سازمان ملل متحد اشاره به این حادثه تلخ می پرسد بنگلادش به حرکت Rohingya به اردوگاه های پناهندگان

صدها نفر از Rohingya نجات توسط بنگلادش و فرستاده شده به یک سیل مستعد جزیره پس از سرگردان بودن در دریا برای هفته باید نقل مکان کرد و به موجود در اردوگاه های پناهندگان به دبیر کل سازمان ملل متحد گفت.

آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ ساخته شده درخواست تجدید نظر به بنگلادش وزیر امور خارجه در نامه ای که به دست آمده بود روز یکشنبه توسط AFP news agency.

بیشتر:

Rohingya نجات داده شدند در اوایل ماه مه پس از شناور شناور در خلیج بنگال و ارسال به Bhashan کاراکتر جزیره – سيلتي و نوار از زمین است که در معرض طوفان های موسمی.

داکا گفت: 308 فرستاده شد به این جزیره به جای اردوگاه در کخس بازار از آنجا که مقامات از ترس آنها ممکن است این بیماری ویروسی, همچنین شناخته شده به عنوان COVID-19.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: پناهندگان باید نقل مکان کرد و به اردوگاه پس از وقت خود را در قرنطینه کامل است.

داکا است گفت: چه مدت Rohingya باقی خواهد ماند و در انزوا.

“در حالی که کسانی که نجات در دریا ممکن است تهدید برای بهداشت عمومی اهداف آنها نیز باید تمدید حفاظت سزاوار آنها به عنوان پناهنده” اشاره به این حادثه تلخ گفت: در نامه به وزیر امور خارجه AK Abdul Karim مورخ جمعه.

“من اعتماد که آنها بیش از حد خواهد شد بهره مندی از خدمات بشردوستانه ارائه شده به Rohingya در بنگلادش که در پایان دوره قرنطینه… آنها اجازه خواهد داشت برای پیوستن خانواده خود را در کخس بازار.”

“ما نمی خواهیم هر چند Rohingya’

Momen گفته او هنوز برای دریافت نامه اما گفت: کسانی که نگران Bhashan کاراکتر – که در آن امکانات برای 100.000 مردم ساخته شد در سال گذشته – باید میزبان Rohingya در کشورهای خود را دارند.

“ما نمی خواهیم هر Rohingya,” Momen به خبرگزاری فرانسه گفت.

“ما لازم نیست هر جای دیگر به آنها را نگه دارید. اگر آنها (کشورهای دیگر) نمی مانند Bhashan کاراکتر اجازه دهید آنها را به آنها را به بازگشت به کشور خود. (یا) دیگری به آنها اجازه بازگشت به میانمار است.”

او گفت که فشار بیشتری باید قرار داده در میانمار به بازگرداندن Rohingya به دولت خانه خود را از رخین.

وزیر امور خارجه گفت: قبلا پناهندگان خواهد “به احتمال زیاد” را به زندگی در پناهگاه در Bhashan چار تا زمانی که آنها بازگشت به رخین.

نزدیک به یک میلیون Rohingya در زندگی شلوغ اردوگاه در کخس بازار. بسیاری از فرار میانمار پس از یک سال 2017 نظامی کشته و زخمی شدند.

اضطراری تیم در حال مسابقه برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در اردوگاه ها پس از تایید از چهار مورد.

در همین حال سازمان عفو بین الملل روز جمعه اعلام کرد که حداقل 1000 Rohingya باقی می ماند سرگردان در سواحل اندونزی, Aceh به جنوب شرقی کشور تشدید مرزهای خود را.

این گروه خواست اقدام فوری برای اطمینان از آنها به خاک سپرده شد در یک “نامرئی قبرستان” در دریا.

سعد حمادی از جنوب آسیا و منطقه ای از سازمان عفو بین الملل گفت: پناهندگان شده است می تواند قایقرانی برای چند هفته و یا حتی ماه ها بدون آب و غذا با استناد به اطلاعات از سازمان های بشردوستانه و اخبار محلی گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>