ناشناس باقی می ماند در بر داشت در جستجو برای یافتن سرباز ونسا Guillen

کشف می آید به عنوان Guillen خانواده خواستار بررسی کنگره.

محققان در جستجوی از دست رفته فورت هود تگزاس, سرباز, Vanessa Guillen کشف کرده اند ناشناس باقی مانده است انسان در نزدیکی لئون رودخانه مقامات می گویند که.

باقی مانده است که تحت یک فرایند شناسایی شدند و در نزدیکی که در آن یک جستجوی قبلی انجام شد در 22 ژوئن با مقامات ارتش, بخش تحقیقات جنایی گفت.

“پس از دریافت اطلاعات اضافی عوامل را کشف کرده اند که چه شده است به عنوان جزئی انسان باقی می ماند و پس از تجزیه و تحلیل از یک انسان شناس پزشکی قانونی گفت:” CID رئیس امور عمومی کریس خاکستری.

“با توجه به ادامه تحقیقات جنایی هیچ کسب اطلاعات بیشتر منتشر خواهد شد, در این زمان,” خاکستری ” گفت.

کشف آمد و در همان روز که Guillen خانواده اعلام کردند که به دنبال یک بررسی کنگره به 20 سال از ناپدید شدن است.

Guillen گذشته دیده می شد در پارکینگ از هنگ مهندس اسکادران ستاد در پایگاه نظامی فورت هود تگزاس در آوریل 22, و نه شنیده شده است از آنجا.

“با توجه به عدم پاسخ ایمنی و احترام و مسئولیت در فورت هود, ما خواستار یک بررسی کنگره باید انجام شود” Guillen خانواده وکیل ناتالی Khawam نوشت: در Facebook پست سه شنبه. “این واقعا ناامید کننده چگونه فورت هود ارتش لیبی یک پایگاه نظامی است و نه پاسخ های داده شده به ونسا خانواده است.”

Khawam و Guillen خانواده گفت که Guillen شکایت به اعضای خانواده قربانی آزار و اذیت جنسی بر پایه اما هرگز ثبت یک شکایت رسمی به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه.

“در این مرحله محققان هیچ اطلاعات معتبر و یا گزارش که ونسا Guillen شد sexually assaulted” مقامات نظامی گفت: در بیانیه های قبلی.

Khawam گفت که او برنامه ریزی برای پیشنهاد قانون برای حفاظت از ایالات متحده نظامی سربازان از آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی با یک کمپانی در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنگره در واشنگتن در روز پنج شنبه در ظهر.

“سربازان ما سزاوار به امن و مورد احترام در حالی که در وظیفه” نوشت Khawam on Facebook. “کسانی که سرباز هستند با قرار دادن زندگی خود را برای ایالات متحده در عین حال همان ارتش خانواده نتواند به آنها احترام ذهنی جسمی و جنسی … سربازان ما نیاز به احساس و امن در حالی که در وظیفه است.”

Guillen ناپدید شدن می آید هشت ماه پس از ناپدید شدن فورت هود Pvt. گرگوری ودل-مورالس که بدن کشف شد در نزدیکی پایگاه و مثبت شناسایی شده در ژوئن 19. اگر چه نتایج کالبد شکافی در حال انتظار برای ودل-مورالس در انتخابات گفت: آنها گمان می کنند مرگ او را ناشی از خباثت.

مقامات نظامی گفته هوستون ABC ایستگاه KTRK در تاریخ 23 ژوئن که آنها نیز مشکوک بازی ناپاک در Guillen ناپدید شدن است.

CID و لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان هر یک از ارائه پاداش به 25 ، 000 دلار برای اطلاعاتی که منجر به Guillen محل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>