انگلستان PM دفاع دستیار Dominic کامینگز بیش از مستند سفر

نخست وزیر بوریس جانسون مقاومت تماس در روز شنبه از احزاب مخالف به گونی مشاور Dominic کامینگز پس از سفر او 400km (250 مایل) از لندن به شمال انگلستان در حالی که همسر خود را نشان داد COVID-19 علائم.

نگهبان و آینه روزنامه گزارش داد که کامینگز که مغز متفکر کمپین 2016 به ترک اتحادیه اروپا در مبارزه با تروریسم در اروپا رفراندوم دیده می شد در پدر و مادر خود را’ ملک در دورهام شمال شرقی انگلستان در پایان ماه مارس.

بیشتر:

یک مستند آغاز شد که در مارس 23 تصریح شده است که مردم باید باقی می ماند در محل اقامت اولیه خود را ترک تنها برای ضروری کارهای محلی و ورزش و بازدید از بستگان. هر کسی با علائم گفته شد به طور کامل منزوی کردن خود است.

دورهام پلیس گفت که ماموران به خانه رفت و در مارس 31 و توضیح داد: “به خانواده این دستورالعمل در اطراف خود انزوا و تصریح کرد مناسب مشاوره اطراف سفر ضروری است”. پلیس هم اشاره نمی کامینگز با نام.

جانسون گفت کامینگز این سفر برای اطمینان از پسر جوان خود را می تواند به درستی برای مراقبت به عنوان همسر او بیمار بود با COVID-19 وجود دارد و یک “احتمال” که کامینگز خواهد خود را تبدیل به ناخوشی.

“من رفتار منطقی و قانونی” کامینگز گفت: در روز شنبه. پرسید: اگر او می خواهد نظر خود را در موقعیت او گفت: “واضح است که نه.” او سپس chided خبرنگاران برای اشتباه کردن در مورد نتیجه 2016 مبارزه با تروریسم در اروپا رفراندوم.

“شما احتمالا همه چیز در مورد به عنوان حق در مورد آن به شما در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا: آیا شما به یاد داشته باشید که حق شما تمام شد در مورد آن؟” کامینگز گفت.

وزرای حمایت مشاور ارشد.

“من می توانم به شما بگویم که این ساعت را فراهم می کند آقای کامینگز با کامل پشتیبانی” وزیر حمل و نقل Grant Shapps به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که او نمی دانست زمانی که نخست وزیر در مورد سفر. خیابان داونینگ گفت: Cummings’ “اقدامات همسو با کروناویروس دستورالعمل”.

نگهبان و آینه روزنامه گزارش داد بعد از آن در روز شنبه است که کامینگز ممکن است ساخته شده یک دوم سفر به شمال انگلستان در طول مستند.

تماس به آتش Cummings

احزاب مخالف خواستار جانسون به گونی کامینگز و کارگر نامیده می شود در این کشور اکثر ارشد عمران بنده علامت Sedwill برای باز کردن تحقیقات مربوط به این سفر است.

“نخست وزیر و مشاور ارشد به نظر می رسد به این باور آن است که یک حکومت برای او و یکی دیگر از این افراد” حزب کارگر گفت. “ما هنوز هم معلوم نیست که می دانستند در مورد این تصمیم که آیا این تحریم توسط نخست وزیر.”

فقط چند روز قبل از کامینگز ” سفر Johnson تحمیل یک مستند در انگلستان و از مردم خواست تا در خانه بماند. او گفت: در 23 مارس که مردم “باید دیدار اعضای خانواده است که زندگی نمی کنند در خانه خود”.

مدت کوتاهی پس از جانسون اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 کامینگز به سرعت از خارج از خیابان داونینگ در مارس 27 و توسعه علائم در آخر هفته از ماه مارس 28-29.

رهنمودهای دولتی می گویند که کسانی که COVID-19 یا مشکوک و آنها باید آن را از خود جدا برای حداقل هفت روز همراه با خانواده خود و نه ترک خانه خود را به هر دلیلی.

حزب ملی اسکاتلند و حزب لیبرال دموکرات به نام برای کامینگز به عهده گرفت. دیگر چهره های برجسته استعفا پس از شکسته مستند قوانین.

اپیدمیولوژی نیل فرگوسن ترک به عنوان یک عضو از دولت مشاوران علمی گروه پس از بازدید شد در خانه با دوست دختر خود را. اسکاتلند افسر ارشد پزشکی, کاترین Calderwood پایین پا بعد از او گرفتار ساخت دو سفر به خانه دوم.

دیو پنمن رهبر کارمندان اتحادیه FDA گفت: “نخست وزیر نیاز به درک چگونه دلخراش این مستند شده است برای بسیاری از خانواده ها و فداکاری های که ساخته شده اند بالا و پایین کشور است.”

او گفت: Johnson باید توضیح دهد که چرا “آن را مانند به نظر می رسد وجود یک قانون برای کسانی که در مرکز حکومت و یک قانون برای بقیه کشور”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>