Under Armour سهام غرق 18 درصد به عنوان چالش ها عبارتند از: آمریکای شمالی چرخش و coronavirus

Under Armour, Inc.’s جدید اجرایی Patrik Frisk صرف مقدار زیادی از زمان در شنبه درآمد تماس بحث در مورد تاثیر coronavirus اما چالش های دیگر با داشتن فقط به عنوان اگر نه بیشتر از یک اثر در کسب و کار و رفتن به جلو.

Under Armour UA, -16.69% UAA, -18.88% گفت: این انتظار $50 میلیون به 60 میلیون دلار در فروش تاثیر از coronavirus. این شرکت آماده است برای امکان زنجیره تامین اختلالات و صدها نفر از فروشگاه که فروش Under Armour دنده های بسته شده در منطقه آسیا و اقیانوس آرام.

جزئیات: Coronavirus می تواند رانندگی خارج از سهام در فروشگاه آوریل: Wells Fargo

مبارزه جاری به نوبه خود در اطراف و آمریکای شمالی کسب و کار نیز در نظر گرفتن دیگر از این شرکت انتظار می رود. با توجه به Frisk, Under Armour, پیش بینی ثبات در منطقه تا پایان سال 2019 با بازگشت به رشد در سال 2020 است.

“به عنوان یک نام تجاری ما یک پارادوکس دو چالش ها در مقابل ما: ادامه نرمتر تقاضا در آمریکای شمالی به عنوان ما را از طریق ما افزایش موجودی در چند سال از تنزیل و بسیار متعهد ساختار هزینه است که مصرف طولانی برای باز کردن و محدود کردن ما از قادر بودن به صرف به شدت به عنوان ما می خواهم به افزایش نام تجاری در نظر گرفتن” گفت: Frisk در شنبه درآمد تماس با توجه به FactSet transcript.

Under Armour اعلام کرد 2020 بازسازی ابتکار است که دارای پتانسیل برای $325 میلیون دلار 425 میلیون در pretax اتهامات عنوان شده علیه. این شامل حدود 225 میلیون به 250 میلیون دلار به طور بالقوه چشم پوشی شهر نیویورک به عنوان گل سرسبد آن به نظر می رسد در گزینه های برای اجاره.

Under Armour گزارش سه ماهه چهارم سود و درآمد است که از دست رفته و انتظارات در طول پنج شنبه premarket ساعت و به ضعیف هدایت. درآمد برای سه ماهه چهارم شد $1.44 میلیارد دلار است.

تمام اخبار فرستاده سهام کاهش به اندازه 18% در شنبه تجاری. سهام بسته به روز پایین 16.7%.

جزئیات: نایک coronavirus مرتبط با فروشگاه تعطیلی در چین می تواند در نتیجه درآمد از دست تحلیلگران می گویند

Under Armour شده است با تمرکز بر کاهش تعداد فروش در تخفیف و در خارج از کانال قیمت. تلاش شده است مثبت برای نام تجاری سلامت و توازن عرضه و تقاضا, Frisk, گفت:, اما آن را نیز یک سال 2020 درآمد باد مخالف.

“در نیمه اول سال جاری سفارشات عمده فروشی در آمد کمتر از حد انتظار رانده شده ما اعتقاد داریم در بخش های خو تقاضا برابر سال گذشته بهار/تابستان فصل,” او گفت:, و اضافه کرد که در سه ماهه سوم سفارشات روند ،

مستقیم به مصرف کننده فروش در شرکت کارخانه خانه فروشگاه انتظار می رود به تخت-به-کمی-تا از سال 2019 هر چند “مشکل ترافیک شرایط باقی بماند.”

و e-commerce کانال رنج می برند از مصرف کننده تمایل به شرکت پرداخت قیمت کامل برای موارد همراه با نیاز به بهبود پلت فرم های دیجیتال Frisk گفت. جدید e-commerce کانال برنامه ریزی شده است به راه اندازی در آمریکای شمالی در تابستان.

همچنین: Michael Kors ورساچه پدر و مادر Capro کاهش درآمد ارشاد با 100 میلیون دلار با توجه به کروناویروس

به صورت کامل سال, Under Armour, انتظار درآمد به پایین در پایین تک رقمی درصد و سود هر سهم در این محدوده از 10 سنت به 13 سنت. درآمد چشم انداز را شامل نمی شود منافع و یا از هزینه های بازسازی.

“در حالی که سرمایه گذاران آماده برای یک محتاط 2020 راهنمای قدر از فروش/حاشیه کمبود خواهد چالش اعتماد به نفس قبل از 2023 برنامه” گفت بیرد تحلیلگران نوشت: در یک توجه داشته باشید قبل از تماس.

بیرد نرخ Under Armour سهام خنثی با 20 دلار قیمت هدف.

BMO Capital Markets است و حتی بیشتر بدبینی, امتیاز سهام underperform با 18 دلار قیمت هدف.

“با مالی 2020 فروش رود پایین پایین و تک رقمی آن در حال رشد است به طور فزاینده ای روشن Under Armour است و دیگر یک رشد داستان” شمعون Siegel نوشت: در یک توجه داشته باشید.

“و اگر چه کوچک ‘رشد’ داستان به طور کلی درایو حاشیه بهتر است که مبتنی بر درآمد عمیق بازنشانی. اما با فروش تنها هدایت کردن کم-تک رقمی ما نگران این ممکن است کافی تنظیم مجدد و Under Armour ممکن است بدترین های هر دو جهان: کاهش درآمد بدون حاشیه آسانسور از یک برش عمیق.”

ببینید: رالف لورن بسته شده است نیمی از فروشگاه های خود در چین با توجه به کروناویروس

دیگر شرکت هایی که گرفته اند “کوچک به رشد رویکرد” برای بهبود نام تجاری و سلامت کامل-قیمت فروش مربی بخشی از ملیله, Inc. TPR +0.25% نمونه کارها و Michael Kors در حال حاضر بخشی از کاپری Holdings Ltd. CPRI, +0.80%

Under Armour سهام سقوط 25.3 درصد بیش از سال گذشته مصرف کننده اختیاری انتخاب بخش SPDR ETF XLY, +0.79% تا 20% برای دوره و S&P 500 شاخص SPX +0.17% به دست آورده است 22.3%.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>