ما axed CDC متخصص کار در چین ماه قبل از شیوع: رویترز

چند ماه قبل از coronavirus همه گیر آغاز شد, دولت آمریکا, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حذف یک کلید آمریکایی بهداشت عمومی موقعیت در پکن که در نظر گرفته شده برای کمک به تشخیص بیماری شیوع بیماری در چین خبرگزاری رویترز یاد کرده است.

آمریکا بیماری متخصص دکتر لیندا سریع پزشکی اپیدمیولوژی تعبیه شده در چین کنترل بیماری آژانس ترک پست خود در ماه جولای به چهار منبع با آگاهی از این موضوع است.

بیشتر:

اولین مورد از این کروناویروس جدید ممکن است پدید آمده در اوایل ماه نوامبر و به عنوان موارد نصب شده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ماه فوریه متنبه چین برای سانسور اطلاعات در مورد شیوع و نگه داشتن کارشناسان از ایالات متحده از ورود به این کشور کمک کند.

“دلخراش بود به تماشای” گفت: بائو-Ping Zhu چینی-آمریکایی که در آن نقش به خدمت بود که با بودجه دولتی توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) بین سال های 2007 و 2011. “اگر کسی تا به حال شده است وجود دارد, مقامات بهداشت عمومی و دولت ها در سراسر جهان می تواند نقل مکان کرد و بسیار سریع تر است.”

زو و منابع دیگر گفت: سریع بود و یک مربی چینی میدان اپیدیولوژی که اعزام شده بودند به کانون شیوع بیماری برای کمک به پیگیری و بررسی و شامل بیماری است.

به عنوان یک آمریکایی CDC کارمند گفتند سریع در یک موقعیت ایده آل به چشم و گوش بر روی زمین برای ما و بقیه جهان در شیوع کروناویروس و ممکن است هشدار داده اند آنها را به تهدید رو به رشد هفته قبل از آن.

200321090012632

هیچ خارجی دیگر کارشناسان بیماری های تصادفی منجر به برنامه پس از سریع چپ در ماه جولای با توجه به منابع. زو گفت: یک جاسازی شده کارشناس اغلب می توانید دریافت کلمه از شیوع بیماری در اوایل پس از تشکیل روابط نزدیک با همتایان چینی.

زو و منابع دیگر گفت سریع می تواند به ارائه اطلاعات در زمان واقعی را با ما و دیگر مقامات در سراسر جهان در اولین هفته از شیوع زمانی که آنها گفت: دولت چین پیشتر با انتشار اطلاعات و ارائه نادرست ارزیابی.

کار قطع

سریع به سمت چپ زمانی که او آموخته است که او بودجه فدرال پست رسما شناخته شده به عنوان رزیدنت مشاور ما در زمینه اپیدمیولوژی برنامه های آموزشی در چین خواهد بود قطع سپتامبر, منابع گفت. CDC گفت: این برای اولین بار آموخته از “خوشه از 27 موارد پنومونی و” غیر قابل توضیح از مبدا در ووهان چین در دسامبر 31.

پس از شیوع این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 در سراسر جهان گسترش ترک بیش از 14,600 نفر کشته و قریب به اتفاق سیستم بهداشت و درمان در برخی از کشورها.

در یک نشست خبری در روز یکشنبه تهمت را رد کرد رویترز گزارش به عنوان شبیه به داستان های دیگر بر روی سی دی است که او به عنوان “100 درصد اشتباه است”.

CDC مدیر Dr Robert Redfield گفت: این سازمان حضور “در واقع در حال افزوده به عنوان ما صحبت می کنند” بدون توضیح.

در اوایل بیانیه به آژانس خبری CDC گفت: حذف مشاور موقعیت نیست مانع واشنگتن توانایی دریافت اطلاعات و “مطلقا هیچ چیزی برای انجام با CDC نه یادگیری از موارد در چین زودتر”.

CDC را سریع که هنوز هم کار می کند برای, آژانس, نظر در دسترس نیست.

در خواست اظهار نظر در مورد چینی شفافیت و پاسخگویی به شیوع چین وزارت امور خارجه با اشاره رویترز به سخنان سخنگوی Geng Shuang در روز جمعه. Geng گفت که این کشور “به تصویب رسید دقیقترین, جامع ترین و کامل ترین کنترل و پیشگیری از اقدامات در یک باز و شفاف و مسئول و مطلع (سازمان بهداشت جهانی) و مربوط به کشورها و مناطق از آخرین وضعیت در موقع.”

یک متخصص بیماری گفت: تردید که ما ساکن مشاور می شده اند قادر به دریافت زودتر یا اطلاعات بهتر به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت داده شده و دولت چین را سرکوب از اطلاعات است.

“در پایان بر اساس شرایطی در چین آن را احتمالا نمی خواهد که تا به حال ساخته شده است یک تفاوت بزرگ” اسکات McNabb که CDC اپیدمیولوژی برای 20 سال است و در حال حاضر تحقیقات استاد در دانشگاه اموری.

“مشکل این بود که چگونه چینی ها آن را به کار گرفته. آنچه باید تغییر کرده بود چین باید اذعان کرد آن را زودتر و نیست.”

