ما شرکت های هواپیمایی آماده سازی برای امکان مسافرت داخلی خاموش کردن

ABC News Corona Virus Economic Impacts

“ما فقط نمی دانم” چه اتفاقی خواهد افتاد یک شرکت هواپیمایی منبع گفت: ABC News.

عمده خطوط هوایی ایالات متحده در حال آماده سازی برای امکان خاموش کردن سیستم در پروازهای مسافری در آمریکا با توجه به ادامه گسترش این رمان coronavirus اما آنها بر این باور نیست که یک قریب الوقوع است به گفته منابع آشنا با این موضوع.

هواپیمایی منابع توضیح داده شده به شبکه خبری ABC است که آنها نیاز به آماده برای هر چیزی با توجه به غیر قابل پیش بینی و مایع وضعیت اطراف COVID-19 بحران است. منابع ذکر شده دیگر برنامه های شرکت های هواپیمایی باید در محل برای بلایای طبیعی مانند گردباد و طوفان و زلزله به عنوان نمونه.

“ما فقط نمی دانم” چه اتفاقی خواهد افتاد یک شرکت هواپیمایی منبع گفت.

در طول یک کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما در حال رفتن به باید که” وقتی پرسید که آیا او فکر می کرد در مورد محدودیت های مسافرتی.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

اما با توجه به شیب تند کاهش تقاضا هواپیمایی منابع گفت: آنها نه حاکم کردن داوطلبانه تعطیلی پروازهای مسافری.

یکی از عمده شرکت هواپیمایی برتر پرواز دوشنبه شب از شهر نیویورک به لس آنجلس تنها شش مسافران در هیئت مدیره.

روز دوشنبه اداره امنیت حمل و نقل به نمایش در حدود دو میلیون کمتر مسافران نسبت به همین هفته در سال گذشته است.

“شما فقط نمی توانید یک کسب و کار است که راه” صنعت ،

اداره هوانوردی فدرال (FAA) نمی خواهد اظهار نظر در مورد امکان خاموش کردن سیستم داخلی پروازهای مسافری گفتن ABC News در بیانیه ای که آژانس ندارد “اظهار نظر در مورد حدس و گمان است.”

هواپیمایی منابع می گویند با فشار دادن بیشتر از یک پتانسیل در حال خاموش کردن متغیرهای خارج از کنترل خود را — از جمله کمبود نیروی انسانی و برخی دولت تحمیل قوانین.

که از صبح سه شنبه, 25 TSA عوامل آزمایش مثبت برای COVID-19 و حداقل 10 کنترل ترافیک هوایی امکانات شده اند نهفته پرسنل تست مثبت برای ویروس.

روز دوشنبه فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صدور یک فرمان اجرایی آموزش مسافران در پروازهای مستقیم به وزارت امور خارجه از نیویورک و کنتیکت یا نیوجرسی به خود قرنطینه و یا منزوی کردن برای حداقل 14 روز.

در تلاش برای آب و هوا coronavirus بحران تمام خطوط هوایی در حال حاضر گرفته شده اقدامات بی سابقه از قبیل کاهش پروازهای داخلی و بین المللی و برش اجرایی پرداخت ارائه به کارکنان مرخصی بدون حقوق و پارکینگ صدها هواپیما.

جمعه گذشته مدیر عامل شرکت دلتا اد Bastian گفت: کارکنان داخلی یادداشت که با وجود اقدامات برای کاهش هزینه های شرکت هواپیمایی هنوز “سوزاندن حدود 50 میلیون دلار پول نقد در هر روز است.”

ایالات متحده آمریکا مدیران شرکت هواپیمایی هشدار داد مجلس نمایندگان و سنا رهبری در روز شنبه که “زمان در حال اجرا است” به حمایت از این صنعت 750,000 کارکنان. شرکت های هواپیمایی در حال حاضر در حال هل دادن کاخ سفید و کنگره به تصویب یک کمک مالی بسته متشکل از, نقدی, کمک های مالی و وام.

مدیران شرکت هواپیمایی موافقت کرده است که اگر صنعت دریافت حداقل 29 میلیارد نقدی و کمک های مالی آنها را نمی کردند کارکنان از طریق پایان ماه اوت و موافقت خود را با پذیرش محدودیت بر اجرایی جبران خسارت و از بین بردن سهام buybacks و سود سهام.

“وسعت و فوریت نیاز به عمل نمی تواند اغراق آمیز” مدیران نوشت: در نامه ای مشترک به نمایندگان مجلس. “این است که فوری و بی سابقه است.”

آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
 • در سطح جهان صنعت هواپیمایی می تواند یک ضربه از بیش از 250 میلیارد دلار با توجه به بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA).

  ABC News’ بن Gittleson کمک به این گزارش.

  tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>