انگلستان جانسون دفاع Dominic کامینگز در میان خواستار استعفای

نخست وزیر بوریس جانسون در دفاع از اقدامات خود را مشاور ارشد Dominic کامینگز که با آن مواجه خواستار رشد به استعفا به اتهام نقض ملی coronavirus مستند و مقررات.

جانسون خطاب به دولت کنفرانس خبری روز یکشنبه به دلیل افزایش فشار برای حذف کامینگز که در دفاع از تصمیم خود را به درایو 250 مایل (400 کیلومتر) از لندن به خانه پدر و مادر در دورهام در شمال شرق انگلستان با همسر و فرزند خود را به عنوان او پایین آمدن با COVID-19 علائم در پایان ماه مارس.

“من باور دارم که در هر احترام او عمل مسئولانه و قانونی” جانسون یک کنفرانس خبری گفت.

بیشتر:

بریتانیا مستند آغاز شد که در مارس 23 تصریح شده است که مردم باید باقی می ماند در محل اقامت اولیه خود را ترک تنها برای ضروری کارهای محلی و ورزش. هر کسی با کروناویروس علائم گفته شد به طور کامل منزوی کردن خود است.

“دومینیک کامینگز پیشینه اعتقاد داشتند که قوانین نیست به او اعمال می شود و درمان موشکافی است که باید برای هر کسی که در موضع قدرت با تحقیر ایم” سیاستمدار محافظه کار Damian کالینز. “دولت بهتر خواهد بود و بدون او.”

حزب محافظه سیاستمدار استیو بیکر در روز یکشنبه گفت: کامینگز “باید قبل از او می کند هر گونه آسیب بیشتری به انگلستان, دولت, نخست وزیر, ما نهاد یا حزب محافظه کار” در سخنان برجسته در انگلستان سایت منتقد.

دولت در دفاع از کامینگز و گفت سفر او به نزدیکی خانواده به خاطر همسر خود را نشان COVID-19 علائم او به درستی فکر کردم که او نیز آلوده و او می خواست مطمئن شود که او چهار ساله بود پس از نگاه.

بریتانیا صدراعظم از خزانه Rishi Sunak گفت: Cummings’ اقدامات “موجه و معقول”.

Coronavirus قطع یک نوار خود را از طریق صفوف دولت بریتانیا در ماه مارس و آوریل آلوده کردن مردم از جمله Cummings, وزیر بهداشت مت هنکاک و جانسون خود گفت: کادر پزشکی در یک بیمارستان لندن زندگی او را نجات داد.

منتقدان دولت ابراز خشم است که کامینگز شکسته بود قوانین سختگیرانه که برای دو ماه باید جلوگیری بریتانیا از بازدید از بستگان مسن, آرامش مرگ دوستان و یا حتی حضور در مجالس ترحیم از عزیزان. مخالفت حزب کارگر خواستار تحقیقات رسمی.

کامینگز یک کلید است اما ستیز رقم در جانسون دولت. یک خودخوانده سیاسی disruptor که disdains رسانه ها و خدمات ملکی او یکی از معماران این کمپین موفق به بریتانیا از اتحادیه اروپا و هماهنگ محافظه کاران قاطع پیروزی در انتخابات در ماه دسامبر.

دولت دفاع

وزیران در جانسون دولت در دفاع از او به عنوان یک پدر نگران برای رفاه فرزند خود که در سفر به نزدیکی خانواده اش اما خود جدا شده در یک ساختمان مجزا و دور از پدر و مادر سالمند.

“مهم ترین چیز این است که آقای کامینگز و خانواده اش باقی ماند قفل شده است” برای 14 روز یک بار آنها را وارد در دورهام گفت: وزیر حمل و نقل Grant Shapps که اضافه شده است که کامینگز نمی خواهد استعفا دهد.

Shapps رد دوم ادعا می کنند که کامینگز کشف شد دوباره در دورهام در آوریل 19, پس از او تا به حال بهبود از ویروس و بازگشت به کار در لندن است. اما او گفت که او نمی دانست حقیقت یک گزارش در یکشنبه روزنامه ها که کامینگز حال بازدید از یک شهر 30 مایل (50 کیلومتر) از دورهام در مارس 12.

به عنوان coronavirus نابسامانی انگلستان مراقبت از خانه های آن قطعات یک مرکز

جانسون دولت است که در حال حاضر رو نقد خود را برای پاسخ به یک بیماری همه گیر است که آمار بریتانیا سخت تر از هر کشور دیگر اروپایی.

بریتانیا رسمی coronavirus مرگ و میر می ایستد در 36,757 دوم-بالاترین تایید کل در جهان پس از ایالات متحده است.

آمار که شامل مشکوک و همچنین تایید ویروس موارد قرار داده و تلفات بیش از 40,000.

انگلستان است که به تدریج کاهش آن مستند اجازه می دهد بیشتر تفریحات و اجازه دادن به برخی از مغازه ها و کسب و کار بازگشایی شده است.

دولت امیدوار است مدارس ابتدایی می توانید شروع به بازگشایی در ماه ژوئن هر چند بسیاری از والدین و معلمان نگران آن است که هنوز امن برای انجام این کار.

کامینگز یکی از چندین ارشد بریتانیا به مقام های متهم به نقض مستند قوانین.

اپیدمیولوژی نیل فرگوسن استعفا به عنوان مشاور علمی دولت در اوایل این ماه پس از یک روزنامه فاش کرد که دوست دختر خود را در حال عبور لندن به ماندن با او در طول مستند.

در مارس کاترین Calderwood اسکاتلند استعفا داد به عنوان افسر ارشد پزشکی پس از دو بار رفت و آمد از ادینبورگ به خانه دوم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>