ارتقاء: من 53 اند 1.4 میلیون دلار در 401(k) $150,000 پس انداز و خانه من است پرداخت شود می توانیم به بازنشسته ؟

سلام Catey,

من 53 سال است که به دنبال بازنشسته ظرف 18 ماه آینده. من در حال حاضر یک خانه است که برای پرداخت می شود که من قصد دارم برای استفاده به عنوان پایه اصلی. خارج از آن خانه و دارایی های من هستند 150.000 دلار در پس انداز پول نقد و 1.4 میلیون دلار در 401(k). من قصد سفر بیشتر از سال در خارج از ایالات متحده برای سه سال از بازنشستگی من.

من امیدوارم که به یک وبلاگ مستند سفر/زندگی در مکان های مختلف به عنوان یک زن. هر زمان که من در ایالات متحده, من برنامه ریزی برای کار و شغل است که ارائه یک درآمد کوچک با بیمه برای جبران هزینه ها تا رسیدن به امنیت اجتماعی واجد شرایط بودن. من تنظیم بودجه از $30,000 سالانه برای پنج سال اول بازنشستگی من که باید ترک من تقریبا یک سال به کار اگر من نمی خواهید به پرداخت جریمه برای خروج زود هنگام.

آیا من به اندازه کافی برای بازنشسته و زندگی رویای من?

بهترین
S. D.

عزیز S. D.

به محض این که من به عنوان خوانده شده سوال خود را, من می دانستم که من می خواهم می خواهم برای پاسخ به آن وجود دارد به عنوان یک مواج بحث در مورد دقیقا چگونه بسیاری از مردم نیاز به بازنشسته. به یاد داشته باشید زمانی که گورو مالی Suze Orman انداخت از این رقم 5 میلیون و اینترنت رفت و آجیل ؟

هر چه تعداد و یا محاسبه یک چیز روشن است: پیر $1 میلیون معیار نیست رفتن به محل کار برای بسیاری از مردم است.

شما البته باید به طور قابل توجهی بیش از $1 میلیون — اما شما همچنین امید به بازنشستگی خیلی زود است. بنابراین من تبدیل به کارشناسان به افکار خود را در مورد اینکه آیا شما “باید به اندازه کافی برای بازنشسته و زندگی [شما] خواب.”

در اینجا چیزی است که آنها به من گفت:

“از دیدگاه ریاضی, بله, شما می توانید زندگی می کنند زندگی شما در حال خواب می گوید:” میچل Hockenbury یک برنامه ریز مالی خبره در 1440 و شرکای مالی در شهر کانزاس. — اما با یک نکته مهم: “من می گویم ریاضی دیدگاه به دلیل زندگی نیست, همیشه, پاک است.”

پس ریاضی می تواند برای شما کار می کنند فرض کنید در میان چیزهای دیگر که شما باید هوشمندانه سرمایه گذاری خود را 401(k) وجوه ذخیره شده که 150.000 دلار در یک نقطه امن و واقعا می تواند زندگی می کنند در حدود 30 ، 000 $در سال با توجه به کارشناسان.

Hockenbury گذارد و آن را شبیه به این: 150.000 دلار در پس انداز در واقع می تواند به شما پول برای زندگی بر روی 30000 $در سال برای مدت پنج سال به عنوان مورد نظر شما; هنگامی که شما صرف است که به شما خواهد شد 58 و می تواند کار را برای یک سال و پس از آن شروع برداشت خود را از 401(k) بدون مجازات.

“احتمالا شما می خواهید به انجام این کار تا زمانی که شما می توانید امنیت اجتماعی و سپس کاهش مقدار شما در حال کشیدن از 401(k). بیایید می گویند 401(k) حفظ ارزش فعلی 1.4 میلیون دلار (فقط به محافظه کار خواهد بود). قاعده کلی این است که شما می توانید بکشید 4% به عنوان امن خروج رای — که برابر است با $56,000 pretax. گرفتن مالیات و این شما قرار می دهد و جلوتر از $30,000 [در سال] صرف هدف” توضیح می دهد که Hockenbury. “پس ریاضی کار می کند اما ما به دنبال در معرض خطر و یا تنظیمات به شیوه زندگی است.”

