ما بیوتکنولوژی شرکت می بیند وعده جدید کروناویروس واکسن

آمار اولیه از ما بیوتکنولوژی شرکت COVID-19 واکسن برای اولین بار به آزمایش می شود در ایالات متحدهاست نشان داد که آن را به تولید محافظ آنتی بادی در یک گروه کوچک از افراد داوطلب سالم شرکت مدرن وارز در روز دوشنبه گفت:.

داده ها از هشت نفر که در پاره ای از موارد ایمنی آزمایشی که لگد کردن در ماه مارس به عنوان جهانی همه گیر ناشی از رمان coronavirus پخش شد.

بیشتر:

در دادگاه از 45 داوطلبان انجام شده توسط موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشت داوطلبان که دو دوز از این واکسن تولید محافظ آنتی بادی تقریبا در رقابت با افرادی که بهبود از یک عفونت ویروس است که باعث COVID-19 بیماری این شرکت گفت: در انتشار اخبار.

این مطالعه که طراحی شده است برای اثبات این واکسن آثار ارائه شده اولیه با روشنایی ضعیف تابیدن از امید که آن را می تواند ارائه محافظت در برابر ویروس.

دانشمندان هنوز در تلاش برای درک آنچه در سطح آنتی بادی در نهایت اثبات محافظ در برابر coronavirus و چه مدت است که حفاظت از گذشته خواهد شد.

این واکسن به نظر می رسد برای نشان دادن یک دوز واکنش به این معنی که افرادی که دوزهای بالاتر سطوح بالاتری از آنتی بادی است.

مدرن را واکسن واز چراغ سبز برای شروع مرحله دوم انسانی, تست و هفته گذشته ما رگولاتور به واکسن “سریع” وضعیت به سرعت تنظیم مقررات بررسی است.

“ما در حال سرمایه گذاری به مقیاس تولید, بنابراین ما می تواند به حداکثر رساندن تعداد دوزهای ما می تواند کمک به محافظت از مردم به عنوان بسیاری از ما می توانید از SARS-CoV-2,” مدرن, مدیر ارشد اجرایی استفان Bancel گفت.

شرکت واکسن است که در خط مقدم تلاش ها برای دستگیری سریع گسترش ویروس. هفته گذشته آن را به دست آورد بهداشت آمریکا آژانس را “سریع” برچسب برای سرعت بخشیدن به تنظیم مقررات بررسی است. مدرن انتظار برای شروع یک بزرگتر در اواخر مرحله آزمایشی در ماه جولای.

وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان تایید شده یا واکسن برای COVID-19 و کارشناسان پیش بینی امن و موثر واکسن می تواند 12 تا 18 ماه به منظور توسعه. این شرکت امضا کرده است و در معاملات با سوئیس قرارداد داروسازی Lonza گروه AG و دولت آمریکا به تولید مقادیر عظیمی از آن واکسن.

واکسن mRNA-1273 نیز یافت می شود به طور کلی امن و به خوبی تحمل می شوند در مراحل اولیه مطالعه مواد مخدر توسعه دهنده گفت.

یک نفر در دادگاه با تجربه قرمزی و التهاب در اطراف محل تزریق که مشخص می شود به عنوان یک “درجه 3” عوارض جانبی. هیچ عوارض جانبی جدی گزارش شده بود ،

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>