نخست وزیر بوریس جانسون بستری با ویروس

نخست وزیر بوریس جانسون شده است و بستری در بیمارستان برای آزمون 10 روز بعد از اینکه تشخیص داده جدید کروناویروس

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون بود بستری در بیمارستان یکشنبه برای آزمون دفتر خود گفت: چون او هنوز هم رنج می برند علائم 10 روز پس از او تشخیص داده شد با COVID-19.

جانسون گفت که پذیرش برای نامعلومی لندن به بیمارستان آمد و به توصیه پزشک بود و نه اضطراری. نخست وزیری در خیابان داونینگ گفت که این یک “گام احتیاطی” و جانسون باقی مانده در اختیار دولت است.

Johnson, 55, قرنطینه شده در داونینگ سنت اقامت پس از اینکه تشخیص داده COVID-19 در 26 مارس — اول شناخته شده و رئیس دولت را به سقوط بیمار با این ویروس.

جانسون ادامه داد: برای حضور در جلسات روزانه در بریتانیا در واکنش به شیوع و منتشر کرده است چندین پیام های تصویری خود را در طول 10 روز در انزوا.

در یک پیام جمعه برافروخته و قرمز چشم جانسون گفت که او گفت که او احساس بهتر است اما هنوز هم یک تب.

این ویروس باعث خفيف علائم در اکثر افراد و به خصوص افراد مسن و بیماران می تواند باعث پنومونی و منجر به مرگ شود.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده تشویق به جانسون به عنوان او باز کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در این بیماری همه گیر در روز یکشنبه ، “همه آمریکایی ها در حال دعا کردن برای او” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

جانسون دریافت مشاوره پزشکی از راه دور در طول بیماری خود اما با رفتن به بیمارستان به معنی پزشکان می توانید او را در فرد.

دکتر روپرت Beale یک رهبر گروه از زیست شناسی سلولی عفونت آزمایشگاه در فرانسیس کریک موسسه مطالعات پزشکی گفت: پزشکان به احتمال زیاد “بود مانیتورینگ مهم علائم حیاتی از جمله اکسیژن اشباع” و همچنین انجام آزمایش خون, بررسی جانسون تابع عضو و احتمالا انجام یک سی تی اسکن بر روی قفسه سینه خود را به ارزیابی خود را از ریه ها.

وزیر امور خارجه Dominic Raab که تعیین شده را بیش از اگر جانسون می شود ناتوان است مجموعه ای به رهبری دولت coronavirus جلسه دوشنبه.

جانسون نامزد کری Symonds, 32, شنبه نشان داد که او به صرف یک هفته در رختخواب با کروناویروس علائم و اگر او نبود تست شده است. Symonds که باردار است گفت: او در حال حاضر “در بهبود.” او تا به شده است اقامت با نخست وزیر در خیابان داونینگ از تشخیص خود را.

دولت روز یکشنبه گفت که تقریبا 48,000 مردم تایید شده است به COVID-19 در انگلستان و 4,934 فوت کرده اند.

جانسون جایگزین ترزا ممکن است به عنوان نخست وزیر در ماه های ژوئیه و برنده توجهی پیروزی در انتخابات در ماه دسامبر در یک وعده کامل به بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا است. اما Brexit شد رسمی Jan. 31 شده است را تحت الشعاع قرار coronavirus همه گیر و فراگیر در جهان است.

جانسون دولت شد و آهسته تر از آن در برخی از کشورهای اروپایی برای اعمال محدودیت در زندگی روزمره در پاسخ به همه گیری که منجر منتقدان خود را به او اعتراض خوشنودی است. او در اعمال موثر در سراسر کشور مستند مارس 23 اما دولت او همچنان تحت فشار برای افزایش این کشور تعداد تخت بیمارستان و هواکش و به گسترش آزمایش ویروس.

لندن شده است که مرکز شیوع این بیماری در انگلستان و سیاستمداران و کارمندان دولت را ضربه سخت شده. چند تن دیگر از اعضای جانسون دولت نیز آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله وزیر بهداشت مت هنکاک و تاریخ و وزیر بهداشت نادین Dorries. هر دو بهبود یافته اند.

اخبار جانسون ورود به بیمارستان آمد و یک ساعت بعد از ملکه الیزابت دوم ساخته نادر تلویزیونی آدرس به ملت که در آن او خواست انگلیسی ها باقی می ماند “متحد و مصمم” در مبارزه با ویروس.

“ما موفق خواهد شد — و این موفقیت را متعلق به هر یک از ما” 93 ساله پادشاه گفت: نقشه کشی تشابه به مبارزه از جنگ جهانی دوم است.

“ما باید به راحتی در حالی که ما ممکن است هنوز هم بیشتر برای تحمل روز بهتر خواهد شد بازگشت: ما با دوستان ما دوباره ما خواهد بود با خانواده ما دوباره ما را به دیدار دوباره,” او گفت:.

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>