گزارش سازمان ملل متحد می گوید کره شمالی هنوز بهبود موشک های برنامه

کره شمالی همچنان به تقویت توان هسته ای و برنامه موشک بالستیک در سال گذشته نیز در حالی که به طور غیر قانونی واردات نفتی تصفیه شده همه در نقض تحریم های سازمان ملل با توجه به محرمانه سازمان ملل متحد در گزارش دیده می شود خبر داد.

این کشور همچنین غیر قانونی صادر شده برخی از $370m ارزش زغال سنگ را با کمک چینی بارج این گزارش اضافه شده است.

بیشتر:

67 صفحه گزارش به سازمان ملل متحد شورای امنیت و کمیته تحریم بر کره شمالیاست که با توجه به عمومی ماه آینده می آید که ایالات متحده تلاش می کند تا با پترو denuclearisation مذاکرات با کره شمالی.

“در 2019 در جمهوری دموکراتیک خلق کره (DPRK) نه توقف آن غیر قانونی هسته ای و موشک های بالستیک برنامه که آن را همچنان به افزایش در نقض قطعنامه های شورای امنیت” مستقل سازمان ملل متحد تحریم مانیتور نوشت.

“با وجود گسترده آن بومی قابلیت آن را با استفاده از قاچاق خارجی برای تهیه برخی از قطعات و فن آوری است.”

پیونگ یانگ همچنین به طور غیر قانونی وارد اتومبیل های لوکس و الکل بر اساس این گزارش بود که انجام شده توسط کارشناسان مسئول برای نظارت بر استفاده از تحریم.

کره شمالی قرار گرفته است به تحریم های سازمان ملل از سال 2006.

در سال 2017 مجموعه های مختلفی از تحریم های بین المللی بودند بیشتر اعمال شده در پیونگ یانگ محدود کردن نفت خود واردات و ممنوعیت صادرات آن از زغال سنگ ماهی و منسوجات به منظور فشار این کشور برای جلوگیری از هسته ای و بالستیک سلاح های برنامه.

به تاریخ اقدامات ناموفق بوده اند.

مذاکرات به بن بست رسیده

آن است با این وجود همچنان به توسعه زرادخانه خود تحلیلگران می گویند با وجود سه بالا مشخصات جلسات بین رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سنگاپور و ویتنام و Panmunjom یک روستا نهفته است که در منطقه غیرنظامی بین کره شمالی و کره جنوبی.

مذاکرات بین پیونگ یانگ و واشنگتن در بست بر سر مسائل ایران و چه کره شمالی خواهد بود مایل به رها کردن در بازگشت.

سازمان ملل متحد پانل از کارشناسان گفته اند که در سال گذشته یک گزارش از ما با تصاویر ماهواره ای و داده های پوشش دوره از ژانویه 1 تا 31 اکتبر 2019.

به ما گزارش ظاهرا نشان داد که کره شمالی بیش از حد مجاز واردات سهمیه نفت تصفیه شده.

“روسیه و چین درخواست بیشتر شواهد قطعی را به قضاوت” گفت: این گزارش دیده می شود توسط AFP.

در این سند همچنین اشاره کرد که “کره شمالی ادامه داد: برای دست انداختن شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه از طریق غیرقانونی دریایی صادرات کالاها به ویژه زغال سنگ و شن و ماسه.”

پیونگ یانگ همچنین “ادامه داد: برای واردات کالاهای لوکس و دیگر تحریم اقلام از جمله خودروهای لوکس و الکل و رباتیک ماشین آلات.”

کشور ادامه داد: “برای دسترسی به بانکداری بین المللی کانال در نقض تحریم های سازمان ملل به طور عمده با استفاده از شخص ثالث واسطه” این گزارش در بر داشت.

کره شمالی “ادامه داد: به طور غیر قانونی به دست آوردن پول مجازی و برای انجام حملات سایبری علیه بانک جهانی برای فرار از تحریم های مالی.”

چین است که اغلب مظنون به کمک به کره شمالی با وجود تحریم ها گفت: در روز دوشنبه در بیانیه ای از سازمان ملل متحد ماموریت است که آن را به حال “همیشه صادقانه و جدی انجام تعهدات بین المللی خود”.

این بود که با وجود “زیان” رنج می برد توسط پکن از اجرای سازمان ملل متحد تصمیم گیری آن گفت.

“این ضروری است برای شورای امنیت… به تنظیمات لازم را به تحریم اقدامات به خصوص در مناطق مربوط به امرار معاش” از کره شمالی شهروندان آن در بیانیه ای گفت:.

چین پیشنهاد یک قطعنامه در اواخر سال 2019 همراه با روسیه است که اجازه می دهد برای بلند کردن اجسام از برخی ممنوعیت به خصوص در ماهیگیری و منسوجات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>