سازمان ملل متحد: توده گسترش COVID-19 در جنوب جهان را تحت تاثیر جهان

Coronavirus دارای طرح میتوانست به زندگی و محل کار در سراسر جهان با بیش از یک سوم از جهان تحت مستند.

در مقر ملل متحد در نیویورک که در آن حدود 10 ، 000 مردم معمولا کار یک اسکلت کارکنان از چند صد سایت حصول اطمینان از جهان بدن حیاتی عملیات ادامه چنین به عنوان حافظ صلح و عملیات بشردوستانه.

به عنوان COVID-19 pandemic گسترش سریع سازمان ملل متحد است که به شدت نگران کسانی که بیشترین آسیب پذیر به ویژه پناهندگان و مردم به دام افتاده در شرایط جنگ است.

سازمان ملل متحد راه اندازی کرده است $2bn جهانی بشردوستانه درخواست تجدید نظر برای کمک به دولت شکننده و کسانی که بیشترین آسیب پذیر است.

آن را می گوید پیشگیری و جلوگیری از این ویروس باید یک اولویت برای رهبران همه کشورها است.

پیشرو مقامات سازمان ملل متحد نیز نامیده می شود برای همه درگیری را متوقف و طرف متخاصم به تمرکز تلاش خود را در مقابله با کروناویروس.

به بحث در مورد تلاش جهانی علیه COVID-19 و خطرات رو به جهان ترین جمعیت های آسیب پذیر صحبت کردن با الجزیره صحبت می کند به آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به دبیر کل سازمان ملل متحد; Mark Lowcock کمتر-از دبیر کل برای امور انسان دوستانه و فیلیپو Grandi, سازمان ملل متحد, کمیساریای عالی پناهندگان.

منبع: الجزیره

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>