انگلستان: PM مشاور Dominic کامینگز متهم به شکستن قفل قوانین

نخست وزیر بوریس جانسون مقاومت تماس در روز شنبه از احزاب مخالف به گونی مشاور Dominic کامینگز پس از سفر او 400km (250 مایل) از لندن به شمال انگلستان در حالی که همسر خود را نشان داد COVID-19 علائم.

نگهبان و آینه روزنامه گزارش داد که کامینگز که مغز متفکر کمپین 2016 به ترک اتحادیه اروپا در مبارزه با تروریسم در اروپا رفراندوم دیده می شد در پدر و مادر خود را’ ملک در دورهام شمال شرقی انگلستان در پایان ماه مارس.

بیشتر:

یک مستند آغاز شد که در مارس 23 تصریح شده است که مردم باید باقی می ماند در محل اقامت اولیه خود را ترک تنها برای ضروری کارهای محلی و ورزش و بازدید از بستگان. هر کسی با علائم گفته شد به طور کامل منزوی کردن خود است.

دورهام پلیس گفت که ماموران به خانه رفت و در مارس 31 و توضیح داد: “به خانواده این دستورالعمل در اطراف خود انزوا و تصریح کرد مناسب مشاوره اطراف سفر ضروری است”. پلیس هم اشاره نمی کامینگز با نام.

جانسون گفت کامینگز این سفر برای اطمینان از پسر جوان خود را می تواند به درستی برای مراقبت به عنوان همسر او بیمار بود با COVID-19 وجود دارد و یک “احتمال” که کامینگز خواهد خود را تبدیل به ناخوشی.

“من رفتار منطقی و قانونی” کامینگز به خبرنگاران گفت: در خارج از خانه پس از گفتن آنها را به ماندن دو متر از هم جدا مطابق با دستورالعمل دولت.

زمانی که یک خبرنگار گفت: آن را خوب نگاه او گفت: “کسی که درباره خوب به نظر می رسد – این سوال انجام درست آن را در مورد آنچه شما بچه ها فکر می کنم.”

خیابان داونینگ گفت: “اقدامات همسو با کروناویروس دستورالعمل.” جانسون ارشد اکثر وزرا از جمله مایکل گوو وزیر امور خارجه Dominic Raab و وزیر بهداشت مت, Hancock, دفاع Cummings.

اما احزاب مخالف خواستار جانسون به گونی کامینگز و گفت: این مستند قوانین ساخته شده روشن است که کسانی که مشکوک به COVID-19 علائم باید جدا با تمام خانواده.

“نخست وزیر و مشاور ارشد به نظر می رسد به این باور آن است که یک حکومت برای او و یکی دیگر از این افراد” حزب کارگر گفت. “ما هنوز هم معلوم نیست که می دانستند در مورد این تصمیم که آیا این تحریم توسط نخست وزیر.”

فقط چند روز قبل از کامینگز ” سفر Johnson تحمیل یک مستند در انگلستان و از مردم خواست تا در خانه بماند. او گفت: در 23 مارس که مردم “باید دیدار اعضای خانواده است که زندگی نمی کنند در خانه خود”.

مدت کوتاهی پس از جانسون اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 کامینگز به سرعت از خارج از خیابان داونینگ در مارس 27 و توسعه علائم در آخر هفته از ماه مارس 28-29.

رهنمودهای دولتی می گویند که کسانی که COVID-19 یا مشکوک و آنها باید آن را از خود جدا برای حداقل هفت روز همراه با خانواده خود و نه ترک خانه خود را به هر دلیلی.

حزب ملی اسکاتلند و حزب لیبرال دموکرات به نام برای کامینگز به عهده گرفت. دیگر چهره های برجسته استعفا پس از شکسته مستند قوانین.

اپیدمیولوژی نیل فرگوسن ترک به عنوان یک عضو از دولت مشاوران علمی گروه پس از بازدید شد در خانه با دوست دختر خود را. اسکاتلند افسر ارشد پزشکی, کاترین Calderwood پایین پا بعد از او گرفتار ساخت دو سفر به خانه دوم.

دیو پنمن رهبر کارمندان اتحادیه FDA گفت: “نخست وزیر نیاز به درک چگونه دلخراش این مستند شده است برای بسیاری از خانواده ها و فداکاری های که ساخته شده اند بالا و پایین کشور است.”

او گفت: Johnson باید توضیح دهد که چرا “آن را مانند به نظر می رسد وجود یک قانون برای کسانی که در مرکز حکومت و یک قانون برای بقیه کشور”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>