سازمان ملل متحد مذاکرات آب و هوا تحت فشار قرار دادند به نوامبر سال 2021 با توجه به کروناویروس

بحرانی سازمان ملل متحد مذاکرات آب و هوا در آن کشورها شد و انتظار می رود تا سطح شیب دار طرح برای مبارزه با گرم شدن کره زمین شده اند تحت فشار قرار دادند یک سال کامل به نوامبر 2021.

تاخیر انجام شده است در نور از coronavirus همه گیر و دیگر نگرانی های انگلیسی, سیاستمدار Alok Sharma است که رئیس جمهور از مذاکرات اعلام کرد در توییتر در روز پنج شنبه.

بیشتر:

“با خوشحالی به توافق کرده اند که یک تاریخ جدید برای @COP26” نوشت Sharma, بریتانیا, وزیر امور خارجه برای کسب و کار انرژی و استراتژی صنعتی. “COP26 شرکت محل را بین 1 و 12 نوامبر 2021.”

در حالی که بسیاری از آب و هوا ناظران در نظر گرفتن تاخیر قابل فهم با توجه به شرایط آنها هشدار می دهند که هر گونه تعویق در معرض خطر می تواند بیشتر به تاخیر انداختن زمان حساس اقدامات مورد نیاز توسط کشورهای سراسر جهان به سرعت گرم شدن کره زمین.

انگلستان پیشنهاد جدید خرما برای گلاسکو کنفرانس – که در حال حاضر معلق شده است – در نامه ای به سازمان ملل متحد آب و هوا فروم با استناد به نگرانی های بهداشتی در میان coronavirus همه گیر و نیاز به زمان بیشتر برای آماده شدن برای 30,000-قوی نشست.

تجدید نظر در برنامه بود بررسی و تایید شده در پنج شنبه شب.

اما ممکن است اشکالاتی از تاخیر گذاشته شد در یک جلسه توجه داشته باشید به دست آمده توسط AFP news agency و پیش نویس قبل از مذاکرات.

آنها شامل “بالقوه از دست دادن شتاب” رفتن به فروم.

نگرانی خود را از تاخیر

یکی از زمان های حساس به مسائل یک سال 2020 مهلت مقرر در اصل برنامه ریزی برای ارائه تجدید نظر شده و احتمالا بیشتر بلند پروازانه “در سراسر کشور تعیین سهم” هر کشور را به برنامه ریزی برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای.

زمان ملی وعده های ارائه شده در ضمیمه 2015 پاریس توافق اجازه خواهد داد که سطح این سیاره را گرم حداقل سه درجه سانتیگراد بالای pre-صنعتی در سطح بسیار بالاتر از حد بالایی از “زیر” دو درجه سانتیگراد یا 1.5 درجه سانتیگراد در صورتی امکان پذیر است توافق به نقطه عطفی در پیمان.

سازمان ملل متحد آب و هوا مشورتی علوم پنل پنل بین دولتی تغییر آب و هوا (IPCC) روشن ساخته است که زمان است که این سیاره را به سمت, به خصوص اگر با گرم شدن زمین به دربسته در محیط در سطح امن تر از 1.5 درجه سانتیگراد افزایش یابد.

دی اکسید کربن ریختن به جو باید نصف تا سال 2030 و رسیدن به “شبکه صفر” در اواسط قرن صورتی که بیشتر هدف بلند پروازانه است به ملاقات کرد IPCC گفته است.

در حالی که اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر است که پیش بینی شده به منظور کاهش انتشار گاز CO2 جهانی در این سال چهار تا هفت درصد آن را اندک تاثیری در گرم شدن کره زمین را در دراز مدت مسیر با توجه به یک مطالعه اخیر در مجله Nature Climate Change.

‘وجود دارد می تواند بدون اجازه-up’

اکثر ناظران تایید به تعویق افتادن اما هشدار داد در برابر انفعال.

“تغییر تاریخ COP26 قابل درک است اما می تواند وجود داشته باشد هیچ اجازه دهید تا در مقابله با بحران آب و هوا گفت:” اندرو هدایت, رئيس جمهور و مدیر عامل موسسه منابع جهانی در واشنگتن, DC, ایالات متحده است.

تریلیون دلار بازیابی بسته در سراسر اروپا و آمریکای شمالی و شرق آسیا ارائه “یک بار در یک نسل لحظه به بازسازی جوامع به بیشتر پایدار و عادلانه انعطاف پذیر و سالم” او در بیانیه ای گفت.

گرمایش جهانی همچنان به جمع آوری سرعت کارشناسان دیگر اشاره کرد.

“این بیماری همه گیر کوروناویروس قرار داده بحران آب و هوا در خود نگه دارد به عنوان ادامه سیل شدید آب و هوا در سراسر جهان را روشن می سازد” گفت: Alden مایر, مدیر استراتژی و سیاست اتحادیه دانشمندان نگران در واشنگتن, DC.

هفته گذشته در جنوب آسیا اول سوپر گردباد در دو دهه ویران شرقی هند از جمله کلکته در حالی که در شمال هند سیل سوزاننده موج گرما و ملخ swarms مربوط به تغییر آب و هوا.

دانشمندان در ایالات متحده و در عین حال هشدار داده شدید تر از حد معمول کومودو ،

دیگر مهم زیست محیطی, همایش نیز تحت فشار قرار دادند در پاسخ به این بیماری همه گیر.

بحرانی COP15 سازمان ملل متحد در کنفرانس تنوع زیستی در اصل قرار است در ماه اکتبر این سال تقریبا قطعا “اتفاق نمی افتد قبل از مه” یک منبع درگیر در آن سازمان گفت: AFP.

یک quadrennial جلسه در مارسی از اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت (IUCN) که مدیریت لیست قرمز گونه های در معرض خطر به تعویق افتاد از ماه ژوئن تا ژانویه 2021.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>