اوکراین سبب شیوع پزشکان در ناامید ویروس مبارزه

چرنیوتسی, اوکراین — تنفس دستگاه در اوکراین بیمارستان تجزیه ترک coronavirus بیمار نفس نفس زدن بی اراده برای هوا. دکتر Olha Kobevko سراسیمه از اتاق به اتاق برای دیدن اگر وجود دارد این است که برق را در میان سایر بیماران که می تواند آن را تعمیر کنند.

در نهایت او چهره یک راه برای به دست آوردن دستگاه کار دوباره بر روی خود را.

“ما در یک وضعیت جنگ در اینجا در خط مقدم!” او فریاد می زند: در ناامیدی.

Kobevko, 37, تنها متخصص بیماری های عفونی در عفونت بخش از یک بیمارستان در غرب شهر چرنیوتسی که قرار است به جای 60 بيمار اما در حال حاضر دارای حدود 100.

این شرایط اسفناک شکسته و یا نامطلوب تجهیزات و کمبود داروهای پایین دستمزد — نشان دهنده بحران اوکراین سیستم مراقبت های بهداشتی است که به سرعت تحت الشعاع این بیماری همه گیر کوروناویروس حتی با این کشور نسبتا کم تعداد موارد است.

اوکراین فساد دامنگیر اقتصاد تضعیف شده است توسط شش سال از جنگ با روسیه و حمایت از جدایی طلبان در شرق. رئیس ولدیمیر Zelenskiy را سال دولت به ارث برده کمبود بودجه روبرو سیستم مراقبت های بهداشتی است که بیشتر فلج اصلاحات راه اندازی شده توسط سلف خود است که به شدت کاهش یارانه های دولتی.

آن را ترک کرده است اوکراین بیمارستان بدون تجهیزات حیاتی. این بیماری عفونی بال اصلی بیمارستان منطقه ای در Chernivtsi ساخته شده بود بیش از یک قرن پیش زمانی که شهر هنوز بخشی از امپراتوری اتریش-مجارستان و آن را فاقد متمرکز تامین اکسیژن سیستم است که استاندارد در هر درمانگاه مدرن.

بیمارستان تامین اکسیژن سیستم واقع شده است فقط در یک اتاق و پرستاران باید به صورت دستی دوباره پر کردن کیسه های آنها تماس بگیرید “اکسیژن بالش” هر چند دقیقه و حمل آنها را به بیماران در جای دیگر.

“یک بیمار خواهد beg, ‘هوا, هوا به هوا! و هیچ چیز وجود دارد شما می توانید انجام دهید” Kobevko گفت. “شما فقط به فشردن کیسه قادر به صرفه جویی در زندگی. که دردناک ترین چیز و آن هزینه های بسیار کمی به امن متمرکز تامین اکسیژن.”

صدای سرفه خفه توسط ماسک اکسیژن مخلوط با تق و لق تجهیزات پزشکی در بیمارستان ساختمان قدیمی به عنوان پرستار با عجله از طریق dimly روشن دالان به تغییر اکسیژن کیسه های. هوا بوی ازن از لامپ ماوراء بنفش استفاده می شود برای ضد عفونی کردن این بخش.

به شدت بیمار در حال نقل مکان به یک ساختمان مجزا است که دارای چند هواکش اما آن را نیز پر فراتر از ظرفیت و همیشه می توانید برای پذیرش بیماران جدید حتی کسانی که در بیماری جدی است.

اوکراین 18,616 تایید coronavirus موارد با 535 مرگ و میر. Chernivtsi 2,713 از کسانی که عفونت های یک نقطه داغ از سرایت همراه با دیگر غربی شهر ایوانو Frankivsk 100 کیلومتر (60 مایل) و پایتخت کیف. هزاران نفر از اوکراین که به شغل موقت در ایتالیا و اسپانیا و دیگر کشورهای اروپایی به خانه بازگشت در میان همه گیر و انجام برخی از عفونت با آنها.

