ما پشت $8.3 میلیارد دلار بودجه چین در صدر تلفات 3,000: به روز رسانی زنده

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera زنده وبلاگ در شیوع کروناویروس.

من کیت Mayberry در کوالالامپور مصرف بیش از همکارم ویرجینیا Peitromachi.

یک روکش از روز چهارشنبه تحولات:

کنگره آمریکا تصویب بودجه اضطراری از $8.3 میلیارد دلار برای مقابله با کروناویروس با بیش از 100 نفر مبتلا به COVID-19 و 11 مرگ و میر. خانه بالا خواهد رای گیری در روز پنج شنبه.

کشورهای دیگر مقابله شدید شیوع این بیماری اعلام کرد اقدامات جدید.

ایتالیا که در آن مرگ و میر افزایش یافته است به 107 بسته شدن مدارس و دانشگاهها و بدون فن خواهد بود و مجاز به حضور در بزرگ رویدادهای ورزشی.

ایران را ممنوع کرده است مقامات دولتی بالا از خروج از کشور. تیوی, معاون رئیس جمهور, معاون بهداشت وزیر و 23 تن از نمایندگان مجلس تمام شده است مبتلا به این بیماری است.

در عراق, نفر دوم کشته از COVID-19.

بیشتر:

اینجا همه آخرین به روز رسانی.

پنج شنبه, مارس 5

02:15 GMT – استرالیا اعلام کرد مرگ دوم; بیشتر محدودیت های مسافرتی

استرالیا می گوید یک دوم فرد فوت شده از coronavirus; یک زن مسن که مبتلا به این بیماری پس از یک کارگر در خانه سالمندان که در آن او زندگی می کردند تایید شد به این ویروس.

بسیاری از استرالیا 52 نفر افرادی هستند که از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی بود که قرنطینه کردن, ژاپن, اما این کشور نیز معرفی محدودیتهای سفر با تعدادی از کشورها است.

در روز پنج شنبه نخست وزیر اسکات موریسون گفت: غیر استرالیایی که از کره جنوبی خواهد بود و نه مجاز به ورود به کشور در حالی که مردم پس از رسیدن از ایتالیا را مجبور به رفتن را از طریق افزایش غربالگری.

ممنوعیت بازدید از چین و ایران نیز در حال گسترش است.

02:05 GMT – کره جنوبی موارد همچنان به صعود

کره جنوبی تنها با توجه به اولین به روز رسانی آن روز در coronavirus وضعیت وجود دارد. آن را تایید 438 جدید, موارد مصرف کل عفونت به 5,766.

کره مراکز بیماری و کنترل و پیشگیری نیز گفت: سه نفر از این ویروس, آوردن مجموع به 35.

ایالات متحده نیز گزارش داد دو بیشتر موارد در میان 28,500 سربازان مستقر در این کشور آوردن مجموع به شش.

01:55 GMT – ناظر می گوید کوانتاس به بهبود تمیز کردن استانداردهای

ملی استرالیا, حامل گفته شده است به صنوبر تا تمیز کردن آن برای اطمینان از مسافران بهتر محافظت از coronavirus.

The Sydney Morning Herald می گوید Safework NSW با صدور اطلاعیه به این شرکت هواپیمایی در فوریه 26 هشدار دهنده از “ناکافی سیستم از کار استفاده می شود برای تمیز کردن هواپیما که ممکن است حمل و نقل مسافران با یک بیماری عفونی.”

01:35 GMT – سنگاپور تاخیر پرواز مسافر پس از تایید با COVID-19

سنگاپور حمل و نقل وزارت مبتنی خطوط هوایی ترکیه پرواز روز چهارشنبه پس از یکی از مسافران آزمایش مثبت برای coronavirus.

TK54 بوئینگ 787-9 وارد سنگاپور از ترکیه در مارس 3 بود اما تاخیر در برگشت پس از صورت کشف شد, وزارت گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را.

“(این) وزارت بهداشت آغاز شده است تماس, ردیابی برای مسافران پرواز که ممکن است در تماس با این مورد در حالی که پرونده های عفونی ،

رسانه های محلی گزارش داده بودند 220 نفر در این هواپیما که پرواز برگشت به ترکیه با خدمه اما هیچ مسافران در ساعات اولیه صبح روز پنج شنبه.

00:35 GMT – چین coronavirus مرگ و میر بیش از 3,000

ملی چین کمیسیون بهداشت به تازگی منتشر شده خود را به روز رسانی روزانه در coronavirus.

این گزارش 139 موارد جدید در روز چهارشنبه در مقایسه با 119 روز قبل. که به ارمغان می آورد تعداد کل موارد در سرزمین اصلی 80,409.

تعداد مرگ و میر افزایش به 3,012 پس از اضافی 31 نفر از این بیماری است.

00:25 GMT – کالیفرنیا اعلام وضعیت اضطراری در بیش ویروس

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom با اعلام وضعیت اضطراری بیش از coronavirus پس از دولت گزارش خود اولین مرگ ناشی از این بیماری است.

Newsom گفت: در یک کنفرانس رسانه های دولت تا به حال 53 تایید موارد COVID-19.

اینجا را کلیک کنید به عنوان خوانده شده به روز رسانی از شنبه, مارس 4.

