دانشگاه, کارکنان موجب صرفه جویی مرد به دام افتاده در سوزاندن کامیون

این مرد دچار یک اورژانس پزشکی قبل از او سقوط کرد به جعبه برق.

یک اوکلاهما دانشگاه ایالتی کارمند بودن اعتبار برای صرفه جویی یک راننده زندگی پس از انسان دچار یک اورژانس پزشکی و سقوط کامیون خود را که به سرعت آتش گرفت و او به دام افتاده در داخل.

کایل آبهای ارشد مدیر ورزشی از امکانات و عملیات برای دانشگاه بود در یک اتاق کنفرانس در پردیس در استیلوتر در صبح روز دوشنبه هنگامی که او شاهد سقوط کامیون به دو خودرو قبل از هدف قرار دادن یک کنترل ترافیک جعبه با توجه به آزادی مطبوعات از OSU.

درست قبل از اینکه کامیون را متوقف و راننده را پا بر روی پدال گاز باعث دود پور از لاستیک مدرسه گفت.

مرد قند خون کاهش یافت تا به حال باعث او را به عبور از ABC تولسا وابسته KTUL گزارش شده است.

آب سپس به طبقه پایین دوید و در سراسر خیابان و تماشا به عنوان کامیون لاستیک نگه داشته در حال حرکت و دود سفید تبدیل به دود سیاه و پس از آن شعله های آتش به او گفت: KTUL. او و دیگر تماشاگران ترس کامیون را منفجر کردن با راننده هنوز هم در داخل.

“اگر شما یک ماشین دریافت ساییده و لاستیک به معنای واقعی کلمه به خرد کن پاره پاره و در شعله های آتش و شما که نزدیک هستید مانند” من این است که رفتن به منفجر می شود؟'” OSU دانشجو Ryan Novozinsky گفت KTUL.

آب و سپس برداشت محوطه سازی آجر و انداخت آن را از طریق یک پنجره که از خواب بیدار شدم ناخودآگاه راننده و مجاز آب به او را بیرون بکشد, او گفت:.

این حادثه گزارش از تصادف متحده که آب ممکن است نجات راننده از مرگ یا جراحت جدی باعث OSU رئیس پلیس لئون جونز به ارائه آب با تقدیر در روز سه شنبه.

“پس از شاهد حادثه و دیدن شعله های آتش فوران از کامیون کایل آب و بدون ترس را برای امنیت خود حذف راننده از کامیون و ایمنی تا LifeNet وارد به ارائه کمک های” جونز گفت. “او یکی از دلایلی است که چرا دانشگاه و Stillwater یکی از بزرگترین جوامع برای زندگی است.”

در حالی که آب او را انکار می کند قهرمان جدید وضعیت او گفت که او فکر کردن در مورد بهترین دوست خود را که ذخیره شده توسط یک رهگذر در هوستون هنگامی که او دچار یک حمله قلبی در هنگام رانندگی.

“این چیزی است که من فکر بود که متوجه شدم کسی در ماشین,” او گفت: با توجه به OSU. “یک رهگذر زندگی او را نجات داد با CPR بنابراین من همیشه سعی خواهد کرد به قرض دادن یک دست که من می توانم.”

راننده که دچار پزشکی اورژانس و سرنشینان اتومبیل های دیگر در این حادثه درگیر شدند صدمه KTUL گزارش شده است.

ABC News’ جنیفر وات کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>