ارتقاء: روم الهه الهام گرفته از این زن و شوهر به ترک سیاتل و بازنشسته به ایتالیا که در آن شما می توانید زندگی می کنند در 3000 $در یک ماه

این یک الهه است که الهام گرفته از آفتابی Bertollini به حرکت به ایتالیا.

50 ساله شناس و همسرش, علامت Hinshaw, 72 ساله و بازنشسته معمار شده بود از آمدن به ایتالیا در تعطیلات برای سال. در یک سفر از آنها بازدید معبد باستانی به Salus روم الهه بهداشت و رفاه و Bertollini که می گوید او “همیشه یک بت پرست” بود که با غلبه بر تجربه است. “من لمس باستان نقاشیهای آبرنگ و تا به حال آنچه که من اسمش را تجلی. … شد کاملا روشن است که این مسیر زندگی من خواهد رفت. … این یک قرعه کشی مغناطیسی,” او می گوید.

بنابراین Bertollini (شما نمی تواند از دست او در او تقریبا به طور کامل به طور کامل سفید کمد لباس) و Hinshaw که در حال حاضر به حال شده به فکر بازنشستگی به فروش آپارتمان خود را در قلب سیاتل نقل مکان کرد و به شهر سانتا ویتوریا در Matenano در Le Marche شرق-منطقه مرکزی ایتالیا در سال 2017. “این توسکانی بدون گردشگران” Bertollini که نیمه ایتالیایی می گوید: این منطقه که نشسته است در میان دریای آدریاتیک و بیشتر محبوب در مقصدهای مسافرتی معروف مانند توسکانی و Umbria.

Le Marche “است که ایتالیا یکی از بهترین ایکه حفظ اسرار” مشاهده سیاره تنها از این منطقه است. “با یک رشته جذاب تپه شهرها و یک چشم انداز اعم از برف دربسته در محیط Apennine قله به سواحل رویایی و آخرتی غارهای آن را محل مناسبی برای تجربه ایتالیا بدون جمعیت.” این نشریه همچنین اشاره می کند که این “نسبتا توریستی-رایگان” منطقه ارائه می دهد “عمیقا سنتی مواد غذایی — با برکت فضل از کوه ها و زمین های کشاورزی و دریا” و متنوع فصلی, آشپزی و واقعا مشخص شراب.”

iStock

دریای آدریاتیک ساحل دریا در آنکونا.

در اینجا چیزی است که Hinshaw و Bertollini زندگی مانند در سانتا Vittorina از هزینه های به سلامتی-مراقبت ها و مسائل مربوط به ویزا و آنچه آنها را از دست ندهید بیشتر در مورد ایالات متحده:

هزینه ها: زن و شوهر گزارش هزینه در حدود $2,400 یک ماه (اگر این را شامل نمی شود یک وام مسکن یا اجاره چرا که آنها خریداری شده خود را در خانه ای در سانتا Vittorina آشکار). Bertollini می گوید او صرف در مورد $50 یک هفته در مواد غذایی; $55 یک ماه در خانه اینترنت; $55 یک ماه بر روی گاز و ماشین; در حدود 22 دلار به 66 $در برق بسته به فصل و حدود 20 دلار در ماه برای هر یک از خدمات تلفن همراه. سایر هزینه ها شامل حدود 160 دلار در ماه برای مراقبت های بهداشتی (پایین را ببینید) و حدود 70 دلار در ماه در بیمه خودرو. سفر می تواند گران با بلیط هواپیما به ایالات متحده آمریکا, گاهی اوقات 1000 $یا بیشتر; Hinshaw و Bertollini همچنین سفر در سراسر ایتالیا و کشورهای نزدیک و پرداخت هزینه اتوبوس و قطار بلیط زمانی که آنها می گویند. یکی از تفاوت های بزرگ این زوج متوجه شده است که گاز در ماه های سرد بسیار گران تر از آن بود که برای آنها در ایالات متحده در حدود 275 دلار در ماه است.

(برای آن بخشی از زندگی بین المللی تخمین می زند که شما می توانید زندگی می کنند در کمتر از 2000 $در ماه در Le Marche.)

آفتابی Bertollini

نمایی از یک پنجره در زن و شوهر, صفحه اصلی.

