انگلستان PM مشاور واریز میان واکنش بیش نظرات به IQ نژاد

مشاور نخست وزیر بوریس جانسون که یک بار گفت: آمریکایی های سیاه و سفید را کاهش میانگین ضریب هوشی از سفید آمریکایی و تا به حال در مورد مزایای مجبور پیشگیری از بارداری ترک در پی واکنش بیش از نظرات خود.

اندرو Sabisky گفت که او ترک چرا که او تا به حال تبدیل شدن به “حواس پرتی”.

قبلا جانسون سخنگوی بارها و بارها حاضر به اظهار نظر در مورد Sabisky که وقت درو گسترده انتقاد پس از ایمیل در روز یکشنبه, روزنامه, گزارش بیانیه های ساخته شده در نام خود را آنلاین در سال 2014 و 2016.

بیشتر:

رسانه ها گزارش دادند Sabisky استخدام شد پس تجدید نظر غیر معمول در اوایل سال جاری از جانسون مشاور ارشد Dominic کامینگز برای “weirdos و بورس با مهارت های عجیب و غریب” برای کمک به ایده های جدید به انگلستان دولت است.

استعفای خود را یک ضربه به این تلاش که تا به حال به خود جلب انتقاد از کسانی که به گفته کامینگز شد sidestepping عادی دولت پروسه استخدام.

“رسانه ها به هیستری در مورد من چیزهای قدیمی آنلاین دیوانه است اما من می خواستم برای کمک به [دولت] نمی تواند حواس پرتی” Sabisky گفت در توییتر.

“بر این اساس من تصمیم به استعفا به عنوان یک پیمانکار … من امضا به انجام کار واقعی در وسط یک غول ترور شخصیت: اگر من نمی تواند انجام این کار به درستی هیچ نقطه ای وجود دارد.”

Sabisky که اشاره به خود را به عنوان یک “سوپر forecaster” گفت که او امیدوار جانسون دفتر استخدام بیشتر مردم با “خوب ژئوپولیتیک پیش بینی سوابق” و این که “رسانه های یادگیری برای جلوگیری انتخابی به نقل از”.

یک حساب کاربری در Sabisky نام ساخته شده نظرات در مورد سیاه, ضریب هوشی در پاسخ به یک 2014, وبلاگ, پست های نوشته شده توسط یک استاد آمریکایی بحث آموزش و پرورش ناتوانی در ایالات متحده است.

در سال 2016 پاسخ به یک پست وبلاگ نوشته شده توسط کامینگز یک حساب در Sabisky نام گفت: “یک راه برای دور زدن این مشکلات از حاملگی های ناخواسته ایجاد دائمی طبقه خواهد بود به طور قانونی اجرا جهانی جذب طولانی مدت جلوگیری از بارداری در شروع بلوغ است. واکسیناسیون قوانین آن را مسبوق به سابقه من می خواهم استدلال می کنند.”

انگلستان جلالی حاضر به محکوم نظرات

هر دو مخالفت حزب کارگر و حداقل دو نفر از جانسون خود محافظه کاران به نام به حال برای Sabisky به اخراج می شود.

“اندرو Sabisky حضور در شماره 10 یک فقیر بازتاب در دولت وجود دارد و هیچ راهی برای دفاع از آن. او نیاز به رفتن. ‘Weirdos’ و ‘بورس’ هستند بسیار خوب است اما لطفا می توانید آنها نه شوخی با دین علت جرم” محافظه کار قانونگذار ویلیام Wragg در توییتر نوشت قبل از Sabisky استعفا داد.

اوایل روز دوشنبه یک سخنگوی جانسون کاهش یافته است به بحث در مورد Sabisky نقش در خیابان داونینگ گفت: “من قصد ندارم به اظهار نظر فردی قرار ملاقات.”

سخنگوی جیمی دیویس نیز حاضر به گفتن نیست که آیا نخست وزیر موافقت با Sabisky نمایش که منتقدان می گویند مقدار برای حمایت از بهسازی نژادی در حال حاضر بی اعتبار جنبش به بهبود نژاد بشر را از طریق تولید مثل انتخابی.

“نخست وزیر views بر روی طیف وسیعی از افراد به خوبی به اطلاع عموم و مستند,” دیویس گفت:.

جانسون و رکورد خود را از نظرات توهین آمیز ،

در یک سخنرانی در سال 2013 گفت: هر گونه بحث و گفتگو در مورد برابری کرده بود را به حساب این واقعیت است که 16 درصد از “گونه ما” تا به حال IQ زیر 85 در حالی که حدود 2 درصد ضریب هوشی بالاتر از 130 اضافه کرد: “سخت تر از شما را تکان بسته آسان تر از آن خواهد شد برای برخی از برشتوک برای رسیدن به بالای صفحه.”

در سال 2000 در حالی که جانسون سردبیر تماشاگر مجله انجام یک مقاله از مقاله نویس Taki Theodoracopulos که گفت: “به طور متوسط شرقی کندتر به بزرگسالان کمتر سفت کمتر حاصلخیز و دارای مغز بزرگتر و نمرات IQ بالاتر. سیاه پوستان هستند و در قطب دیگر و سفید پوستان در وسط جایی اگر چه نزدیک به شرقیها نسبت به سیاه پوستان است.”

نخست وزیر نیز قبلا توضیح داده شده مردم سیاه و سفید به عنوان “piccaninnies” با “هندوانه لبخند” و اخیرا با اشاره به زنان مسلمان که در پوشیدن “برقع” و یا کامل حجاب به عنوان “letterboxes”.

حزب کارگر رئیس ایان Lavery گفت: “این منزجر کننده است که نه تنها تعداد 10 موفق به محکوم اندرو Sabisky وحشتناک, نظرات, اما همچنین به نظر می رسد که تایید این ایده که آگاهی بیشتر از افراد سیاه و سفید.

“بوریس جانسون باید ستون فقرات به ایجاد یک بیانیه در کلمات خود را در مورد چرا او ساخته شده است که این ملاقات که آیا او می ایستد و با آن و مشاهدات خود را در مورد اصلاح نژاد.”

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>