زیر آتش دولت بریتانیا دستیار خروس جانسون وفاداری

لندن — دومینیک کامینگز کمک بوریس جانسون برنده شدن قدرت توسط سوراخ سوراخ شدن مردم در برابر نخبگان است. جانسون محافظه کار دولت مارک خود را “حکومت مردم است.”

نخست وزیر مردمی درخواست شده است با چکش توسط اخبار که شیوع کروناویروس خروشان ارشد مشاور کامینگز سوار 250 مایل (400 کیلومتر) به خانه پدر و مادر خود را در حالی که او در حال سقوط بیمار مشکوک به COVID-19 — گفته موازین مستند قوانین که دولت اعمال کرده بود در بقیه کشور است.

کامینگز می گوید: او در سفر خود به مزرعه خانواده در شمال شرق انگلستان که خود را برادرزاده می تواند مراقبت از خود را برای 4 سال اگر او و همسرش هر دو بیمار شد. اما توضیح است که کاهش کمی یخ با بسیاری از انگلیسی ها که می گویند که آنها باید تحمل انزوا و اضطراب و گاهی اوقات از دست دادن به منظور به دنبال دولت مشاوره به “ماندن در خانه … صرفه جویی در زندگی می کند.”

در روز سه شنبه تاریخ اسکاتلند وزیر داگلاس راس ترک جانسون دولت محافظه کار گفت: “اکثریت قریب به اتفاق مردم” موافق نیست با کامینگز’ عمل است.

“من باید ترکیبات که نمی توانید برای خداحافظی به عزیزان; خانواده هایی که نمی تواند سوگواری با هم; افرادی که نمی مراجعه بیمار و بستگان چرا که آنها به دنبال راهنمایی از دولت” راس نوشت: در استعفا نامه. “من نمی توانم در ایمان خوب است به آنها بگویید که آنها اشتباه و یک مشاور ارشد دولت درست بود.”

جانسون با این حال به نظر می رسد مصمم به آویزان بر روی یک دستیار است که لقب “بوریس ” مغز” حتی اگر این شکستگی دولت و کارائی پاسخ بریتانیا به این بیماری همه گیر.

مسلما جانسون مدیون کار خود را به کامینگز یک خودخوانده disrupter که disdains سیاسی و slouches از طریق سالن از دولت در sweatpants و تی شرت.

در سال 2016 کامینگز honed پوپولیستی پیام است که به کمک “ترک” کمپین co-رهبری Johnson, پیروزی انگلیس در اتحادیه اروپا همه پرسی. او با اعتبار در آینده با این کمپین را با قدرت شعار ساده: “نگاهی به پشت کنترل است.” او همچنین استخدام یک شرکت مرتبط به کمبریج Analytica که مخالفان می گویند انداخته سم از داده ها-برداشت و اجتماعی-رسانه های دستکاری به انگلیسی, سیاسی جریان خون.

یک درام تلویزیونی در مورد همه پرسی “Brexit: این Uncivil جنگ” ساخته شده کامینگز شخصیت اصلی بازی “شرلوک” ستاره بندیکت کامبرباچ.

هنگامی که جانسون نخست وزیر شد در ماه ژوئیه سال 2019 پس از نا جنگ بیش از مبارزه با تروریسم در اروپا را شکست داد سلف خود ترزا ممکن است او را استخدام کامینگز به عنوان مرد دست راست او. در ماه دسامبر جانسون برنده یک فرمانده اکثریت در پارلمان با بی رحمانه متمرکز انتخابات و دیگری ساده و شعار: “برای مبارزه با تروریسم در اروپا انجام می شود.”

جانسون که بیمار بود با COVID-19 در حدود همان زمان به عنوان کامینگز و صرف سه شب در بخش مراقبت های ویژه است حمایت خود را مشاور گفت کامینگز “به دنبال غرایز از هر پدر و هر پدر و مادر است.”

کامینگز تکذیب شکستن مقررات اعمال شده در مارس 23, که گفت: مردم نباید خانه را ترک جز برای سفر به لوازم ضروری ورزش و شرایط اضطراری. در طولانی مصر در کنفرانس خبری روز دوشنبه کامینگز استدلال کرد که او نیاز به اطمینان حاصل شود برای مراقبت از فرزند خود یک “وضعیت استثنایی.”

“من فکر نمی کنم وجود یک حکومت و یک قانون برای افراد دیگر” کامینگز اصرار داشت. اما این که دقیقا چگونه آن را به نظر می رسد به بسیاری از.

افسران ارشد پلیس گفت: Cummings’ تفسیر از قوانین ساخته شده آن را سخت تر برای به اجرا درآوردن این مستند دانشمندان و گفت: از آن می تواند به تضعیف پیام در مورد اهمیت اجتماعی فاصله.

“این تهدید به تضعیف است که در جامعه حس اگر یک رقم به عنوان برجسته به عنوان Dominic کامینگز و اگر نخست وزیر خود را شروع به تضعیف است که” ما ” پیام و شروع به صحبت کردن در مورد ‘من'” گفت: Stephen Reicher یک روانشناس رفتاری که کمک می کند تا توصیه به دولت است.

کامینگز ” اخبار کنفرانس — نادر on-the-record تفرج برای پشت درهای بسته شکل که ترجیح به کار در پشت صحنه — موفق به پاسخ به تمام سوالات خود را در مورد سفر.

برخی از خواسته چگونه کامینگز می تواند توجیه حرکت از کانون شیوع در لندن به یک منطقه با موارد کمتر و sparser منابع پزشکی.

کامینگز نشان داد که در حالی که او تا شمال پسرش بود با عجله به یک بیمارستان محلی توسط آمبولانس پس از تبدیل شدن به بیمار. کامینگز و سپس بیمار مشکوک به coronavirus سوار به او را انتخاب کنید تا روز بعد. که خطر گسترش ویروس ؟

برخی از سوال کامینگز’ توجیهی برای گرفتن یک و نیم ساعت رانندگی به یک منظره قلعه شهر که او convalescing. کامینگز توضیح داد که او تست اینکه آیا بینایی خود را که متاثر از بیماری بهبود بود.

دولت سعی شنبه به رسم یک خط در زیر قسمت.

“او نمی شکستن قانون است. او نمی شکستن قوانین. او به دنبال محافظت از خانواده اش” دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove گفت.

اما وجود نشانه های شوم برای دولت است که این دیوانگی نیست در حال مرگ. نظر سنجی پیشنهاد اکثریت احساس کامینگز باید استعفا دهد. محافظه کار ایمیل های روزانه, روزنامه, معمولا حمایت از دولت پرسید: “چگونه می تواند به او برای زنده ماندن؟”

محافظه کار مجلس ویلیام Wragg توییتی که وزرای دفاع از Cummings بود “تحقیر & اهانت به دفتر خود.”

همکار حزب محافظه قانونگذار رابرت حسن نیت گفت: “من فکر می کنم که بهترین راه برای نخست وزیر — که من یک فن بزرگ از — به نشان می دهد او را مسئول این وضعیت است که برای از بین بردن خود را از آقای کامینگز’ خدمات است.”

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>