Coronavirus sample

کشورها در سراسر جهان در حال افزایش آزمایش و پالایش مهار برنامه برای coronavirus که اولین ظهور در چین در اواخر سال گذشته [فایل: Dado Ruvic/رویترز]

SafeWork NSW صادر هواپیمایی با بهبود قابل توجه در فوریه 26, پس از یک بازرس متوجه شد که کارگران و یا مسافر می تواند در معرض خطر قرار داده و دلیل آن را “ناکافی سیستم از کار استفاده می شود برای تمیز کردن هواپیما که ممکن است حمل و نقل مسافران با یک بیماری عفونی”.

وجود دارد و نگرانی از شیوه های تمیز کردن در یک پرواز کوانتاس که ممکن است در معرض مسافران به کوروناویروس.

Markets singularly focused on coronavirus outbreak

4:58

بعدی

بازار فوق العاده متمرکز در شیوع کروناویروس

How do share bike companies make money?

1:48

چگونه به اشتراک گذاری دوچرخه شرکت پول ؟

Growing outbreak disrupts supply chains, business

1:00

رشد شیوع مختل زنجیره تامین کسب و کار

US markets plunge on virus fears

1:13

رشد بازارهای ایالات متحده در غوطه در ویروس ترس

US stock losses deepen on coronavirus fears

2:27

ما سهام زیان تعمیق در coronavirus نگرانی

Wall Street plunges as coronavirus spreads

2:37

وال استریت فرو عنوان coronavirus گسترش می یابد

یک کوانتاس سخنگوی شرکت هواپیمایی در دست بررسی SafeWork NSW ادعا بود “با توجه به جذاب توجه کنید”.

“ما هواپیما کاملا تمیز هستند پس از هر پرواز بین المللی” او گفت:.

تبلیغات

ایمنی نقض اطلاع, دیده, The Sydney Morning Herald و سن می گوید که بازرس شاهد پاک کننده پاک کردن بیش از چندین هواپیما سینی جداول با همان پارچه بدون استفاده از مواد ضد عفونی کننده و تمیز کردن “ناشناخته مایعات” در طبقات و سطوح.

بازرس شاهد پاک کننده ها در این هواپیما دست زدن و استفاده از بافت های استفاده از ماسک های صورت و خاکی پوشک و کارگران گفت: ایمنی watchdog آنها گاهی اوقات به حال به تمیز کردن استفراغ و خون.

“[تجهیزات حفاظت شخصی] بود و نه اجباری برای اکثر این وظایف” اطلاع می گوید.

شده اند وجود دارد چند مورد تأیید از مردم حمل COVID-19 در پرواز و در استرالیا از جمله در کوانتاس جت.

SafeWork NSW has ordered the airline to consult with a health specialist to develop a system specifically to deal with COVID-19

SafeWork NSW دستور داده است تا این شرکت هواپیمایی به مشورت با یک متخصص بهداشت به منظور توسعه یک سیستم به طور خاص برای مقابله با COVID-19اعتبار:کیت GERAGHTY

SafeWork NSW دستور کوانتاس به توسعه و حفظ یک “امن سیستم از کار” برای تمیز کردن هواپیما به حداقل رساندن خطر از کارگران و دیگر مردم ابتلا به بیماری های عفونی از جمله COVID-19, مارس 30.

همچنین دستور داد که شرکت هواپیمایی به مشورت با یک متخصص بهداشت به منظور توسعه یک سیستم به طور خاص برای مقابله با COVID-19 و توصیه می شود که در آن حداقل رساندن پاک کننده’ قرار گرفتن در معرض به بافت ماسک صورت و پوشک با داشتن مسافران دور از زباله خود را.

کوانتاس’ سخنگوی شرکت هواپیمایی “شناخته شده نیست برای راضی بودن وقتی که می آید به ایمنی و یا نظافت هواپیما ما است.”

“همه ما از ناوگان ارائه تیم با ارائه تجهیزات حفاظت شخصی برای تمیز کردن هواپیما و خطرناک تر موارد ما باید تجهیزات اضافی مانند ماسک و ایمنی مناسب,” او گفت:.

حمل و نقل اتحادیه کارگران شعبه وزیر ریچارد اولسن گفت: SafeWork متوجه معتبر نگرانی های مطرح شده توسط یک کوانتاس هواپیما تمیز کننده و انتخاب نماینده بهداشت و ایمنی بود که از کار معلق در ماه گذشته.

“به جای تعلیق کارگران و تلاش برای سکوت آنها کوانتاس نیاز به شروع به مشاوره با کارگران و کمک به کاهش خطر قرار گرفتن در معرض,” او گفت:.

مقاله مرتبط

The coronavirus has put global markets into turmoil, and some stocks have been hit especially hard.

این TWU گفت: این کارگر به حالت تعلیق در آمد برای ارائه مشاوره به همکاران خود ایمنی و بهداشت حقوق زمانی که دستور به پاک کردن کوانتاس هواپیما استفاده می شود برای تخلیه مردم از ووهان مرکز از شیوع کروناویروس.

کوانتاس گفت که پاک بود و ایستاده بود پایین در انتظار بررسی پس از “اشتباه گفتن کارکنان آن را امن نیست به کار بر روی هواپیما پس از رسیدن از چین” بود که اقتدار بهداشت مشاوره و با وجود اضافی تجهیزات ایمنی بودن ارائه شده است.

یک SafeWork NSW سخنگوی تایید ایمنی watchdog صادر بهبود توجه به “اطمینان از کارگران مناسب محافظت از خطرات ناشی از کوروناویروس انتقال”.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

تبلیغات

تبلیغات
تبلیغات

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>