دادستان کل آمریکا درصدد تهمت ‘Obamagate ادعای

دادستان کل ویلیام بر گفته او انتظار ندارد تحقیقات به ریشه های FBI در روسیه تحقیقات منجر به جنایی پروب به هر دو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک حریف جو بایدن و یا رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

“هر چه سطح خود را از دخالت بر اساس اطلاعات من امروز انتظار ندارم آقای دورهام کار منجر به تحقیقات جنایی یا مرد” بار گفت.

بیشتر:

دادستان فدرال جان دورهام در حال بررسی ریشه های این تحقیقات از روسیه سال 2016 انتخابات دخالت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده بدون شواهدی وجود دارد که او معتقد است که اوباما متعهد شده نامشخص جرایم و برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران را تشویق جنایی سوالات به اوباما و بایدن برای آنچه آنها می گویند در حال نامشخص موارد نقض حقوق بشر در تحقیقات مربوط به روابط بین روسیه و مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته شده برای تماس با توطئه “OBAMAGATE” در روزهای اخیر گفت: “آن را “بزرگترین جرم سیاسی در تاریخ آمریکا” بدون ارائه هر گونه اطلاعات و یا مدارک و شواهد. مغلوب ساختن پیشی جستن پا تا کسانی که ادعا می کند به عنوان او مواجه انتقاد به دولت را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس و آماده به چهره بایدن در انتخابات ماه نوامبر.

Barr در روز دوشنبه حاکی از این است که او نمی خواهد تحت تأثیر فشار سیاسی به منظور تعيين رئيس جمهور مخالفان و باور نمی کند که تحقیقات جنایی را به روزهای اولیه از روسیه کاوشگر در حال انجام توسط دورهام منجر به تحقیقات به اوباما و یا جو بایدن.

به طور گسترده تر Barr گفت: “ما نمی توانیم اجازه دهیم این روند به ربوده, تلاش برای درام جنایی تحقیقات از هر دو نامزد است.”

بر حکومت نه از امکان دیگر که با عنوان جرم جنایی مورد بررسی بدون ارائه جزئیات.

Barr مواجه شده است و داغدار انتقاد از حزب دموکرات و حرفه ای سابق دادستان در ماه های اخیر که می گویند او کسی است که اتحاد سیاسی از نظام عدالت به نفع متفقین از مغلوب ساختن پیشی جستن.

در اوایل این ماه بر نقل مکان کرد به رد اتهامات جنایی در برابر تهمت سابق NSA مایکل فلین که در حال حاضر التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی است.

در ماه فوریه او مداخله به توصیه یک فندک حکم برای مغلوب ساختن پیشی جستن دوست دیرین راجر سنگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>