انگلستان را به شما معرفی قرنطینه برای ورود بین المللی از ژوئن 8

بریتانیا معرفی 14 روز در قرنطینه برای ورود مسافران از خارج از کشور از ژوئن 8 وزیر کشور Priti پاتل گفت: با دولت هشدار داد که هر کسی که با شکستن قوانین را خوب یا دادستان.

تمام ورود بین المللی از جمله بازگشت انگلیسی ها را به خود منزوی و ارائه جزئیات که در آن آنها خواهد بود ماندن در زیر برنامه ای که انتقاد توسط خطوط هوایی کسب و کار گروه ها و سیاستمداران به طور یکسان.

بیشتر:

“در حال حاضر ما در گذشته اوج این ویروس ما باید اقدامات برای محافظت در برابر وارداتی موارد باعث تجدید حیات این بیماری کشنده” پاتل گفت: در یک کنفرانس خبری.

“ما در حال خاموش کردن به طور کامل. ما در حال بسته شدن مرزهای ما.”

کسانی که نقض قرنطینه در بریتانیا می تواند جریمه 1,000 بریتانیا پوند ($1,218) و نقطه چک خواهد بود انجام شده توسط بهداشت و مقامات مرزی.

قرنطینه و نه خواهد شد به کسانی که از جمهوری ایرلند و نه به حمل و نقل رانندگان حرفه ای پزشکی و یا کارگران فصلی کشاورزی. این اقدامات خواهد شد به بررسی هر سه هفته.

بریتانیا ثبت شده که بالاترین تعداد مرگ و میر در اروپا از coronavirus با بیش از 36,000 افرادی که آزمایش مثبت داشتن درگذشت تا کنون.

اما قرنطینه حرکت بحث برانگیز است به خصوص با بخش حمل و نقل هوایی که در آن پرواز بوده است پایه و تعداد مسافر سقوط در طول مستند اقدامات است.

شرکت هواپیمایی رایان ایر, رئیس, مایکل اولری این هفته مارک پیشنهادی قرنطینه برنامه “ساده لوحانه” و متهم وزرای “ساخت آن را به عنوان آنها بروید”.

ویرجین آتلانتیک گفت: قرنطینه جلوگیری می کند خدمات از سرگیری و ادعا وجود دارد “به سادگی نمی تواند تقاضای کافی برای از سرگیری خدمات مسافر قبل از ماه آگوست در اولین”.

تجارت بدن هواپیمایی بریتانیا گفته است که “به طور موثر کشتن” بین المللی سفر به انگلستان است.

دیگران را مورد سوال که چرا بریتانیا معرفی نمی قرنطینه قبل از آن مانند کشورهایی مانند کره جنوبی و اسپانیا و ایالات متحده است.

ایرلند نیز تحمیل اقدامات

در علاوه بر این به بریتانیا مسافران پس از رسیدن در ایرلند از هفته آینده نیز خواهد بود از نظر قانونی ملزم به اطلاع رسانی دولت که در آن آنها را قرنطینه به مدت 14 روز برای جلوگیری از گسترش coronavirus وزیر بهداشت سیمون هریس گفت: در روز جمعه.

“این فوق العاده ای هستند اما اقدامات آنها لازم است در زمان بحران بهداشت عمومی گفت:” هریس در بیانیه ای.

از روز شنبه تا حداقل ژوئن 18, کسانی که پس از رسیدن در جمهوری ایرلند خواهد شد از نظر قانونی مورد نیاز برای تکمیل یک فرم با اشاره به این آدرس که در آن آنها را به “خود-جدا” برای دو هفته.

عدم تکمیل فرم انجام خواهد داد و یک پنالتی تا به 2500 یورو ($2,725) و/یا تا شش ماه حبس.

همه ملیت ها مورد نیاز خواهد بود برای ارائه اطلاعات از جمله کسانی که از کشور همسایه بریتانیا.

ایرلند دچار 1,592 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس با توجه به آخرین وزارت بهداشت آمار و ارقام. ثبت روزانه مرگ و میر به اوج خود رسید و در 77 در آوریل 20, اما روز جمعه این رقم کاهش یافته و به 11.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>