ارتقاء: که حداقل مالیات پسند متحده در امریکا ؟ کالیفرنیا نمی کرک top 10 اما ایلینوی مطمئن می کند

این مالیات به زندگی می کنند در این دولت است.

Kiplinger را

آماده برای باز کردن کیف پول خود را به مالیات اگر شما زندگی می کنند در دشت دولت است.

تعدادی از تجزیه و تحلیل پیدا کرده اند که در ایلینوی است حداقل دوستانه مالیاتی دولت در امریکا است. در واقع مالی تجسم سایت HowMuch.net فقط منتشر شد یک گرافیک که نشان می دهد که ایالت ایلینوی است حداقل مالیات-دولت دوستانه در امریکا است.

و این می آید بر روی پاشنه از شخصی مالی انتشار Kiplinger به تازگی با انتشار آن در لیست ترین — و حداقل مالیات دوستانه در امریکا در آن ایلینوی در زمان شماره 1 نقطه در لیست تشکر در بخشی از آن به بالا مالیات بر املاک. به منظور جلب نتیجه گیری خود را با استفاده از یک فرضی زن و شوهر با دو بچه و 150.000 دلار در درآمد یک سال به علاوه 10 ، 000 دلار در سود سهام درآمد و سپس نگاه به درآمد-اموال – و فروش-بار مالیاتی که خانواده روبرو خواهد بود. سرزمین لینکلن به دنبال داشت کانکتیکات و نیویورک که هر دو باید بسیار بالا-مالیات بر درآمد.

10 حداقل مالیات پسند متحده:
1. ایلینوی
2. کنتیکت
3. نیویورک
4. ویسکانسین
5. نیوجرسی
6. نبراسکا
7. پنسیلوانیا
8. اوهایو
9. آیووا
10. کانزاس
*منبع: Kiplinger را

در ضمن بسیاری از مالیات پسند متحده (به ترتیب) بودند, وایومینگ, نوادا و تنسی است. این دو برای اولین بار نیست, مالیات, مالیات بر درآمد; تنسی دارای یک مالیات بر درآمد اما این امر تنها به منافع و سود سهام و نه به حقوق و دستمزد.

10 بیشتر مالیات-دوستانه متحده:
1. وایومینگ
2. نوادا
3. تنسی
4. فلوریدا
5. آلاسکا
6. واشنگتن
7. داکوتای جنوبی
8. داکوتای شمالی
9. آریزونا
10. نیوهمپشایر
*منبع: Kiplinger را

یکی از تعجب ؟ کالیفرنیا به طور گسترده ای در نظر گرفته شده بالا مالیاتی دولت نمی کرک top 10 حداقل پسند مالیات متحده در هر دو تجزیه و تحلیل. (البته این مهم به اشاره است که این Kiplinger رتبه بندی خواهد نگاه متفاوت اگر خانواده فرضی و آن درآمد و سود سهام متفاوت بود.)

ببینید: سه شهرستانها است که باید همه آن را’: شیکاگو, Porto و ملبورن

راکی Mengle مالیاتی ویرایشگر برای Kiplinger را گفت MarketWatch چرا که بسیاری از مردم “زمانی که آنها در مورد صحبت مالیاتی کالیفرنیا آنها تمرکز بر روی 13.3% [مالیات] رای است که این نرخ بالا — اما این است که برای مردم ساخت بیش از 1 میلیون دلار است.” برای بسیاری دیگر نرخ بسیار پایین تر است, او گفت:, و اضافه کرد که “کالیفرنیا نسبتا مترقی مالیات بر درآمد با نه براکت.”

Mengle اضافه شده است که این نوع از تجزیه و تحلیل اغلب مفید برای افرادی که به دنبال نقل مکان از جمله در دوران بازنشستگی. او گفت: بازنشستگان باید “توجه به چه نوع از درآمد آنها در حال رفتن به تکیه در سال های طلایی خود.” که به دلیل متحده می تواند مالیات بر درآمد تامین اجتماعی پول از ایرا یا 401(k), اجاره-ملک درآمد و انواع دیگر از درآمد متفاوت است.

برای مثال تامین اجتماعی درآمد مشمول مالیات نیست در اکثر ایالات اما 13 متحده انجام مالیات آن: Colorado, کانکتیکات, کانزاس, مینه سوتا, Missouri, مونتانا, نبراسکا, New Mexico, داکوتای شمالی, رود آیلند, یوتا, ورمونت, و, West Virginia. حتی پس از آن آنها نیست تمام مالیات آن همان.

بازنشستگان نیز ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن ارث و مالیات املاک و در مکان هایی که آنها ممکن است در نظر در حال حرکت به. در حال حاضر 13 ایالت و واشنگتن دی سی باید یک مالیات املاک و شش یک مالیات بر ارث. این NerdWallet راهنمای شما می توانید راه رفتن را از طریق آن.

بخوانید در: بدترین شهر در ایالات متحده آمریکا برای تاخیر پرواز?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>