حتی اگر شما برداشت 3% — که کربین بلکول یک برنامه ریز مالی در بهبود کسب و کار می گوید: ممکن است محتاطانه پس از بازنشستگی خود را ممکن است بیش از 30 سال — ریاضی کار می کنند. “اگر شما با استفاده از یک حتی محافظه کارانه تر 3% خروج رای دادن, شما باید قادر خواهید بود با خیال راحت به خروج $46,500 خود را از $1,550,000 اندوخته بازنشستگی [این تنظیم برای رشد سرمایه گذاری] در هر سال. این باید مقدار زیادی (خالص از مالیات) برای پوشش خود 30.000 دلار در سال صرف بودجه در بازنشستگی. هنگامی که مزایای سوشال سکیوریتی و پا زدن شما و حتی بیشتر اتاق تکان دادن. برای مثال اگر شما از متوسط به نفع تامین اجتماعی از $18,036 یک سال با شروع در سن 67 بیش از نیمی از هزینه های خود را پوشش داده خواهد شد با درآمد ثابت” او توضیح می دهد که نتیجه رسید: “در حالی که آن را روی حیله و تزویر برای پیش بینی آینده, و هر کس بازنشستگی متفاوت به نظر می رسد شما در یک جامد موقعیت مالی.”

البته حتی اگر ریاضی کار می کند, زندگی ممکن است کار نمی کاملا به عنوان به خوبی و شما می توانید نیاز به بیش از 30.000 دلار در سال به زندگی به خصوص اگر شما یک هزینه عمده است که لطمه می زند و خط پایین خود را.

Hockenbury می گوید: شما باید به فکر می کنم در مورد این و دیگر پرسش که تعیین اینکه آیا شما واقعا می تواند زندگی شما امیدوار به: آیا هر کسی که شما ممکن است نیاز به حمایت ؟ چگونه می توانیم چیزهایی مانند دراز مدت مراقبت از رویداد بیمه سلامت یا پزشکی مسائل ؟ چگونه شما خود را محاسبه 30.000 دلار در سال هزینه های زندگی (برای مثال آیا آنها شامل تمام قبلی ملاحظات) خواهد شد و این مقدار کار نه تنها زمانی که شما در حال سفر بلکه در زمانی که شما به بازگشت به ایالات متحده زندگی می کنند ؟ این راهنمای از شرکت سرمایه گذاری بلکراک می تواند به شما کمک کند کشف کردن چه مقدار از آن ممکن است واقعا هزینه برای زندگی در دوران بازنشستگی برجسته همه چیز از مالیات به گران, یکی کردن هزینه های مردم به اسکناس است. به علاوه شما باید ملاقات با یک مشاور مالی را به مطمئن شوید که وجوه خود را سرمایه گذاری هوشمندانه و که وجود دارد نه مسائل دیگر شما را نادیده گرفته است که شما باید عامل.

خط پایین: بدانند که آیا شما به اندازه کافی برای بازنشسته شامل یک دور بیشتر در عمق فرایند به سادگی از اعداد خرد. استخدام یک حرفه ای به شما راه رفتن را از طریق آن و زمانی که در شک در حفظ و صرفه جویی در. به عنوان برنامه ریز مالی خبره بابی Rebell یک بار به من گفت: “هیچ کس تا به حال گله و شکایت آنها به حال بیش از حد پول در دوران بازنشستگی.”

در ادامه: من 69 به ارزش 5 میلیون دلار و می خواهید بزرگ مراقبت های بهداشتی و آب و هوا خوب است و من حاضر به حرکت به کالیفرنیا — که در آن من باید بازنشسته ؟

به علاوه: من بازنشسته در 62 با 1.2 میلیون دلار و می خواهید به زندگی می کنند در مقرون به محل امن در نزدیکی ساحل — از کجا باید نگاه کنم ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>