بیکاری در میان مسن آلمانی ها دو برابر در یک دهه

تغییرات در قوانین بازنشستگی باید دو برابر این تعداد از آلمانی ها به دنبال کار در مقایسه با 10 سال پیش یک مطالعه نشان داده شده. تغییر آمد که بیشتر آلمانی ها باقی می ماند در بازار کار دیگر.

تعدادی از آلمانی ها به دنبال کار بیشتر از دو برابر در دهه گذشته با توجه به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط یک موسسه تحقیقاتی.

تحقیقات از موسسه کار و مهارت و آموزش (IAQ) در دانشگاه دویسبورگ-اسن نشان داد که تعداد زیادی از جویندگان کار در آلمان بین سنین 60 و 65 افزایش یافت و از حدود 90000 در سال 2008 به 220,000 در سال 2018 است.

از سن 50 خطر بیکار باقی مانده است به خصوص این گزارش گفت:. تا سال 2018, مسن, آلمانی ها برای اختصاص 40 درصد از افرادی که “دراز مدت” بیکار تعریف شده به عنوان 12 ماه یا بیشتر طول بکشد.

بیشتر بخوانید: یک میلیارد و نیم بیکار و یا بیکار در سراسر جهان: گزارش سازمان ملل متحد

“بیکاری طولانی مدت در یک سوم آخر از یک فرد حرفه ای در خاص devalues قبل از تجربه کار و کاهش حقوق بازنشستگی خود را ادعا می کند” IAQ محققان آرتور Kobath و مارتین Brussi نوشت.

این آمار و ارقام که بر اساس تعداد افراد ثبت نام شده به عنوان بیکار با آلمان فدرال کار, اتاق کار نیست و منعکس کننده میزان واقعی این مشکل محققان گفتند. یک حاکم ساخته شده در سال 2015 به این معنا بود که در اطراف 140,000 دریافت کنندگان حقوق بیکاری بین سنین 60 و 64 بودند دیگر در نظر گرفته بیکار و به عنوان بازنشسته به جای. رسما حدود 210,000 نفر در این گروه سنی بودند ثبت نام به عنوان بیکار در سال 2018 است.

تغییرات جمعیتی مسئول افزایش بیکاری در میان, مسن, آلمانی, این گزارش گفت:. تعداد 60 – تا 64 ساله شرکت کننده در نیروی کار افزایش یافته است به طور مداوم برای چندین دهه 60 درصد از این گروه سنی در سال 2018 در مقابل 20 درصد در سال 1995 — تا حد زیادی به دلیل تغییر در قوانین بازنشستگی.

این روند باعث افزایش خطر بیکاری در میان این گروه سنی محققان نوشت.

در این گزارش به نام برای تلاش های هماهنگ برای مبارزه با بیکاری در میان افراد مسن به عنوان مثال با ارائه منابع بیشتر. در تن این مهم است که برای جلوگیری از مسن کارکنان از تبدیل شدن به بیکار در وهله اول.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>