Medical workers in protective suits attend to novel coronavirus patients at the intensive care unit (ICU) of a designated hospital in Wuhan, Hubei province, China February 6, 2020. Picture taken Febru

پزشکی کارگران در لباس محافظ شرکت به COVID-19 بيمار در ICU بیمارستان در ووهان در اوایل فوریه [چین روزانه از طریق رادیو فردا]

الکس آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی (HHS) گفت: در روز جمعه که آژانس او آموخته از coronavirus در اوایل ژانویه بر اساس Redfield را در گفتگو با “همکاران چینی”.

Redfield آموخته است که “این به نظر می رسد به یک رمان کروناویروس” از دکتر گائو فو از چین CDCبا توجه به HHS رسمی دولت که صحبت خواست نامش فاش نشود. “دکتر Redfield همیشه صحبت به دکتر گائو” این مقام گفت.

HHS و CDC را آذر یا Redfield نظر در دسترس نیست.

زو و منابع دیگر گفت: ما رهبران باید شده اند با تکیه بر چین CDC مدیر برای هشدار و به روز رسانی. به طور کلی آنها گفت: مقامات در چین عنوان شدت شیوع این بیماری در اوایل هفته و نه تصدیق مدارک و شواهد از فرد به فرد انتقال تا 20 ژانویه.

پس از این بیماری همه گیر در زمان خاموش و چین اعمال کرده بود سخت قرنطينه تهمت مقامات دولت شکایت کرده است که چینی ها تا به حال سانسور اطلاعات در مورد شیوع و این که ما تا به حال شده است قادر به دریافت آمریکایی کارشناسان بیماری به این کشور برای کمک به مهار گسترش یافته است.

که امن اجازه ارسال یک تیم که شامل دو ما کارشناسان در آن زمان آنها بازدید فوریه 16 و 24 و چین گزارش شده بود بیش از 75 ، 000 موارد است.

در فوریه 25, اولین روز CDC گفت: آمریکا به آماده شدن برای یک شیوع در خانه, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo متهم چین از نادرست این بیماری همه گیر از طریق آن “سانسور” از متخصصان پزشکی و رسانه ها.

روابط دو کشور را رو به وخامت گذاشته و از آن به عنوان تهمت دارای برچسب coronavirus “چینی” ویروس – شرح چینی را محکوم کرده اند.

سریع کار حذف شد و پس از سی دی سی نقل مکان کرد بیش از دو سال گذشته به کاهش تعداد از ما کارمندان در چین این منابع به رویترز گفت.

“ما در حال حاضر در خارج بسیاری از ویژگی های کارشناسان بهداشت عمومی” این همان کارشناس گفت.

CDC, اما, مورد مناقشه است که نیروی انسانی مشکل بود و یا اینکه اطلاعات آن شده بود محدود حرکت می کند. “آن بود و نه کمبود نیروی انسانی که محدود توانایی ما” آن را گفت.

CDC تیم در پکن در حال حاضر شامل سه ما شهروندان دائمی در نقش های اضافی شهروند ایالات متحده در موقت نقش و حدود 10 اتباع چینی آژانس گفت. از ما شهروندان یک آنفلوانزا است کارشناس با تخصص در بیماری های تنفسی. Coronavirus نیست آنفلوانزا, اگر چه آن را یک بیماری تنفسی است.

روابط شخصی

CDC تیم, کنار, از, سریع, قرار بود در سفارت آمریکا امکانات. هیچ آمریکایی CDC کارمند علاوه بر سریع تعبیه شده بود با چین در کنترل بیماری آژانس منابع گفت.

دکتر توماس R فریدن مدیر سابق CDC گفت: اگر ما ساکن مشاور بود و هنوز هم در چین: “ممکن است که ما می خواهم به دانستن بیشتر در مورد چگونه این کروناویروس در حال گسترش است و چه کار می کند بهترین خود را به آن را متوقف کند.”

دکتر جورج کانوی پزشکی اپیدمیولوژی می داند که سریع و ساکن مشاور بین 2012 و 2015 گفت: بودجه برای موقعیت شکننده شده بود برای سال ها به دلیل چند ساله بحث میان ما و مقامات بهداشت بر اینکه چین باید برای پرداخت کمک های مالی خود را برنامه آموزش.

هنوز پس از برنامه راه اندازی شد و در سال 2001 به منابع آشنا با آن می گویند, آن را نه تنها تقویت صفوف چینی اپيدميولوژيستها در این زمینه بلکه پرورش همکاران روابط بین مقامات بهداشت عمومی در دو کشور.

“وجود ما به عنوان credentialled دیپلمات ها و بازگشت به خانه به عنوان همکاران نزدیک و اغلب به عنوان دوستان” کانوی گفت.

در سال 2007 Dr Robert Fontaine یک CDC اپیدمیولوژی و یکی از طولانی ترین-ما را در خدمت مقامات مشاور موقعیت دریافت چین بالاترین افتخار برای مشارکتهای برجسته بهداشت عمومی با توجه به نقش او به عنوان یک خارجی در کمک به شناسایی و بررسی خوشه پنومونی با علت ناشناخته.

اما از سال گذشته فریدن و دیگران گفت: تنش های رو به رشد بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و چین را رهبری کرده اند ظاهرا آسیب دیده همکاری.

“این پیام را از دولت بود, ‘کار نمی کند با چین آنها ما رقیب,'” فریدن گفت.

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>