انگلستان جانسون چشمان مدرسه-رونق ساخت و ساز پس از coronavirus رکود

نخست وزیر بوریس جانسون را به مجموعه ای از برنامه ریزی برای 10 سال بازسازی برنامه برای مدارس در انگلستان در روز دوشنبه بخشی از تلاش های دولت برای کمک به بریتانیا “جستن” از coronavirus بحران است.

بسیاری از هزینه های جدید خواهد بود هدفمند در این مناطق در شمال و مرکز انگلستان است که به طور سنتی به حمایت از حزب کارگر اما روشن وفاداری به محافظه کاران در ماه دسامبر گذشته در انتخابات کمک به حزب بازگشت به قدرت با اکثریت بزرگی.

بازسازی مدارس که رنج می برد از دولت کاهش در پی از سال 2009 بحران مالی خواهد بود اولین قدم خود را با بودجه هدفمند در ساختمان ها در بدترین وضعیت در انگلستان به خصوص در مناطق شمالی و مرکزی.

“همانطور که ما به گزاف گویی از همه گیر این مهم است که ما ذخیره کردن پایه برای یک کشور که در آن هر کس این فرصت را به موفقیت با ما نسل جوان در جلو و مرکز در این ماموریت” جانسون در بیانیه ای گفت.

بازسازی برنامه شروع خواهد شد در 2020-2021 با 50 پروژه ها و پشتیبانی می شود بیش از یک میلیارد پوند ($1.23 میلیارد دلار) در بودجه دولت گفت. سه چهارم از بودجه برای تعمیرات و ارتقاء به مدارس و آموزش و پرورش بیشتر دانشکده ها به ترتیب در این سال است.

آن گفت: 560 میلیون پوند ($615m) برای مدرسه تعمیرات و ارتقاء در بالای بیش از 1.4 میلیارد پوند ($1.73 میلیارد دلار) در مدرسه وضعیت مالی متعهد در 2020-21 و 200 میلیون پوند ($247m) را به جلو برنامه اعلام شده توسط وزیر دارایی.

“عمده این سرمایه گذاری جدید خواهد مطمئن شوید که ما در مدارس و کالج های مناسب برای آینده با امکانات بهتر و با نام تجاری ساختمان های جدید به طوری که هر کودک می شود و در سطح جهانی آموزش و پرورش” جانسون گفت.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>