در بیمارستان های کارگران چرت زدن بر روی تشک. اما خدمه آمبولانس به زودی می رسند با بیماران بیشتر به آنها شانس کمی برای خواب, حتی پس از یک اگزوز تور وظیفه.

سوتلانا Padynich است که یک پزشک در آمبولانس خدمه به ارمغان می آورد که در COVID-19 بيمار در طول 12 ساعت شیفت.

به تازگی کارگران در خدمه بوده است سقوط بیمار. یک هفته پیش یکی از ذات الریه درگذشت ناشی از ویروس است. یکی دیگر از پزشکان در ایستگاه نیز پایین آمده اند با ذات الریه دارد اما در شرایط با ثبات است.

“ما در حال تجربه یک کمبود کارکنان” گفت: Padynich, 42. “نیمی از پرسنل آمبولانس بدست بیمار و کسانی که باقی مانده اند به حمل بار عظیم.”

Padynich می پوشد یک FFP2 ماسک ارائه می دهد که برخی از اما نه کامل حفاظت و او می پوشد دیگر پزشکی ماسک زیر آن.

“من درک می کنم که من در نظر گرفتن خطرات بالا اما کسی که نیاز به کار,” او گفت:.

دنده محافظ است در تامین کوتاه مدت با آن که از اهدا کنندگان خصوصی. تحویل شده اند نامنظم است.

“من نگران امنیت من” Padynich گفت. “من ترس از بیمار شدن اما من از ترس آلوده خانواده من با COVID-19 و حتی بیشتر.”

از آنجا که او می گوید او دیده نمی شود مادر او پس از شروع شیوع.

پزشکی کارگران حدود یک پنجم از همه coronavirus موارد در اوکراین با بیش از 50 آلوده شدن روزانه است.

آگاهی از نقاط ضعف در سیستم بهداشت و درمان دولت دستور اکید مستند در مارس 12, از جمله بسته شدن اکثر شرکت. اما تحت فشار از جان گذشته کشاورزان و بازرگانان و دیگران آن کاسته محدودیت مارس 11 اجازه می دهد برخی از فروشگاه های مو, سالن زیبایی سرو و سرمایه گذاری های دیگر به بازگشایی شده است.

پزشکان می ترسند که حرکت می تواند باعث موج جدیدی از سرایت.

“اگر ما در پایان قرنطینه و ترک سیستم مراقبت های بهداشتی در همان شکل آن را به یک فاجعه” Kobevko گفت.

یارانه های دولتی که قبلا پوشش داده حقوق و دستمزد برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و بیمارستان قبوض آب و برق. در زیر جدید پزشکی اصلاحات آغاز شد که در ماه گذشته این بودجه شده است به شدت کاهش می یابد, قرار دادن بسیاری از کلینیک ها در آستانه بسته شدن است.

رئيس جمهور اوکراین به شدت انتقاد اصلاحات به دستور سلف خود, هشدار, آن می تواند به معنای بسته شدن بیش از 300 بیمارستان ها و ترک 50,000 پزشکی کارگران بیکار.

“به جز پزشکان — عالی حرفه ای که در میان بهترین در جهان ما هیچ چیز دیگری” Zelenskiy گفت.

در مواجهه با شیوع دولت ارائه یارانه به کارگران پزشکی در برخورد با شیوع بیماری که چهار برابر دستمزد ماهانه خود را.

Kobevko گفت: پایه حقوق ماهانه از $175 — در رقابت با این کشور در حال حاضر حداقل دستمزد — بازتاب کلی کم توجه از متخصصان پزشکی در اوکراین. او می شود اضافی $25 در ماهانه مشکلات پرداخت برای کار در بیماری های عفونی درمانگاه.

“این نشان می دهد دولت عدم احترام به کار ما,” او گفت:. “این نوع از بی تفاوتی باید ترساندن و نه فقط من. ما هیچ چیز و رانده شور و شوق اما ما در حال اجرا خارج از آن.”

Yuras Karmanau گزارش از مینسک ،

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>