اتحادیه خواسته برای حفاظت از خانه سالمندان کارکنان در میان coronavirus همه گیر

اتحادیه 400,000 مراقبت طولانی مدت کارگران صادر شده درخواست برای فدرال کمک کند روز چهارشنبه به منظور حفاظت بهتر از مراقبت های بهداشتی دستیاران که آنها می گویند در حال مواجه شدید خطرات به عنوان رمان coronavirus گسترش یافته است در ده ها تن از خانه های سالمندان و زندگی کمک امکانات در سراسر کشور.

“اعضای ما واقعا در خط مقدم از این بحران است. آنها در حال ارائه حیاتی مراقبت از به ترین کشور در خطر جمعیت به صورت روزانه گفت:” مارس Verrett رئیس جمهور SEIU محلی 2015. “این کارگران با قرار دادن خود در معرض خطر هر روز آنها را بدون محافظ مناسب تجهیزات و به پایان می رسد که در حال حاضر است.”

این کمبود تجهیزات حفاظتی شده است یک نگرانی گسترده در اورژانس بیمارستان اتاق با دولت فدرال و مقامات زیرپا توجه به حل و فصل آن مسائل مربوط به عرضه. اما مقامات اتحادیه گفت: این تلاش نیاز به گسترش به پرستاری و امکانات زندگی کمک شده است که یک نقطه کانونی برای گسترش ویروسی از اولین روز بحران است.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

خانه سالمندان شرکت در مصاحبه با شبکه خبری ABC اذعان کرد تلاش برای حفظ منابع — یک مسئله گسترده مقابله با امکانات بهداشت و درمان در سراسر کشور.

مقامات فدرال نظارت بر خانه سالمندان موارد در سراسر کشور تخمین زده است که بیش از 400 نفر از این تسهیلات باید حداقل یک مورد مثبت. و ده ها مواجه شده اند گسترده عفونت در طول شیوع — افشای نه تنها ساکنان آسیب پذیر اما همچنین کسانی که مشغول به کار وجود دارد. در زندگی مرکز مراقبت در Kirkland, Washington, که در آن 35 نفر از COVID-19, 47 کارگران وجود دارد و بیمار. در تنسی خانه که در آن حداقل 74 ساکنان آزمایش مثبت, Gallatin, مرکز توانبخشی و درمان این ویروس نیز به حداقل 33 کارکنان.

چندین خانه سالمندان کارگران در مصاحبه با ABC News — بسیاری از آنها اصرار آنها نمی توان به نام به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه — گفت: آنها رد شده است دسترسی به ماسک محافظ و لباس خواسته شده است به کار حتی پس از در معرض بودن به ساکنان آلوده هستند و در مواجهه با خطرات آنها هرگز تصور به عنوان همه گیر بدتر شده است. آنها نام خود را فراموش کرده اید در خط مقدم.

“ما لازم نیست که هر چیزی حتی ضد عفونی کننده دست” گفت: سلامت یکی از دستیاران شاغل در 120 تخت مرکز پرستاری در شمال شیکاگو است. “به ما گفته بودند که اگر ما می خواستیم به پوشیدن ماسک, ما تا به حال به خود ما است. ظاهرا آنها فرار از منابع.”

یک پرستار عملی مجاز کار در ارشد مرکز مراقبت در بالتیمور گفت: او رئیس خود را اگر او می تواند در خود ماسک پس از پرستاران ممنوع شد, با استفاده از منابع موجود. “من گفت: چه اتفاقی می افتد اگر من امروز با پوشیدن یک ماسک و … آنها گفت: این امکان فسخ اگر من که” پرستار گفت:.

پاتریشیا سنگ کلمبیا دانشکده پرستاری استاد که تحقیقات پیشگیری از عفونت و کنترل در خانه های سالمندان گفت: این آسیب پذیری رو به پرستاری و مراقبت از دستیاران فقط به عنوان واقعی به عنوان اولین پاسخ دهندگان اورژانس پزشکان و پرستاران بیمارستان. در بخشی او گفت: چرا که این کار شامل تماس نزدیک با ساکنان.

“همه مراقبت از سلامت فیزیکی آن واقعا است. آن را صمیمی” سنگ گفت.

یکی از چالش های ابراز شده توسط چندین خانه سالمندان کارکنان که در گفتگو با شبکه خبری ABC گفت که ترس بیمار شدن را نه تنها فیزیکی تلفات بلکه مالی یکی.

گرچن گوردون واجد شرایط دارو مدیر در اپپلوود محل زندگی کمک در کلرادو گفت: زمانی که او تا به حال سرفه ماه گذشته سرپرست او به او گفت به یک هفته تمام کار — که به او بود 14 شیفت. او را درک استدلال را آن را آسان تر است.

“در حال حاضر تمام لوایح در حال آمدن است تا با توجه به دلیل آن را برای اولین بار و آن را خشن,” او گفت:. “این واقعا سخت است.”

خانه سالمندان شرکت در مصاحبه با شبکه خبری ABC اذعان کرد تلاش برای حفظ منابع — یک مسئله گسترده مقابله با امکانات مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور است.

در SEIU اتحادیه کارگری رویداد در کالیفرنیا روز چهارشنبه مقامات صنعت و کارگران و رهبران کارگری و دولت و سیاستمداران خواسته برای آژانس های فدرال به انجام بیشتر برای محافظت از آن در پرستاری امکانات.

“ما ساکنان را تشکیل می دهند بیشتر در معرض خطر با توجه به این شیوع; در بسیاری از موارد آنها مسن هستند و رنج می برند از شرایط از پیش موجود که بسیاری از آنها تنفسی در طبیعت” گفت: کریستال Solorzano مدیر عامل شرکت تجدید بهداشت ، “ما نیاز به دانستن کارکنان و ساکنان در حال امن نگهداری می شود و این مورد نیست در حال حاضر.”

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>