یو پی اس های کارگر است که تهدید به جرم تیراندازی به حال آرسنال 20,000 دور از مهمات

توماس اندروز داشت با 20000 دور از مهمات و اسلحه های مختلفی.

کالیفرنیا یو پی اس های کارگر است که تهدید به انجام جرم تیراندازی در خود کارفرما محل تا به حال چندین تاکتیکی تفنگ و 20000 دور از مهمات در خانه خود را هنگامی که آن را مورد حمله قرار گرفت توسط پلیس.

توماس اندروز, 32, Sunnyvale, California, را به پلیس گزارش شد در تاریخ 1 مارس تهدید برای ارسال پیام های متنی به کارفرمای خود گفت که او برنامه ریزی شده بود تیراندازی و کشتار در یو پی اس تسهیلات در این شهرستان با توجه به بیانیه ای از Sunnyvale وزارت امنیت عمومی.

“او با اشاره به تیراندازی و کشتار در پیام های متنی خود را” Sunnyvale پلیس سروان. دن Pistor آسوشیتدپرس گفت. “من قطعا فکر می کنم ما اجتناب از یک فاجعه است.”

افسران شروع به جستجو برای اندروز در آن روز که آنها تا به حال کشف شده بود ثبت نام صاحب چهار اسلحه و تفنگ. مدت کوتاهی پس از ساعت 11 شب که شب ماموران کشف اندروز رانندگی و تلاش برای او را بکشد اما او فرار کرد و منجر ماموران به تعقیب در بزرگراه 101.

با کمک از افسران گشت بزرگراه کالیفرنیا اندروز متوقف شد و به زندان برده شد.

“در ابتدا او نشان داد او می خواست به مبارزه با افسران, اما پس از آن او تسلیم بدون آسیب” Pistor گفت.

کارآگاهان که خود را جستجو خانه یافت می شود بیش از 20 ، 000 دور از تفنگ و تفنگ و مهمات به همراه چند تن از ظرفیت بالا و مجلات و پنج تاکتیکی سبک تفنگ, تفنگ ساچمهای, سه اسلحه و زره بدن.

پلیس گفت که چند تاکتیکی کوله پشتی حاوی مهمات بودند “صحنه” در جلوی درب اندروز’ خانه.

اندروز متهم شده است با ساخت جنایی تهدید های فرار از پلیس رانندگی تحت تاثیر و سلاح های متعدد از موارد نقض.

آن است که روشن نیست اگر اندروز یک وکیل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>