت: آریزونا جمهوری اسلامی که Thornhill شد arraigned در روز جمعه برگزار شد در زندان بدون پیوند.

Thornhill, چهره دو فقره از رفتار جنسی با یک جزئی و دو اتهام تجاوز جنسی. کسانی که به اتهام جنایت می توانید حمل جملات به زندگی در زندان تحت قانون آریزونا.

آن شناخته شده نیست اگر او تا به حال یک وکیل.

گشت مرزی را توسان بخش است که صلاحیت این دادگاه ها بیش از Cochise County گفت: این اتهامات در برابر عامل جدی است. گمرک و حفاظت از مرزها را از حرفه ای مسئولیت این سازمان ناظر دفتر در حال همکاری با محققان آنها اضافه شده است.

“CBP را تحمل نمی کند فساد و یا سوء استفاده در صفوف ما و با ما همکاری کامل با همه کیفری یا اداری تحقیقات از اتهام سوء رفتار توسط هر یک از پرسنل ما که آیا آن رخ می دهد یا وظیفه” بخش توسان بیانیه بخوانید.

بخش توسان وعده داده شده به طور شفاف در انتشار اطلاعات مورد بررسی است. آن کاهش یافته است به انتشار جزئیات بیشتر در مورد Thornhill اشتغال با گشت مرزی از جمله خود را در طول زمان با آژانس و یا جایی که او مستقر شد.

Brownson گفت: 40 کالیبر نیمه تپانچه آنها بهبود “غیر معمول نیست” به اجرای قانون است اما نمی تواند بگوید اگر آن صادر شد او را به عنوان یک عامل مرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>