سازمان ملل متحد و اتحادیه عرب در تماس اسرائیل به رها کردن طرح الحاق

یک “لحظه نقطه عطفی” است که تشکیل یک “جدی ترین تخلف از قوانین بین المللی” – این است که چگونه سازمان ملل متحد رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ توصیف کرده است اسرائیل قصد دارد به ضمیمه قطعات از اشغال کرانه غربی و اردن دره.

پرداختن مجازی جلسه شورای امنیت سازمان ملل متحد روز چهارشنبه اشاره به این حادثه تلخ تکرار یک تماس برای اسرائیل به رها کردن آن ایالات متحده-حمایت از برنامه های است که می تواند قرار داده در حال حرکت به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده.

اگر اجرا دبیر کل سازمان ملل متحد گفت: الحاق خواهد “grievously آسیب چشم انداز راه حل دو کشور و تضعیف امکانات تمدید مذاکرات”.

“من از دولت اسرائیل به رها کردن آن الحاق نظر دارد.”

اشاره به این حادثه تلخ در تماس بود و تکرار توسط دیگر رهبران و وزرای خارجه پرداختن مجازی جلسه هشدار داد که اسرائیل یک طرفه عمل می تواند باعث اصلی تشدید تنش در منطقه است.

“برای سه دهه واقعی صلح و ایجاد دولت مستقل فلسطینی باقی می ماند گریزان … ناامیدی مسلط فلسطینی و خلق و خوی صحنه” اتحادیه عرب رئیس احمد ابوالغيت Gheit گفت.

چهار جلسه است که دیده می شود به عنوان آخرین بین المللی یکی قبل از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل را در جناح راست دولت شروع می شود برنامه ریزی شده بحث در تاریخ 1 ژوئیه بیش از الحاق کرانه خاک اسرائیل دستگیر شده در سال 1967 جنگ و رهبران فلسطینی به دنبال برای دولت آینده.

در بيانيه نشست Nickolay Mladenov سازمان ملل متحد فرستاده صلح برای خاورمیانه هشدار داد قانونی و امنیتی و اقتصادی پیامدهای چنین حرکت می کند.

“الحاق می تواند جبران ناشدنی تغییر رابطه اسرائیل و فلسطین روابط. این خطرات upending یک چهارم از یک قرن از تلاش های بین المللی و حمایت از یک آینده قابل دوام فلسطین” Mladenov گفت.

“امروز ما بیشتر از همیشه از این هدف [از دو-دولت-راه حل].”

Mladenov اشاره کرد که محکومیت بین المللی نیز گسترده بوده است از جمله اتحادیه اروپا استارک مخالفت با میله میله برنامه است.

روز چهارشنبه بیش از 1000 نمایندگان مجلس به نمایندگی از 25 کشور اروپایی امضا نامه ای محکوم اسرائیل طرح اصرار رهبران خود را برای جلوگیری از الحاق پردازش و ذخیره چشم انداز راه حل دو کشور.

فلسطینی وزیر امور خارجه Riyad al-ملکی هشدار داد هر گونه الحاق خواهد بود “جرم” و منجر به فوری و ملموس عواقب.

او گفت: اسرائیل را هدف چند دهه است به گرفتن “حداکثر فلسطینی زمین با حداقل فلسطینی”.

“اسرائیل در حال آزمایش عزم جامعه بین المللی تفکر است که آن استعمار و آپارتاید پیروز خواهد شد … ما باید آن را اثبات اشتباه” al-ملکی گفت: شورای موسوم به جامعه بین المللی برای اعمال تحریم علیه اسرائیل برای جلوگیری از برنامه های خود را.

الجزیره ارشد تحلیلگر سیاسی Marwan Bishara را رد کرد و به عنوان خدمات لب و سخنرانی های رهبران پرداختن به شورای امنیت با اشاره به عدم توصیه می شود اقدامات است.

