سازمان ملل متحد خواستار توقف درگیری بیش از coronavirus همه گیر: به روز رسانی زنده

  • شورای امنیت سازمان ملل به اتفاق آرا قطعنامه ای خواستار “توقف فوری خصومت” برای حداقل 90 روز در کلیدی از جمله درگیری, سوریه, یمن, لیبی, سودان جنوبی و کنگو برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.
  • نیوزیلند وزیر بهداشت, David Clark, استعفا داد و در روز پنج شنبه پس اخیر لغزش-یو پی اس در دولت در پاسخ به COVID-19 همه گیر و شخصی اشتباهات.
  • ایتالیا سخت است-آمار شمالی منطقه لمباردی اختصاص بطور قابل توجهی بیش از نیمی از ملت ها تایید 187 coronavirus موارد – بالا بردن مجموع به 240,760 در سراسر کشور. وزارت بهداشت نیز گزارش داد 21 جدید مرگ و میر بالا بردن به 34,788 مجموع شناخته شده مرگ و میر.
  • بیش از 10.6 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با coronavirus بیش از 5.6 میلیون نفر بهبود یافته اند و بیش از 514,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در اینجا آخرین به روز رسانی.

چهار شنبه, جولای 2

00:37 GMT – ما coronavirus موارد افزایش بیش از 48000 جدید را به مجموعه رکورد روزانه

Coronavirus موارد در ایالات متحده افزایش بیش از 48000 بزرگترین افزایش روزانه از این بیماری همه گیر آغاز شده و با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

تعدادی از ما COVID-19 عفونت اتحاد رسید و طی هفته گذشته با روزانه ارقام رکورد جدیدی را چندین بار در هفته گذشته با توجه به شمارش.

آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس که منجر به افزایش و در میان 14 متحده گزارش شده است که بیش از دو برابر شدن تعداد مورد در ماه ژوئن با توجه به تحلیل رویترز از پایان روز شنبه.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز چهارشنبه هشدار داد هر کشوری که نتواند به استفاده از هر مکانیزم موجود برای مبارزه با حریق در رمان coronavirus در “سخت” نبرد.

00:01 GMT – نیوزیلند وزیر بهداشت کلارک استعفا داد

نیوزیلند وزیر بهداشت, David Clark, استعفا داد و در روز پنج شنبه پس اخیر لغزش-یو پی اس در دولت در پاسخ به COVID-19 همه گیر و شخصی اشتباهات.

“آن را تبدیل به طور فزاینده ای برای من روشن است که من در ادامه به نقش مانع برای دولت به طور کلی پاسخ به COVID-19 جهانی و همه گیر” او گفت: در یک کنفرانس خبری در مجلس.

کلارک گفت: نخست وزیر Jacinda protocol wine studio پذیرفته شده بود استعفای خود را.

___________________________________________________________________

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من تد Regencia در کوالا لامپور, مالزی.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (1 جولای) در اینجا.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>