انگلستان PM دعوا بدتر شدن علائم کروناویروس در بخش مراقبت های ویژه

London, United Kingdom – نخست وزیر بوریس جانسون است که مبارزه با بدتر شدن علائم کروناویروس در یک واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان لندن.

در حالی که پزشکان در تلاش برای کمک به جانسون بازیابی در روز سه شنبه رهبران جهان پرداخت خراج به عنوان چهره های سیاسی در پادشاهی متحده در سراسر طیف مجموعه تفاوت از کنار به ارسال پیام پشتیبانی می کند.

بیشتر:

دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove گفت: رادیو بی بی سی در اوایل روز سه شنبه در حالی که جانسون “دریافت اکسیژن حمایت” او در ونتیلاتور.

Johnson, 55 برای اولین بار اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در مارس 27 و رفت و به خود انزوا.

پس از شکست به لرزش کردن یک تب بالا برای بیش از یک هفته او بستری شد گای و سنت توماس‘ بیمارستان در مرکز لندن در روز شنبه از جایی که او همچنان به رهبری دولت تا زمانی که او بود نقل مکان کرد و به مراقبت های ویژه در روز دوشنبه زمانی که وضعیت او بدتر شده است.

“در طول این دوره از [دوشنبه] بعد از ظهر وضعیت نخست وزیر بدتر شده و به توصیه تیم پزشکی او منتقل شده است به واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان” شماره 10 در بیانیه ای گفت.

“PM آگاه باقی می ماند, در این زمان,” خیابان داونینگ گفت:, و اضافه کرد که او در بخش مراقبت های ویژه به عنوان “احتیاط باید او نیاز به تهویه برای کمک به بهبود خود را”.

Police officers stand in front of barriers erected outside St Thomas' Hospital in London on April 6, 2020. - British Prime Minister Boris Johnson was in hospital on Monday undergoing tests after suffe

افسران پلیس ایستاده در مقابل موانع ساخته خارج گای و سنت توماس‘ ثانیهospital در لندن در تاریخ 6 آوریل سال 2020; نخست وزیر بوریس جانسون در بیمارستان در روز دوشنبه تحت آزمون پس از درد و رنج مداوم علائم کروناویروس برای 10 روز [Tolga Akmen/خبرگزاری فرانسه]

جانسون خواسته است وزیر امور خارجه Dominic Raab به deputise که در آن لازم است.

“تمرکز دولت ادامه خواهد داد تا در ساخت مطمئن شوید که نخست وزیر جهت تمام برنامه های برای مطمئن شوید که ما می توانیم شکست coronavirus و می تواند کشیدن این کشور از طریق این چالش گرفته خواهد شد به جلو و گفت:” Raab. “دولت کسب و کار ادامه خواهد داد.”

گوو گفت Raab به این کشور منجر شود در حالی که جانسون بود در بخش مراقبت های ویژه و خواهد بود مسئول تصمیم گیری در مورد اینکه آیا مستند اقدامات کاسته خواهد بود.

“کسی که در حال اجرا در کشور به دنبال طرح آن است که نخست وزیر را تعیین کرده است Dominic Raab امور خارجه, وزیر” گوو گفت: ITV.

حداقل 5,373 مردم در انگلستان درگذشت از کروناویروس یک بیماری نیز آلوده کرده است که تقریبا 52,000.

قبل از نقل مکان کرد و در بیمارستان جانسون در توئیتر خود نوشت: “شب گذشته در مشاوره دکتر من رفتم به بیمارستان برای برخی از آزمایشات روتین به عنوان من هنوز تجربه علائم کروناویروس. من در ارواح خوب و نگه داشتن در تماس با تیم ما همکاری با یکدیگر برای مبارزه با این ویروس و نگه داشتن هر کس امن است.

“من می خواهم به می گویند با تشکر از شما به تمام درخشان کارکنان بیمه خدمات درمانی مراقبت از من و دیگران در این زمان دشوار است. شما را به بهترین از بریتانیا. ایمن ماندن هر کس و لطفا به یاد داشته باشید به ماندن در خانه برای محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.”

ملکه که به تازگی به نادر آدرس به ملت در میان coronavirus بحران است که آگاهانه در مورد جانسون سلامت.

به عنوان جانسون بود با عجله به مراقبت های ویژه پیام های پشتیبانی ریخت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من و بعد فورا رفت واز به او را می دانم [Johnson]. او فقط چنین باور نکردنی مرد.

“این خیلی تکان دهنده برای دیدن است که از آنجا که شما می دانید آنچه در آن به معنی مراقبت های ویژه یک معامله بزرگ با توجه به آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد. که یک معامله بزرگ است. بسیار ترسناک معامله است.”

“همه برای حمایت از بوریس جانسون, خانواده و مردم در این زمان دشوار است.”

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت: او خواست “به صورت کامل و بازیابی سریع” برای همتای بریتانیایی.

“افکار من با شما و خانواده خود را در حال حاضر. به امید دیدن شما در شماره 10 به زودی.”

Keir Starmer جدید رهبر مخالفان اصلی حزب کارگر در توئیتر خود نوشت: “خیلی غم انگیز اخبار. تمام کشور را در افکار با نخست وزیر و خانواده اش در طول این زمان دشوار است.”

Starmer را سلف جرمی Corbyn گفت: “افکار من با بوریس جانسون و خانواده اش.

“با تشکر از بیمه خدمات درمانی کارکنان خود را برای کار سخت و فداکاری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>