دادگاه تجدید نظر آمریکا فلسطين تهمت قوانین مربوط به سقط جنین

ایالات متحده دادگاه تجدید نظر به تایید مغلوب ساختن پیشی جستن از قوانین دولت تحمیل بیشتر موانع برای زنان به دنبال سقط جنین

سیاتل — ایالات متحده دادگاه تجدید نظر در روز دوشنبه را تایید کرد تهمت تغییرات دولت که شامل موانع بیشتری برای کسانی که به دنبال سقط جنین از طریق برنامه فدرال است که کمک می کند تا کم درآمد زنان است.

این 7-4 حکم 9th, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر لغو تصمیمات صادر شده توسط قضات در, Washington, اورگان و کالیفرنیا. دادگاه در حال حاضر اجازه مدیریت تغییرات برای شروع با در نظر گرفتن اثر در حالی که دولت درخواست کرد کسانی که احکام.

قوانین ممنوعیت مالیات دهندگان بودجه درمانگاه در عنوان X برنامه از سقط جنین ارجاع و منع درمانگاه که دریافت پول فدرال از های فضای اداری با ارائه دهندگان خدمات سقط جنین — یک قاعده منتقدان گفت: به نیروی بسیاری برای پیدا کردن مکان های جدید تحت گران remodels و یا تعطیل.

بیش از 20 متحده و چند حقوق مدنی و سازمانهای بهداشتی و درمانی به چالش کشیده قوانین در موارد مطروحه در اورگان و واشنگتن و کالیفرنیا. قضات در همه سه متحده مسدود قوانین از مصرف اثر با اورگان و واشنگتن دادگاه صدور سراسر کشور بوده است. یکی به نام سیاست جدید “جنون” و گفت: این انگیزه بود “یک متکبر فرض که دولت بهتر است به طور مستقیم سلامت زنان مراقبت از خود را ارائه می کنند.”

والدین طراحی شده است و در حال حاضر در سمت چپ عنوان X برنامه جدید قوانین تا حدود 60 میلیون دلار در سال در بودجه فدرال.

9 مدار اکثریت نظر توسط قاضی ساندرا Ikuta یافت که دیوان عالی ایالات متحده در حال حاضر تایید شده تقریبا یکسان مقررات در سال 1991 تصمیم گیری است.

مخالفت با قاضی ریچارد Paez یافت که پس از دادگاه عالی تصمیم کنگره محروم بود وزارت بهداشت و خدمات انسانی از تحمیل قوانین “که نا امید بیماران توانایی دسترسی به مراقبت های بهداشتی است.”

انجمن پزشکی آمریکا با انتقاد از حاکم.

“این دولت نفس بیش از حد و دخالت خواسته است که پزشکان خود را نقض تعهدات اخلاقی – منع باز, فرانک گفتگو با بیماران در مورد تمام گزینه های مراقبت های بهداشتی – اگر آنها می خواهند برای ادامه درمان بیماران را تحت عنوان X برنامه” آن گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “این بی وجدانی که دولت گفتن پزشکان که آنها می تواند به درمان این جمعیت محروم و تنها اگر آنها را وعده به بحث در مورد و یا به آن ارجاع برای تمام گزینه های درمان.”

سقط جنین قانونی, پزشکی, روش, اما قوانین فدرال منع استفاده از عنوان X و یا دیگر مالیات دهندگان بودجه به پرداخت برای سقط جنین به جز در موارد تجاوز به عنف و زنای با محارم و یا به صرفه جویی در زندگی زن است. سقط جنین مخالفان مذهبی و محافظه کاران می گویند عنوان X استفاده شده است به طور غیر مستقیم حمایت مالی از سقط جنین ارائه دهندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>