ارتقاء: این تنها نسل کمتر برای بازنشستگی آماده از آنها حتی دو سال پیش

ادم نسل slacking در آماده سازی برای دوران بازنشستگی.

در روز پنج شنبه مالی شرکت سرمایه گذاری وفاداری خود را منتشر دوسالانه پس انداز بازنشستگی ارزیابی که به نظر می رسد در چگونه آماده آمریکایی ها به بازنشسته. به طور کلی متوسط آمریکایی بهینه ساز است “به طور پیوسته بهبود بازنشستگی خود آمادگی بیش از 15 سال گذشته به 83 درصد از درآمد وفاداری برآورد آنها باید بیش از این دوره از آنها انتظار می رود سال های بازنشستگی” این گزارش نشان می دهد.

در سال 2006 این تعداد فقط 62%; آن را بهبود بسیار تشکر در بخشی به این واقعیت است که “سرمایه گذاران در حال صرفه جویی مطلب” توضیح می دهد که ملیسا Ridolfi معاون رئیس جمهور از بازنشستگی و کالج برای وفاداری سرمایه گذاری — که می افزاید که متوسط نرخ پس انداز در حال حاضر 10 درصد در میان محافظ در سراسر همه نسل ها. وفاداری نظرسنجی از بیش از 3000 کار و خانواده به نظر می رسد در محل کار فردی و حساب های پس انداز مزایای تامین اجتماعی, بازنشستگی, مزایای, ارث, صفحه اصلی, سهام و مالکیت کسب و کار برای پروژه های این شماره است.

اما یک نسل را دیدم بازنشستگی خود آمادگی نمرات پاییز: نسل X. این محافظ (سنین 39-54) فقط باید 80 درصد از درآمد آنها نیاز به بازنشسته و وفاداری و برآورد; که از 83 درصد در سال 2018 است. در ضمن فرزندان نمرات ترتيب 87% و هزاره نمرات 82%. (توجه داشته باشید که این درصد ميانگين آنها در مسیر بازنشسته با این مقدار بودجه تنها اگر آنها همچنان به صرفه جویی تا زمانی که بازنشسته شود.)

چه چیزی بیشتر, دیگر, داده ها نشان می دهد که Gen X در حال تلاش برای صرفه جویی برای دوران بازنشستگی بیش از حد. داده ها از Transamerica مرکز برای بازنشستگی مطالعات نشان می دهد که در حالی که هزاره و نسل محافظ هستند socking دور 10 درصد از درآمد خود را برای دوران بازنشستگی اعضای نسل X هستند و تنها با قرار دادن در 8%%. (آن نیز مهم است به یاد داشته باشید که به عنوان بسیاری از نیمی از ژنرال Xers ممکن است به طور فعال به صرفه جویی برای بازنشستگی در همه حال حاضر).

پس چرا Gen X تلاش زیادی برای ذخیره برای بازنشستگی است ؟ هر چند آنها را ذخیره کنید تقریبا به همان میزان از درآمد خود را به عنوان نسل وای (حدود 9.7%) با توجه به وفاداری “آنها لازم نیست که به عنوان طولانی قبل از آنها بازنشسته” توضیح می دهد که Ridolfi به طوری که آنها ممکن است نیاز به صرفه جویی بیشتر برای رسیدن به هدف خود است. آنها ممکن است در تلاش برای صرفه جویی بیشتر او می افزاید که “آنها دستکاری بسیاری از اولویت های مالی — مسکن صرفه جویی در کالج پزشکی هزینه ها.”

در واقع Gen X که بسیاری از مسئولیت های مالی. در نظر بگیرید: آنها را به بالاترین سطح از بدهی های وام مسکن با توجه به Experian — در $237,753 در مقایسه با $222,211 برای نسل وای و $175,743 برای افراد متعلق به نسل. آنها باید بیشتر بدهی های شخصی ($36,000) به طور متوسط نسبت به افراد متعلق به نسل ($28,600) و وای ($27,900) با توجه به 2019 برنامه ریزی و پیشرفت مطالعه در شمال غربی متقابل است. در اینجا تعدادی از راه های دیگر که Gen X است “از نظر مالی غرق.”

پس چه می تواند کمبود مالی Gen Xer انجام دهید ؟ Ridolfi توصیه می کند کسانی که بیش از 50 امکان استفاده از گرفتن سهم خود را از 401(k) است که اضافی $6,500 در سال 2020 خود را نگاه کنید تخصیص دارایی به مطمئن شوید که آن را در خط با سن خود و اهداف و به سادگی سعی کنید برای صرفه جویی بیشتر. “شما لازم نیست که برای انجام آن همه در یک بار — هنگامی که شما جمع آوری کنید سعی کنید تا درصد [شما کمک],” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>