آژانس سلامت سازمان ملل متحد می رود به چین به عنوان سرزمین اصلی مرگ و میر بالاتر از 900

حقایق سریع

که در راه به چین به عنوان سرزمین اصلی مرگ و میر soars بالای 900

یک پیشرفت تیم از کارشناسان بین المللی به رهبری سازمان بهداشت جهانی (WHO) به سمت چپ برای پکن برای کمک به بررسی چین coronavirus بیماری همه گیر است که مقامات روز دوشنبه گفت: در حال حاضر ادعا 908 زندگی در سرزمین اصلی.

شیوع سبب ايجاد اختلال در چین معمولا با شهرهای شلوغ شدن مجازی شبح شهرهای بیش از دو هفته گذشته به عنوان حزب کمونیست دستور حاکمان جوامع مهر و موم کردن لغو پروازها بسته کارخانه ها و مدارس تعطیل.

بیشتر:

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus که ساخته شده یک سفر به پکن برای مذاکره با رئیس جمهور چین و چینی وزیران در اواخر ژانویه بازگشت و با توافق بر ارسال یک ماموریت بین المللی.

اما آن را گرفته است نزدیک به دو هفته به دولت چراغ سبز در ترکیب آن بود که اعلام کرد دیگر از به می گویند که جانباز دکتر بروس Aylward کانادایی اپیدمیولوژی و شرایط اضطراری متخصص بود و عنوان آن است.

“من فقط شده بود در فرودگاه با دیدن خاموش اعضای یک پیشرفت تیم برای @WHO-رهبری #2019nCoV بین المللی متخصص ماموریت به #چین به رهبری دکتر بروس Aylward کهنه از گذشته سلامت عمومی در شرایط اضطراری” Tedros گفت: در یک صدای جیر جیر از ژنو در روز یکشنبه.

که اعلام کرد شیوع بیماری یک اورژانس جهانی در ژانویه 30 روز پس از چینی دولت مرکزی مهر و موم کردن استان هوبئی و پایتخت آن ووهان مرکز از یک ویروس است که ظهور در ماه دسامبر در بازار غذاهای دریایی.

Dr Amesh Adalja ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت در ایران گفت که این تیم قادر خواهد بود برای بررسی نه تنها چگونه این ویروس گسترش می یابد بلکه به شدت از شیوع بیماری است.

“هستند بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده و اسرار در مورد چگونگی این شیوع در حال وقوع است و چه اقدامات دولت چین در نظر گرفتن” او به الجزیره. “(تیم) به ما کمک خواهد کرد خطر توگا این برای بقیه جهان است.”

شمار تلفات ناشی از شیوع بیماری در سرزمین اصلی چین افزایش یافت 97 بزرگترین در یک روز تا کنون به 908 تا پایان روز شنبه ملی کمیسیون بهداشت (NHC) روز دوشنبه گفت:.

‘نوک کوه یخ’

بیش از آخر هفته آمریکا بستری در مرکز شهر ووهان شد اولین تایید غیر چینی قربانی این بیماری است. یک مرد ژاپنی که او نیز درگذشت دیگری وجود دارد مشکوک تلفات.

از شیوع کروناویروس در حال حاضر به کشته شدن بیشتر مردم از شیوع بیماری سارس را در سطح جهان در سالهای 2002 و 2003.

در سراسر سرزمین اصلی چین وجود دارد 3,062 جدید تایید عفونت در یکشنبه آوردن تعداد تا کنون به 40,171.

China virus

ماسک محافظ تبدیل شده اند و همه جا در شهرستانها در سراسر آسیا از جمله هنگ کنگ [تایرون سیو/رویترز]

مقامات گفته بود کسب و کار برای اضافه کردن به عنوان بسیاری از 10 روز اضافی بر روی تعطیلات بود که با توجه به پایان برساند در پایان ماه ژانویه است.

حتی در دوشنبه تعداد زیادی از محل کار بودند و انتظار می رود باقی می ماند بسته با بسیاری از کارگران یقه سفید کار از خانه. میلیون ها نفر از دیگران شده اند قادر به بازگشت در میان محدودیت های سفت در جنبش در برخی از چین شهرهای بزرگ.

الجزیره کاترینا یو که در پکن گفت: دولت تا به حال منتشر شده نشان داده یک افت شدید در تعداد مسافر در سراسر قطار هواپیما و اتوبوس پس از وقوع آغاز شد. پکن مترو اجرا شد فقط 10 درصد ظرفیت در حالی که فرودگاه ترافیک پایین بود 63 درصد و آهن استفاده شد پایین 73 درصد است.

“چند هفته گذشته بوده است به طرز مرموزی آرام در پکن,” او گفت:. “امروز هیچ چیز مثل یک روز عادی کار در پکن است.”

این ویروس نیز به حداقل 27 کشور و سرزمین با توجه به انتخاب تعداد بر اساس گزارش های رسمی آلوده کردن بیش از 330 نفر است. دو مورد مرگ گزارش شده در خارج از سرزمین اصلی چین – هر دو از اتباع چینی.

آخرین بیماران شامل افرادی که آلوده بودند حتی اگر آنها تا به حال هیچ سفر ارتباط با سرزمین اصلی چین است.

Tedros توصیف چنین مواردی به عنوان “مربوط به موارد” و با تاکید بر نیاز به آرامش خواست همه کشورها باید در هشدار برای ویروس.

“تشخیص تعداد کمی از موارد ممکن است نشان می دهد گسترده تر انتقال در کشورهای دیگر ما تنها ممکن است با دیدن نوک کوه یخ” Tedros گفت: در یک سری از توییت در صبح روز دوشنبه.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>