ما تصویب $180m فروش اژدر پیشرفته به تایوان

ایالات متحده تایید $180m فروش سنگین وزن اژدر به تایوان وزارت امور خارجه روز چهارشنبه گفت: در یک حرکت است که به احتمال زیاد به فشار بیشتر روابط میان واشنگتن و پکن که ادعای تایوان را به عنوان خود را.

ما قاب فروش به عنوان یک پایاپای معامله.

بیشتر:

“این پیشنهاد فروش ما در خدمت ملی و اقتصادی و منافع امنیتی با حمایت از گیرنده را به ادامه تلاش ها برای نوسازی نیروهای مسلح خود را و برای حفظ معتبر دفاعی قابلیت” وزارت امور خارجه گفت:.

فروش “کمک خواهد کرد که بهبود امنیت گیرنده و کمک در حفظ ثبات سیاسی نظامی تعادل و پیشرفت اقتصادی در منطقه” به آن اضافه شده است.

MK-48 Mod 6 فن آوری های پیشرفته سنگین وزن اژدر که می تواند راه اندازی از یک زیردریایی در حال ارائه شده از موجود نیروی دریایی ایالات متحده, سهام, وزارت امور خارجه گفت:.

چین فشار

تایوان تکامل یافته است به یکی از آسیا پر جنب و جوش ترین دموکراسی پس از پایان چین جنگ داخلی زمانی که از دست دادن گرایان عقب نشینی به جزیره به راه اندازی یک رقیب دولت کمونیست در سرزمین اصلی.

پکن, اما همچنان به تایوان به عنوان بخشی از قلمرو آن است و نه رد استفاده از زور برای رسیدن به اهداف خود.

Taiwan Tsai

ما تایید برای فروش اژدر آمد همان روز که تایوان جمهور Tsai و نشستند ون او را سوگند از انتخابات [ریاست جمهوری تایوان در اتاق کار/جزوه طریق سازمان حفاظت محیط زیست]

واشنگتن قطع روابط دیپلماتیک با تایپه در سال 1979 به منظور به رسمیت شناختن دولت در پکن چین به عنوان تنها حاکم مشروع بدن, اما, آن است که توسط قانون به ارائه تایوان با معنی برای دفاع از خود و باقی مانده این جزیره تامین کننده اصلی سلاح.

به ما اعلام شد در همان روز که رئیس جمهور تایوان Tsai و نشستند ون او را سوگند برای بار دوم نشان می دهد که در حالی که تایوان و چین باید بحث او هرگز قبول چین ادعای حاکمیت بر این جزیره است. چین retorted که آن را هرگز تحمل استقلال تایوان و “الحاق” اجتناب ناپذیر بود.

چین به شدت مانور در اطراف این جزیره در ماه های اخیر, ارسال جت های جنگنده در سراسر آن حریم هوایی و کشتی های جنگی در اطراف آن دریا.

این نیز هشدار داده بود که کشورهای دور از حمایت از این جزیره گفتن فرانسه که یک سلاح مقابله با تایوان خواهد آسیب فرانسه و چین روابط.

این معامله مربوط به 1990s فروش کشتی های جنگی فرانسوی به تایوان با توجه به تایوانی مطبوعات که در آن زمان منجر به یک بحران سیاسی بود بین پاریس و پکن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>