“همه ما می دانیم که فیل در اتاق, همه ما می دانیم که در پشت تحریک این الحاق … آیا هر نقطه در ایالات متحده است ؟ Bishara پرسید.

“دلیل این نشست نامیده شده است برای این است که برای ارسال پیام است که ما در قلمرو خطرناک … اما شما انتظار می رود اعضای شورای امنیت سازمان ملل و اتحادیه عرب اعضا به مصرف بیشتر موضع شرکت.”

Protest Israel's annexation plan in Gaza- - GAZA CITY, GAZA -JUNE 24: People gather to stage a protest against Jewish settlements and Israel's annexation plan of Jordan Valley, located in the occupied

جمع آوری مردم به صحنه اعتراض علیه شهرک های یهودی نشین و اسرائیل طرح الحاق دره اردن واقع در کرانه خارج از دفتر هماهنگ کننده ویژه سازمان ملل برای روند صلح خاورمیانه (UNSCO) در شهر غزه [مصطفی Hassona/Anadolu] [-]

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح

در حالی که ما انتظار می رود به نتانیاهو رسمی چراغ سبز خود را برای طرح وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: گسترش اسرائیل حاکمیت یک تصمیم “برای اسرائیلی ها را”.

نظرات خود را به عنوان سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد کلی هنر و صنعت گفت: شورای: “من درک می کنم که بسیاری از شما نگرانی با این موضوع از پتانسیل گسترش حاکمیت اسرائیل در کرانه … در همان زمان ما می پرسند که شما همچنین برگزاری رهبری فلسطینی ها مسئول اعمال آنها مسئول هستند.”

پرده برداری در اواخر ماه ژانویه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اصطلاح “میانه طرح” که به شدت به نفع اسرائیل و رد شد توسط فلسطینی ها به اسرائیل چراغ سبز به ضمیمه شهرک سازی اسرائیل و مناطق استراتژیک از اشغال کرانه.

بانک غرب – از جمله اشغالی شرق بیت المقدس که رهبران فلسطینی می خواهید به عنوان پایتخت آینده خود دولت است که دیده می شود به عنوان سرزمین های اشغالی تحت قوانین بین المللی ساخت شهرک های یهودی نشین وجود دارد – و همچنین به عنوان برنامه ریزی شده الحاق — غیر قانونی است.

مقامات فلسطینی را تهدید به لغو توافق نامه های دو جانبه با اسرائیل اگر آن رفت جلوتر با این حرکت.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح پیش بینی احتمالی ایجاد یک demilitarised فلسطین در چهل تکه باقی مانده از بی ربط بخش از سرزمین های فلسطینی بدون در شرق بیت المقدس.

در ضمن اشاره به این حادثه تلخ به نام در گروه چهارجانبه صلح خاورمیانه از واسطه – آمریکا و روسیه و اتحادیه اروپا و سازمان ملل متحد “را به ما موظف به واسطه نقش و پیدا کردن یک متقابلا سازگار چارچوب برای طرفین به تعامل مجدد بدون پیش شرط با آمریکا و دیگر کلید متحده”.

فلسطینی ها باید اعتراض پتانسیل حرکت در سراسر سرزمین های اشغالی این هفته از جمله محاصره غزه ،

الجزیره Nida ابراهیم گزارش از اعتراض روز چهارشنبه در بقاع ارشد گفت: مقامات فلسطینی شد و انتظار می رود برای شروع به جمع آوری در یک “نمادین” حرکت برای برجسته کردن این است که “فلسطینی ها زمین”.

در حالی که فلسطینی ها در خیابان را ندارد ایمان در جامعه بین المللی فلسطینی و مقامات متعهد به مسالمت آمیز پایان دادن به اشغال اسرائیل ابراهيم گفت.

خشم نیز رسید در میان فلسطینی ها پس از تیراندازی مرگبار دو فلسطینی توسط سربازان اسرائیلی در این هفته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>