زیر آتش برای COVID-19 پاسخ تهمت می گوید: “کسی که واقعا آن را منفجر’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به مسدود آمریکا کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: “از دست رفته تماس” در coronavirus همه گیر است که تا کنون به کشته شدن بیش از 82,000 مردم در سراسر جهان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز سه شنبه بود که “بسیار چین-محور” در رویکرد خود را نشان می دهد که آژانس سازمان ملل متحد رفته بود همراه با پکن تلاش ماه پیش برای به حداقل رساندن شدت شیوع.

“این است که واقعا آن را منفجر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در توییتر ارسال.

بیشتر:

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او را به قطع کمک های مالی از ایالات متحده برای سازمان قبل از پس گرد و گفت: او را “به شدت در نظر گرفتن” چنین حرکت می کند.

ایالات متحده بالا کمک کننده به ژنو مستقر در بدن است. ما کمک به کسانی که در سال 2019 بیش از $400 متر تقریبا دو دومین عضو دولت سهم.

چین در مقابل کمک $44m.

‘در حال حاضر زمان’

سازمان بهداشت جهانی از نیمی از آن را رد کرده بود “چین-محور” و گفت: فاز حاد یک بیماری همه گیر بود به قطع کمک های مالی.

“ما هنوز در مرحله حاد یک بیماری همه گیر بنابراین در حال حاضر زمان به عقب کاهش بودجه” دکتر هانس Kluge که مدیر منطقه ای برای اروپا گفته مجازی جلسه در پاسخ به یک سوال در مورد تهمت اظهارات.

دکتر بروس Aylward ارشد مشاور است که مدیر کل نیز در دفاع از این آژانس سازمان ملل متحد را در ارتباط با چین گفت: کار خود را با پکن مقامات مهم بود به درک شیوع آغاز شد که در ووهان چین.

“این کاملا بحرانی در اوایل این شیوع به دسترسی کامل به همه چیز ممکن است برای دریافت بر روی زمین و کار با چینی ها برای درک این,” او گفت. “این چیزی است که ما با هر ضربه کشوری مانند اسپانیا و هیچ ربطی به چین به طور خاص است.”

‘فریبنده و آهسته

مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان محافظه کاران نیز به طور فزاینده ای مورد انتقاد قرار گرفت که متهم این سازمان با تکیه بر داده های معیوب از چین در مورد این بیماری همه گیر.

سناتور جمهوری خواه لیندزی گراهام متحد نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن قول وجود دارد خواهد بود هر گونه کمک های مالی برای کسانی که در آینده تخصیص بودجه سنا لایحه.

“من مسئول کمیته فرعی تخصیص بودجه. من قصد ندارم برای حمایت از بودجه که در آن زمان رهبری است. آنها بوده ام فریبنده آنها بوده است و آنها بوده ام, چینی, مدافعان,” گراهام گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز.

هفته گذشته سناتور جمهوری خواه مارکو روبیو خواستار استعفای که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: “او اجازه پکن به استفاده از که برای گمراه کردن جامعه جهانی”.

سخنگوی سازمان ملل متحد استفان نواز را رد کرد انتقاد از آژانس سازمان ملل متحد.

“برای دبیر کلی [آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ] روشن است که که تحت رهبری دکتر Tedros انجام داده کار فوق العاده ای در COVID در حمایت از کشور با میلیون ها قطعه از تجهیزات در حال حمل کردن بر کمک به کشورهای با آموزش در ارائه جهانی دستورالعمل. که نشان دادن قدرت بین المللی سلامت, سیستم,” او گفت.

نواز افزود که همچنین به تازگی “کار فوق العاده ای” در قرار دادن کارکنان خود را در خط مقدم برای موفقیت در مبارزه با ابولا عفونی و بیماری اغلب کشنده در دموکراتیک جمهوری کنگو.

ابراز شک و تردید

این است که ستایش چین خود را برای شفافیت در این ویروس حتی اگر شده است وجود دارد برخی از این دلیل به این باور است که بیشتر مردم از این بیماری فوت, همچنین شناخته شده به عنوان COVID-19 از این کشور رسمی شمارش.

“آنها باید شناخته شده و آنها احتمالا می دانید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که مقامات.

کارشناسان بهداشت پیشنهاد کرده اند هفتگی مرگ بالغ خواهد رسیدن به بالا در ایالات متحده در این هفته است. بیش از 12000 نفر کشته شده اند از این ویروس در ایالات متحده تا کنون با حدود 370,000 تایید عفونت.

نزدیک به 800 نفر در روز شنبه در ایالت نیویورک به کانون ما بحران.

در طول ریاست جمهوری خود مغلوب ساختن پیشی جستن است ابراز شک و تردید نسبت به بسیاری از سازمان های بین المللی و بارها نشانه رفته تمسخر در که.

200407192446802

در تازه ترین بودجه پیشنهادی در فوریه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام دولت برای کاهش ما کمک به آژانس برای $57.9 m از حدود 122.6 m.

جرمی Konyndyk ارشد سیاست همکار در مرکز توسعه جهانی گفت: آخرین چیزی که آمریکا و کسانی که در حال حاضر نیاز است که این نوع مبارزه است.

“این یک حواس پرتی از نیاز به تمرکز بر روی شکست دادن این بیماری همه گیر” او به الجزیره.

“هیچ ویروس دارای یک ملیت است و به چه کشورهایی به کار گرفته اند تهدید. هسته اصلی اطلاعات است که نیاز به درک این خطر در دسترس بود تا پایان ژانویه – و آن را در دسترس از طریق چه کسی است. که هنوز اطلاعات بسیار دقیق از نظر توانايی انتقال و کشندگی این بیماری طوری است که واقعا باید همه برای هر کشور آن را به طور جدی” Konyndyk گفت.

“به طور کلی من فکر می کنم این است که بیشتر جلوتر از منحنی و درک خطر این ویروس از مغلوب ساختن پیشی جستن خود دولت است بنابراین من فکر نمی کنم که به حضرتش برای ما تنبل پاسخ.”

که در حال حاضر هدایت نمی کند و مدافع بسته شدن مرزها و یا محدود کردن سفر اگر چه بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده گرفته اند از جمله گام.

این که اعلام COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی در ژانویه 30, نزدیک به یک ماه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا” و کامل و در 43 روز قبل از او اعلام اضطراری ملی در آمریکا است.

کارشناسان بهداشت پیشنهاد کرده اند هفتگی مرگ و میر را در رسیدن به بالا در ایالات متحده در این هفته است. تقریبا 13000 نفر فوت کرده اند از این ویروس در کشور که از روز شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین پایین انتشار ژانویه یادداشت از یک مشاور ارشد هشدار ممکن است بیماری همه گیر کوروناویروس گفت که او تا به حال نه دیده می شود آنها را در زمان.

موسی FakiMahamat رئیس اتحادیه آفریقا ابراز ترس در ما رئیس جمهور را که نقد است.

“با تعجب به یاد بگیرند که از یک کمپین توسط دولت ایالات متحده در برابر چه کسی رهبری جهانی” او هنوز توییتی.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>