ارتقاء: من 33 و من نامزدم و من برنامه ریزی برای صرفه جویی 20 ٪ از ما $195,000-یک-سال درآمد — آیا ما می توانیم به بازنشسته قبل از ما به نوبه خود 60?


iStock

در آن طول می کشد یک شمع از پول بازنشسته در شهر نیویورک است.

عزیز Catey,

من 33, کرده اند هیچ بدهی و خالص ارزش $700,000 با $600,000 که سرمایه گذاری (95% در سهام و 5 درصد در اوراق قرضه), $50,000 در یک صندوق اضطراری و 50.000 دلار در حساب بانکی, بنابراین من می توانید آن را به سرمایه گذاری بعد از این سال اگر ما به فروش. من نامزدم 30 نیز هیچ بدهی و اعتماد خانواده به ارزش $100,000 که همچنین سرمایه گذاری.

من کسب درآمد $130,000 یک سال هستم و واجد شرایط برای $30,000 یک سال و جایزه او را بدست آورده $65,000 یک سال و واجد شرایط برای $10,000 جایزه. ما برنامه ریزی برای صرفه جویی 20 ٪ از ما پایه حقوق و نیم (پس از کسر مالیات) از هر گونه پاداش ما دریافت کنید.

سوال ما این است: آیا ما قادر به بازنشسته در شهر نیویورک که در آن زندگی می کنیم در حال حاضر قبل از سن 60?

بهترین
M. C.

عزیز M. C.

اول از همه تبریک به خاطر داشتن انباشته $700,000 ارزش خالص در سن نسبتا جوان 33. در مقایسه با همسالان خود شما انجام می دهند بسیار خوب است.

اضافه کردن به که امید خود را از صرفه جویی 20 ٪ در سال از هر دو شما و نامزد خود را به حقوق و همچنین به عنوان نیمی از پاداش و شما به احتمال زیاد به مراتب جلوتر از معاصران خود را در شرایط بازنشستگی پس انداز — با فرض اینکه در میان بسیاری از چیزهای دیگر که شما سرمایه گذاری پول هست.

اما خواهد بود که به اندازه کافی برای شما دو تا بازنشسته قبل از 60 — و در گران شهر نیویورک ؟ که بستگی به تعدادی از عوامل از جمله چگونه اسراف در شیوه زندگی شما می خواهید برای زندگی در اپل بزرگ است. در اینجا چیزی است که کارشناسان به اشتراک گذاشته.

بر روی کاغذ — و اگر همه می رود با توجه به طرح شما به احتمال زیاد می تواند بازنشسته قبل از 60 باقی می ماند و در شهر نیویورک برنامه ریزان مالی بگویید MarketWatch. “در دشت-وانیل طرح شما وجود دارد — اما این که با هیچ خاکستری مناطق می گوید:” گواهی برنامه ریز مالی دنیس Nolte از Seacrest خدمات سرمایه گذاری در زمستان در پارک فلوریدا. “که احتمالا واقع بینانه است.”

در اینجا چگونه به ریاضی ممکن است کار را برای شما به بازنشستگی با 60, توضیح می دهد که گواهی برنامه ریز مالی جان Carbonara از NXT فاز خدمات مالی در اریحا, n. y. فرض کنید شما و نامزد خود را باید در مجموع $750,000 سرمایه گذاری (که همه چیز به جز صندوق اضطراری) و حدود 6 ٪ است که بیش از 27 سال بعد (زمانی که شما آمار سن 60) شما می خواهم که بیش از 3.6 میلیون سرمایه گذاری بانک. در حال حاضر اگر شما اضافه کردن در صرفه جویی سالانه — بیایید فرض کنیم شما دو نجات $65,000 یک سال به 27 سال و کسب 6% — است که می تواند اضافه کردن به بیش از $4.1 میلیون نفر است.

“بین جریان رشد دارایی ها و رشد آینده پس انداز امکان وجود دارد آنها می تواند جمع آوری $7.57 میلیون نفر در سن 60 سالگی” توضیح می دهد که Carbonara. “اگر ما در اعمال 4 درصد نرخ توزیع حکومت به مقدار انباشته کسی می تواند در قرعه کشی $310,000 ناخالص سالانه است. نرخ مالیات در دوران بازنشستگی نیز باید اعمال شود به آمده تا با یک شبکه-شماره درآمد.”

Carbonara اشاره می کند که این همه تنها فرضی: “این پیش فرض های بزرگ به عنوان پاداش تضمین شده نیست و ما نمی دانیم که او نرخ مالیات و ما نمی دانیم که آیا خانواده می تواند حفظ کند که پس انداز.”

در واقع شما باید به عامل واقعی زندگی به معادله — از جمله مالیات از جمله مالیات بر درآمد شما ممکن است پرداخت برداشت از صندوق بازنشستگی و مالیات مجازات اگر شما نیاز به برداشت pretax صندوق های بازنشستگی قبل از سن 59½, Carbonara می گوید. Nolte یادداشت است که شما باید در مورد فکر می کنم که آیا شما کودکان و نوجوانان (با, بدیهی است هزینه های انشعابات) و عاملی است که به عنوان خوب به عنوان به چه مقدار شما واقعا نیاز به زندگی در نیویورک بازنشستگی.

گواهی برنامه ریز مالی لری هلر رئیس جمهور هلر مدیریت ثروت در نیویورک می افزاید که مسکن یکی دیگر از عوامل در نظر گرفتن: “آنها به خرید یک آپارتمان در نیویورک و یا می شود آنها را اجاره ؟ هزینه های مسکن در نیویورک می تواند بسیار گران قیمت. خرید یک خانه می تواند به شدت کاهش investible دارایی,” او توضیح می دهد. “چه خواهد شد آنها در مورد بیمه سلامت تا زمانی که آنها واجد شرایط برای مدیکر?”

اینها فقط برخی از چیزهایی که شما نیاز به در نظر گرفتن — شما ممکن است بخواهید به صحبت کردن با یک برنامه ریز مالی به رفتن را از طریق جزئیات — اما قلب را در این: شما در یک نقطه خوب به خصوص اگر شما نیشگون گرفتن و کشیدن به عنوان شما بروید.

“آنها می توانید تغییرات را به مفروضات اصلی در طول راه و در ادامه به نظارت بر پیشرفت خود را به سوی آینده ارزش هدف” می گوید: Carbonara.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>