ما سواحل پارک کامل در آخر هفته روز یادبود با وجود همه گیر

از آخر هفته روز یادبود مارک غیر رسمی شروع تابستان در ایالات متحده به ارمغان آورد جمعیت به برخی از سواحل پارک ها و دیگر مقصد در سراسر کشور و از هشدارهای کارشناسان در مورد مردم بی توجهی coronavirus اجتماعی-دورى قوانین.

شیوع این بیماری در آمریکا سخت ترین-آمار کشور در جهان است به کشته شدن نزدیک به 100 ، 000 نفر و آلوده 1,626,000. به عنوان تمام 50 ایالت را آغاز کرده اند به سهولت محدودیت در برخی از ظرفیت کارشناسان هشدار داده اند شهروندان به ماندن هوشیار و در ادامه به اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از تجدید حیات.

بیشتر:

در سواحل جنوبی ایالت فلوریدا بیش از آخر هفته معاونین کلانتر و ساحل گشت تلاش برای مطمئن شوید که مردم را در خود حفظ فاصله از دیگران به عنوان آنها آغشته به اشعه بر روی شن و ماسه و در پارک ها.

در تمپا منطقه در امتداد ساحل خلیج فارس فلوریدا جمعیت آنقدر بزرگ است که مقامات در زمان فوق العاده ای گام از بسته شدن در پارکینگ. شهرستان کلانتر, باب Gualtieri گفت: حدود 300 نمایندگان شد گشت زنی در سواحل برای اطمینان از مردم دریافت نمی شود بیش از حد نزدیک است.

200523052923378

در ایالت میسوری مردم بسته بندی شده کافه ها و رستوران ها در این دریاچه از رشتهکوه اوزارک تعطیلات نقطه داغ محبوب با Chicagoans بیش از آخر هفته.

یک ویدئو نشان داد که کهنه, استخر, که در آن گردشگران lounged نزدیک به هم و بدون ماسک, St Louis ایستگاه KMOV-تلویزیون گزارش شده است.

در غرب ویرجینیا, ATV سواران ماجرا گسترده 700 مایل هتفیلد-McCoy در شبکه از وسیله نقلیه همه زمین مسیرهای پیاده روی در اولین آخر هفته آن را اجازه بازگشایی پس از وقوع در زمان نگه دارید. اردو و کابین باز شد ،

“ما واقعا درک شدن به بازگشایی” جف Lusk, مدیر اجرایی هتفیلد-McCoy در منطقه ای تفریحی اقتدار گفت: Charleston Gazette-Mail. “قادر به باز کردن در حال حاضر کمک خواهد کرد که ما دنباله کسب و کار بهبود می یابند.”

از هشدارهای مقامات بهداشت

اما شادی بودن خارج شد ملاقات با هشدار از کارشناسان بهداشت و درمان.

در روز شنبه نشان می دهد بحث, دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus گروه ضربت, گفت که او “بسیار نگران” در مورد صحنه های از مردم ازدحام با هم بیش از آخر هفته.

memorial day texas

جمع آوری مردم در ساحل برای آخر هفته روز یادبود در Port Aransas تگزاس [اریک گی/آسوشیتد پرس]

“ما واقعا می خواهید به حذف تمام وقت های اجتماعی که فاصله کاملا حیاتی است. و اگر شما نمی توانید فاصله اجتماعی و شما در خارج شما باید پوشیدن ماسک,” او گفت: ABC این هفته برنامه.

از ما انتظار می رود به پیش افتادن از 100,000 coronavirus مرگ را در چند روز آینده.

نیویورک تایمز مشخص گریم نقطه عطف با اختصاص پنج شنبه کل صفحه را به یک لیست از 1000 اسامی کسانی که فوت کرده اند در ایالات متحده است. تیتر: “یک نا معلوم از دست دادن”.

برخی از اقدامات احتیاطی غیر ممکن است برای به اجرا درآوردن

مقامات در برخی از مقاصد نقشه کشی تابستان-آماده revelers اذعان کرد که آنها نمی تواند اجرای توصیه می شود اقدامات احتیاطی شده اند که در ملاقات با خصومت توسط گروه از معترضان در سراسر کشور در طول شیوع بیماری است.

پارک ملی یلوستون در وایومینگ و دیگر پارک های ملی در سراسر کشور بودند که آینده از دو ماه تعطیلی قبل از تعطیلات آخر هفته پرسید که بازدید کنندگان را به اقدامات احتیاطی ساده است: شستن دست نگه داشتن یک فاصله امن از هم جدا پوشیدن محافظ پوشش صورت.

“ما نمی تواند نگه داشتن مردم به دور از گاومیش کوهان دار امریکایی و خرس در هر سال در سطح نیروی انسانی. بنابراین این تصور که ما در حال رفتن به نگه داشتن هر انسانی 6 فوت از هم جدا مسخره است” یلو سرپرست مخفی Sholly آسوشیتدپرس گفت news agency.

در کوه های بزرگ اسموکی در ایالت تنسی و کارولینای شمالی مقامات توصیه می شود بازدید کنندگان می رسند اولیه در نقاط محبوب و نگه داشتن فاصله خود.

“وجود دارد مقدار زیادی از فضا برای بازدید کنندگان به گسترش” پارک سخنگوی دانا Soehn گفت. “اما که در آن آنها نیست و ما در حال درخواست ما از داوطلبان و کارکنان به اجرای آن است.”

در ضمن در آریزونا گراند کانیون از حقوق خود و با تکیه بر یک unenforced یک شبه بسته به نازک شدن تعداد بازدید کننده اما نه محدود کردن دسترسی به این دره عمیق و باریک, صخره-بغل کردن و یا مسیرهای پیاده روی.

“ما در حال انتظار وجود دارد که کمتر مردم در مسیرهای پیاده روی از باز بودن تمام روز” گفت: گراند کانیون سخنگوی لیلی دانیلز. “مقدار زیادی از آن این است که خود حکومت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>