سازمان ملل: لیبی coastguard بازداشت صدها نفر از مهاجران

لیبی coastguard ره حدود 400 اروپا محدود مهاجران کردن این کشور در ساحل دریای مدیترانه در طول دو روز گذشته آورده و آنها را به بازداشتگاه نزدیکی طرابلس.

صفا Msehli, یک سخنگوی سازمان ملل متحد و سازمان بین المللی مهاجرت (IOM) گفت: پناهندگان و متقاضیان پناهندگی گرفته شد به آل ناصر بازداشتگاه در شهر Zawya غرب طرابلس.

بیشتر:

آژانس پناهندگان سازمان ملل در لیبی گفت: دو نفر از 315 بودند که ره و بازگشت به طرابلس اوایل روز دوشنبه. بدن آنها بهبود در دریا به آن اضافه شده است.

حدود 85 دیگر مهاجران دستگیر شدند زودتر لیبی coastguard آوردن مجموع به حدود 1000 نفر از افرادی که اقدام به عبور از این ماه.

Mselhi گفت: خروج از لیبی افزایش یافته است که “به ویژه نگرانی در میان یک کاهش شدید در … جستجو و نجات ظرفیت”.

پس از شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس عمده و نجات دریایی سازمان های خیریه مانند اقیانوس وایکینگ و دریا-سازمان دیده بان را به حالت تعلیق مهاجر عملیات نجات. همچنین سفر اختلالات مجبور پناهندگان سازمان ملل متحد و مهاجرت سازمان به توقف خود را به اسکان مجدد پروازها برای آسیب پذیر ترین مردم است.

همه گیر و خروش در مبارزه در اطراف طرابلس باید به این مشکلات افزوده برای هزاران نفر از مردم در تلاش برای عبور از شمال کشور آفریقایی در مسیر به اروپا است.

عمده حمل و نقل نقطه

لیبی که فرود را به هرج و مرج پس از قیام سال 2011 که سرنگون و کشته دیرین دیکتاتور معمر Gadaffiپدید آمده به عنوان یک حمل و نقل نقطه آفریقایی و عرب مهاجران فراری از جنگ و فقر به اروپا است.

بسیاری را در این سفر مخاطره آمیز در بیمار مجهز و ناامن قایق لاستیکی. IOM گفت: در ماه گذشته آن برآورد مرگ و میر در میان مهاجران که سعی کرده اند برای عبور از دریای مدیترانه پس از سال 2014 با پیشی گرفتن از 20 ، 000.

در سال های اخیر اتحادیه اروپا همکاری با coastguard و دیگر لیبی نیروهای خود را برای جلوگیری از جریان مهاجران. گروه های حقوق بشر می گویند که این تلاش ها باید به سمت چپ بسیاری از در رحمت وحشیانه گروه های مسلح و یا محدود در کثیف و پر جمعیت بازداشتگاه که فاقد مواد غذایی کافی و آب.

اتحادیه اروپا توافق کردند که در اوایل سال جاری برای پایان دادن به یک ضد مهاجر قاچاقچی عملیات که درگیر صرفا نظارت هواپیما و به جای آن مستقر نظامی عروق به تمرکز بر روی مسائل به طور گسترده ای مسخره سازمان ملل متحد تحریم تسلیحاتی در نظر گرفته است که کلید به سیم پیچ را در لیبی جنگ بی امان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>