پلیس بریتانیا پروب Brexit پوستر خواستار بلوک آپارتمان ساکنان فقط به زبان انگلیسی صحبت

پوستر آمده پس از سال ها که در آن مهاجرت تفرقه در انگلستان است.

لندن — پلیس بریتانیا در حال بررسی پوستر های که قرار داده شد در یک ساختمان آپارتمان بیش از آخر هفته که شهروندان هشدار داد که در آن نام نویسنده را تحمل کند زبان های غیر از انگلیسی صحبت در ساختمان است.

نسخه های متعدد از این پوستر نوشته شده بودند در وینچستر برج مجتمع آپارتمانی در نورویچ در روز جمعه, روز است که بریتانیا رسما چپ اتحادیه اروپا پس از سه سال و نیم از ستیز و تفرقه بحث است.

تصاویر پوستر به سرعت رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی. پوستر بخوانید: “همانطور که ما در نهایت باید کشور بزرگ ما به ما احساس وجود یک قانون که نیاز به روشن به وینچستر برج ساکنان.

“ما نمی تحمل مردم زبان به زبان های غیر از زبان انگلیسی در آپارتمان.

“ما در حال حاضر ما کشور خود را دوباره و ملکه انگلیسی گفتاری زبان در اینجا.

“اگر شما نمی خواهید به صحبت می کنند و هر چه به زبان مادری از کشور شما آمد و از آن پس ما به شما پیشنهاد بازگشت به آن محل بازگشت و تخت خود را به شورا, به طوری که آنها می توانید اجازه دهید مردم در اینجا زندگی می کنند و ما می توانیم بازگشت به حالت عادی قبل از اینکه شما آلوده این بار بزرگ جزیره است.

“این یک انتخاب ساده اطاعت از حکومت اکثریت و یا ترک.

“شما نمی خواهد که طولانی تا ما دولت را به اجرای قوانین قرار داده است که بریتانیا برای اولین بار. بنابراین بهترین تکامل و یا ترک. خدا نجات ملکه خود دولت و همه میهن پرستان واقعی.”

موضوع مهاجرت یک نقطه کلیدی در 2016 مبارزه با تروریسم در اروپا رفراندوم و پس از آن بحث در مورد چگونه آن را باید اجرا شود بیش از سه سال آینده. به طور فزاینده ای گوش خراش و بلاغت در طول بحث شامل یک پوستر های زیادی از خط غیر سفید مهاجران تحت شعار “شکستن نقطه: اتحادیه اروپا شکست خورده است و ما همه” متهم شده بود به شکستن و انگلستان قوانین در برابر تحریک نفرت نژادی.

نورفولک پلیس تایید به شبکه خبری ABC که پوستر گزارش شده بود به آنها را در Feb 1., و آنها که بررسی این موضوع “به عنوان یک دلیل تشدید نظم عمومی حادثه است.”

“وجود دارد هیچ جایی در جامعه نفرت و عدم تحمل. هیچ کس باید به صورت ارعاب از آنجا که آنها چه کسانی هستند و از آن مهم تر از همیشه است که ما ایستاده با هم در مواجهه با خصومت. ما همچنان متعهد به کمک به مردم احساس امن و مطمئن را به عنوان آنها در مورد زندگی خود” نورفولک سخنگوی پلیس در بیانیه ای گفت.

در علاوه بر این به پلیس پاسخ ساکنان محلی گرفته اند امور را در دست خود. عکس های به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد که پیامهای حمایت شده بود, نوشته شده در دیوار ساختمان لابی. آنها شامل قلب به شکل کارت گفت: “گسترش عشق” و “هر کس خوش آمدید در نوریچ.”

ساختمان ساکنان نیز با تجمع در مقابل ساختمان مجتمع آپارتمانی در روز یکشنبه در اعتراض به ابراز احساسات در پوستر.

معترضان خشخاش, گل رز, 62 ساله مستاجر از برج گفت: شهرستان شرقی روزانه مطبوعات: “ما نمی نژادپرستانه جامعه در اینجا ما در حال مراقبت از یک است و این نشان می دهد که. هیچ کس سزاوار به بدرفتاری شود.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>