مراقبت های بهداشتی: “مراقبت های بهداشتی فوق العاده بوده است,” Hinshaw, که نیاز به یک angiogram به تازگی می گوید: — و به عنوان MarketWatch گزارش در اوایل سال جاری ایتالیایی سیستم مراقبت های بهداشتی می شود, عالی رتبه از منابع خارجی. اما زن و شوهر اشاره می کند که تمایل وجود دارد که تفاوت در کیفیت مراقبت بسته به جایی که شما زندگی می کنند; دیگران می گویند همان با نگهبان اشاره کرد که وجود دارد “تفاوت های منطقه ای در استاندارد برخی از دولتی و بیمارستان با امکانات در شمال ایتالیا در نظر گرفته شده بهتر از کسانی که در جنوب.” زن و شوهر می گوید که آنها با پرداخت حدود $1,900 یک سال بیمه به عنوان ساکنان نه از اتحادیه اروپا است.

محل اقامت: این آسان نیست برای آمریکایی ها برای گرفتن اقامت در اینجا می گوید Hinshaw: “من فکر می کنم بسیاری از آمریکایی ها که سقوط در عشق با ایتالیا بسیار مورد استفاده قرار گیرد به حرکت بین دولتها و فکر می کنم “خوب شما فقط بسته کردن و حرکت می کند’, ” او می گوید. “نه دقیقا. آن سالها طول می کشد از دبستان و بسیاری از انواع اسناد و ارسالی. این یک فرایند متمرکز است که می تواند یک وری.” در اینجا جزئیات بیشتر در مورد نحوه گرفتن اقامت در ایتالیا به عنوان یک آمریکایی.

آفتابی Bertollini

علامت Hinshaw در یک کافه.

روزانه های زندگی: امریکا است. “سرعت متفاوت است می گوید:” Bertollini. “علامت و من باید یک rule — تماس با ما آن را قانون از سه چیز است. شما می توانید اولین چیزی که انجام می شود برای اطمینان و احتمالا نکته دوم. اگر شما نکته سوم انجام می شود, شما خوش شانس هستند.” بخشی از این است که مردم در شهر جلوگیری به سلام و عقب او می گوید: “همه چیز در مورد روابط با هر کس دیگری. … این است که بسیار یک جامعه است.”

ایتالیایی ها او را فراموش نمی کنند با این قانون از سه چیز است. “آنها می گویند به جای هر چیزی شما می توانید انجام دهید امروز می تواند انجام شود فردا.’ آمریکایی ها تمایل به لیست اما اگر شما سعی کنید به عجله ایتالیایی, آنها فقط بگو پیانو, پیانو’ که تقریبا ترجمه برای “آسان آن را ندارد.”

آفتابی Bertollini

انگور از نزدیک تاکستان.

منفی: زن و شوهر می گوید که آن را در زمان یک سال یا بیشتر برای دریافت تنظیم به زندگی در اینجا به چیزهایی که می توان با حرکت آهسته و اداری. و اگر آنها زندگی می کنند در منطقه ای با “مواد غذایی بزرگ” آنها همچنین خانم مجموع کم کردن و کباب کردن و گرفتن takeout هر زمان که آنها آن را می خواهم Hinshaw می گوید. Bertollini اشاره می کند که او گسترش یافته پخت و پز مجموعه شامل تعدادی از غذاهای جدید پس از حرکت در اینجا.

زبان: “من فکر کردم من می دانستم که برخی از ایتالیایی قبل از من در اینجا” جوک Hinshaw — اما این گویش که در آن زندگی می کنند متفاوت است از آنچه که او دروس رسمی به او آموخت. اما او می گوید آن را یک مزیت بزرگ در سرعت یادگیری یک زبان به اطراف مردم صحبت آن را در همه زمان. “من در نهایت درک کامل مفاهیم نه فقط کلمات” او می گوید. “آن است که در واقع سرگرم کننده در حال حاضر.”

خط پایین: اگر حرکت در اینجا بوده است و تنظیم از خود را سریع تر گام کار و زندگی در آمریکا, آنها می گویند که آنها آن را دوست دارم. “چیزی که مورد علاقه من آرامش می گوید:” Bertollini. “من انتخاب کنید تا از کوره در رفته انرژی در ایالات متحده … در اینجا وجود دارد عوامل استرس زا دارد اما به یک اندازه از آرامش که من می توانم پیدا کردن در آمریکا”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>