سازمان ملل متحد به مطالعه: 1 از هر 3 ونزوئلا مواجه است گرسنگی

یک مطالعه توسط سازمان ملل و برنامه جهانی غذا می گوید: یکی از هر سه نفر در ونزوئلا در حال تلاش برای قرار دادن به اندازه کافی مواد غذایی در جدول به حداقل نیازهای تغذیه مورد نیاز به عنوان ملت شدید اقتصادی انقباض و تحول سیاسی باقی بماند

کاراکاس, ونزوئلا — یکی از هر سه نفر در ونزوئلا در حال تلاش برای قرار دادن به اندازه کافی مواد غذایی در جدول به حداقل نیازهای تغذیه مورد نیاز به عنوان ملت شدید اقتصادی انقباض و تحول سیاسی همچنان ادامه دارد, با توجه به مطالعه منتشر شده در یکشنبه توسط سازمان ملل و برنامه جهانی غذا.

یک نظرسنجی در سراسر کشور بر اساس داده ها از 8,375 پرسشنامه نشان می دهد شگفت انگیز تصویر از تعداد زیادی از ونزوئلا بازمانده از یک رژیم غذایی تا حد زیادی متشکل از غده و لوبیا به عنوان تورم ارائه بسیاری از حقوق بی ارزش است.

در مجموع از 9.3 میلیون نفر – حدود یک سوم از جمعیت هستند در حد متوسط و یا به شدت نا امنی غذایی گفت: برنامه جهانی غذا مطالعه که انجام شد در دعوت از دولت ونزوئلا. ناامنی غذایی تعریف شده است به عنوان یک فرد قادر به پاسخگویی غذایی اساسی نیاز دارد.

این مطالعه توصیف ناامنی غذایی به عنوان یک کشور نگرانی, هر چند برخی از کشورهای خاص مانند دلتا امکورو, Amazonas و شاهین بود به خصوص در سطوح بالا. حتی در مناطق مرفه تر یک در پنج نفر برآورد شده مواد غذایی نا امن.

“واقعیت این گزارش نشان می دهد جاذبه های اجتماعی و اقتصادی و بحران سیاسی در کشور ما” گفت: میگوئل پیزارو یک líder.

رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو شده است تا حد زیادی تمایلی در سال های اخیر به دعوت از سازمان های بین المللی به ارائه ارزیابی از کشور انسانی مصیبت هر چند برنامه جهانی غذا گفت: آن اعطا شد “استقلال کامل” و جمع آوری داده ها در سراسر کشور “بدون هیچ گونه مانع و یا انسداد.”

“برنامه جهانی غذا به نظر می رسد به جلو به ادامه گفت و گو با دولت ونزوئلا و بحث است که تمرکز بر روی راه رو به جلو برای ارائه کمک به کسانی که مواد غذایی ناامن” آژانس در بیانیه ای گفت.

وجود دارد هیچ پاسخ فوری به این یافته ها توسط مادورو دولت.

این بررسی نشان داد که 74 درصد از خانواده به تصویب رسید “مواد غذایی مرتبط با راهبردهای مقابله ای” مانند کاهش تنوع و کیفیت غذا بخورند. شصت درصد از خانواده ها گزارش شده برش اندازه بخش در وعده های غذایی 33 درصد گفت: آنها پذیرفته مواد غذایی به عنوان پرداخت برای کار و 20% گزارش فروش دارایی های خانواده برای پوشش نیازهای اساسی.

این موضوع به نظر می رسد به یکی که کمتر در مورد در دسترس بودن مواد غذایی و بیشتر در مورد دشواری در به دست آوردن آن است. هفت در 10 گزارش داد که غذا همیشه می تواند یافت می شود اما گفت که آن را دشوار است برای خرید به دلیل قیمت های بالا. سی و هفت درصد آنها تا به حال دست دادن شغل خود و یا کسب و کار به عنوان یک نتیجه از ونزوئلا شدید اقتصادی انقباض.

ونزوئلا شده است در تلاطم سیاسی و بحران انسانی که باعث شده است تا بیش از 4.5 میلیون نفر به فرار در سال های اخیر است. مادورو موفق به حفظ قدرت را در دستان خود با وجود فشار توسط رهبر مخالفان ژوئن Guaidó به او را از دفتر حذف و نصب تحریم های ایالات متحده.

مادورو اغلب سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای ملت گرفتاری و دولت خواست به دادگاه جنایی بین المللی برای باز کردن یک تحقیق ادعا که تحریم های مالی باعث درد و رنج و حتی مرگ شود. این کشور در تلاش برای تغذیه شهروندان و ارائه مراقبت های پزشکی کافی تا قبل تحریم های ایالات متحده در ونزوئلا دولت است.

علاوه بر مواد غذایی, این نظرسنجی همچنین نگاه وقفه در دسترسی به برق و آب پیدا کردن که چهار در 10 خانوار تجربه روزانه کاهش قدرت. چهار در 10 نیز گزارش داد راجعه وقفه در آب خدمات بیشتر پیچیده زندگی روزانه.

و اشاره کرد که این بررسی انجام شد و در جولای تا سپتامبر کارولینای فرناندز از ونزوئلا مدافع حقوق که با این نسخهها کار با زنان آسیب پذیر گفت: او معتقد است که وضعیت رو به وخامت گذاشته است و حتی بیشتر. در حالی که آن را یک بار ممکن است برای بسیاری از خانواده ها برای زنده ماندن خاموش حواله ارسالی توسط بستگان در خارج از کشور گفت که دشوارتر شده است به همان اندازه اقتصاد است dollarized و قیمت ها افزایش یابد.

“در حال حاضر آن را به اندازه کافی به یک فرد زندگی در خارج از کشور,” او گفت:.

فرناندز گفت: ناامنی غذایی است به احتمال زیاد به یک پایدار تاثیر بر نسل جوان ونزوئلا رفتن گرسنه در طول سال های شکل گیری.

“ما در حال صحبت کردن در مورد کودکانی که در حال رفتن به مشکلات طولانی مدت از آنجا که آنها در حال غذا خوردن به اندازه کافی” او گفت:.

کسانی که گرسنه هستند شامل افرادی مانند Yonni Gutiérrez, 56 که ایستاده بود در خارج از یک رستوران است که به فروش می رساند بوداده مرغ در کاراکاس در روز یکشنبه.

بیکاران مرد نزدیک رستوران جلوی درب هر گاه یک مشتری با یک کیسه از مواد غذایی امید آنها ممکن است چیزی را به اشتراک بگذارید. او گفت که او قبلا قادر به خراش با کمک به خالی کردن کامیون در بازار اما کسب و کار است که کار او را بسته است.

“گاهی اوقات با کمی شانس من چیزی خوب,” او گفت: از رستوران خود را حمله.

آسوشیتد پرس نویسنده خورخه Rueda گزارش این داستان در کاراکاس و AP نویسنده کریستین مشخصات armario گزارش از بوگوتا, کلمبیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>