ما مشورتی هشدار آمریکایی ها نه سفر به 2 ایتالیایی مناطق

جدید دولت ایالات متحده مشورتی روز یکشنبه خواست آمریکایی ها به سفر به مناطق ایتالیایی سخت ترین ضربه توسط یک ویروس جدید, بالا بردن سطح هشدار برای Lombard و ونتو مناطق به بالاترین سطح

میلان — جدید دولت ایالات متحده مشورتی روز یکشنبه خواست آمریکایی ها به سفر به مناطق ایتالیایی سخت ترین ضربه توسط یک ویروس جدید, بالا بردن سطح هشدار برای Lombard و ونتو مناطق به بالاترین سطح است.

مشاوره اشاره کرد قرنطينه تنظیم در 10 Lombard شهرها و یکی در ونتو, با یک ترکیب جمعیت 50000 نفر به عنوان به خوبی به عنوان “سطح جامعه انتقال ویروس است.”

آن را در زیر زودتر هشدار اواخر جمعه برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به تمام ایتالیا که در آن بیش از 1100 نفر تایید از طریق پنج شنبه همراه با 29 مرگ و میر.

گردشگری مقامات ذکر شده قبلی هشدار پوشش تمام ایتالیا به عنوان به طور بالقوه فاجعه باری برای این صنعت که نشان دهنده 13 درصد از تولید ناخالص داخلی در یک کشور مشهور برای آن در سطح جهانی موزه ها و سایت های باستان شناسی و هنر شهرستانها و زیبایی های طبیعی است.

بیش از 5.6 میلیون آمریکایی دیدار ایتالیا هر سال به نمایندگی از 9 درصد از گردشگران خارجی و دومین گروه ملی پشت کردند با توجه به آمار های اخیر است.

لومباردی که شامل ایتالیا مالی سرمایه میلان حساب برای بیش از نیمی از موارد در حالی که ونتو و امیلیا-رومانا اند 18 ٪ و 20 ٪ بود. هر سه منطقه را بسته مدارس برای هم بودن. در ونتو و لومباردی تعطیلی نیز ضربه موزه تئاتر, سینما و عمومی ترین دفاتر تخلیه مراکز شهری مانند میلان که در آن بسیاری از شرکت های مجاز کارمندان به ارتباط از راه دور.

در اوایل روز شنبه از جامعه فرانسه کلیسا در رم St. Louis فرانسوی بسته درهای خود را به عموم مردم پس از یک کشیش مبتلا به ویروس جدید.

این کلیسا در مرکز تاریخی رم معروف است به مدت سه نقاشی های سبک باروک استاد کاراواجو ساخت آن را به یک مقصد برای گردشگران و وفادار به طور یکسان. نشانه ای بر روی درب یکشنبه اشاره کرد در فرانسه که کلیسا بسته شده بود به عنوان یک اقدام احتیاطی توسط سفارت فرانسه برای هر دو توده و توریستی بازديد تا اطلاع ثانوی.

مذهبی اطلاعات خدمات آژانس خبری گزارش داد که کلیسا بسته بود پس از 43 سال کشیش بود که به پاریس بازگشت و در بیمارستان بستری شد و پس از آلوده بودن coronavirus. خدمات انجام شده یک بیانیه توسط اسقف اعظم پاریس, میشل Aupetit که گفت که زندگی کرده بود در رم به پاریس بازگشت و با ماشین در اواسط ماه فوریه و آزمایش مثبت برای این ویروس در روز جمعه. کشیش بود و در وضعیت خوب Aupetit گفت.

این اولین کلیسا در رم بسته توسط ویروس. کلیساها در بسیاری از ونتو و لمباردی درهای خود را بسته اند تحت گسترده اقدامات شامل گسترش ویروس. تلویزیونی توده ها در دسترس بود برای مؤمنان.

دنبال AP پوشش جدید شیوع کروناویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>