انگلستان PM بوریس جانسون پشت بالا aide پس از مستند به آيات

نخست وزیر بوریس جانسون دفاع از خود را مشاور ارشد Dominic کامینگز در میان سر و صدا از تماس برای کامینگز به استعفا شد و پس از آن ظهور او سفر به دورهام از لندن در حالی که این کشور بود روی زمین افتاده و همه گفته شده بود به ماندن در خانه.

جانسون گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه که به اعتقاد او کامینگز عمل کرده بود “مسئولانه و قانونی”.

بیشتر:

“من فکر می کنم که آنچه را که آنها کاملا قابل فهم است,” او اضافه شده است. “من فکر می کنم هر پدر هر پدر و مادر خواهد رک و پوست کنده درک آنچه که او انجام داد و من قطعا انجام دهد.”

کامینگز سوار 250 مایل (400 کیلومتر) از لندن به خانه پدر و مادر در دورهام در شمال شرق انگلستان با همسر و فرزند خود را به عنوان او پایین آمدن با COVID-19 علائم در پایان ماه مارس.

بریتانیا مستند آغاز شد که در مارس 23 تصریح شده است که مردم باید باقی می ماند در محل اقامت اولیه خود را ترک تنها برای ضروری کارهای محلی و ورزش. هر کسی با کروناویروس علائم گفته شد به طور کامل منزوی کردن خود است.

آفتاب روزنامه گزارش اواخر روز یکشنبه که جانسون رو به رو شده کابینه شورش بیش از حمایت کامینگز تفرقه شکل شناخته شده برای نقش خود در مبارزات انتخاباتی به انگلستان از اتحادیه اروپا است.

“او (کامینگز) نمی تواند بماند” مقاله به نقل از یک unnamed وزیر عنوان کرد و گفت. “وجود دارد به برخی از ندامت از بوریس بیش از حد و یا او را صرف بعد از ده هفته نیاز به پاسخ به سوالات در مورد آن است. این است که یک حباب داستان. واقعی مردم خشمگین هستند چرا که آنها انجام داده اند درست و منزوی.”

آفتاب گزارش پس از برخی از نمایندگان مجلس محافظه کار پیوست مخالفان خواستار کامینگز به استعفا.

“دومینیک کامینگز پیشینه اعتقاد داشتند که قوانین نیست به او اعمال می شود و درمان موشکافی است که باید برای هر کسی که در موضع قدرت با تحقیر ایم” سیاستمدار محافظه کار Damian کالینز. “دولت بهتر خواهد بود و بدون او.”

حزب محافظه سیاستمدار استیو بیکر در روز یکشنبه گفت: کامینگز “باید قبل از او می کند هر گونه آسیب بیشتری به انگلستان, دولت, نخست وزیر, ما نهاد یا حزب محافظه کار” در سخنان برجسته در انگلستان سایت منتقد.

دولت در دفاع از کامینگز و گفت سفر او به نزدیکی خانواده به خاطر همسر خود را نشان COVID-19 علائم او به درستی فکر کردم که او نیز آلوده و او می خواست مطمئن شود که او چهار ساله بود پس از نگاه.

بریتانیا صدراعظم از خزانه Rishi Sunak گفت: Cummings’ اقدامات “موجه و معقول”.

Coronavirus قطع یک نوار خود را از طریق صفوف دولت بریتانیا در ماه مارس و آوریل آلوده کردن مردم از جمله Cummings, وزیر بهداشت مت هنکاک و جانسون خودش بود که بستری در مراقبت های ویژه در بیمارستان لندن قبل از دوره نقاهت.

منتقدان دولت ابراز خشم است که کامینگز شکسته بود قوانین سختگیرانه که برای دو ماه باید جلوگیری بریتانیا از بازدید از بستگان مسن, آرامش مرگ دوستان و یا حتی حضور در مجالس ترحیم از عزیزان. مخالفت حزب کارگر خواستار تحقیقات رسمی.

کامینگز یک کلید است اما ستیز رقم در جانسون دولت است. یک خودخوانده سیاسی disruptor که disdains رسانه ها و خدمات ملکی او هماهنگ محافظه کاران قاطع پیروزی در انتخابات در ماه دسامبر.

گزارش از لندن, Al Jazeera را Neave بارکر گفت جانسون می خواهم به اطمینان حاصل شود که طولانی سوالات خود مشاور ارشد محل در مارس و آوریل “اسراف به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است”.

“بدون شک این است که ناخواسته انحراف از آنچه که دولت امید خواهد بود آن پیام اصلی آن است که تحت کنترل آن است که تسهیلات در خصوص وقتی که می آید به ساخت مطمئن نرمال برمی گردد به این کشور است.”

کاهش تدریجی از مستند

به عنوان coronavirus نابسامانی انگلستان مراقبت از خانه های آن قطعات یک مرکز

جانسون دولت است که در حال حاضر رو نقد خود را برای پاسخ به یک بیماری همه گیر است که آمار بریتانیا سخت تر از هر کشور دیگر اروپایی.

بریتانیا رسمی coronavirus مرگ و میر می ایستد در 36,757 دوم-بالاترین تایید کل در جهان پس از ایالات متحده است.

آمار که شامل مشکوک و همچنین تایید ویروس موارد قرار داده و تلفات بیش از 40,000.

انگلستان است که به تدریج کاهش آن مستند اجازه می دهد بیشتر تفریحات و اجازه دادن به برخی از مغازه ها و کسب و کار بازگشایی شده است.

دولت امیدوار است مدارس ابتدایی می توانید شروع به بازگشایی در ژوئن اگر چه بسیاری از والدین و معلمان نگران آن است که هنوز امن برای انجام این کار.

کامینگز یکی از چندین ارشد بریتانیا به مقام های متهم به نقض مستند قوانین.

اپیدمیولوژی نیل فرگوسن استعفا به عنوان مشاور علمی دولت در اوایل این ماه پس از یک روزنامه فاش کرد که دوست دختر خود را در حال عبور لندن به ماندن با او در طول مستند. در آن زمان, Hancock, وزیر بهداشت گفت: او “لال” در آیات.

در مارس کاترین Calderwood اسکاتلند استعفا داد به عنوان افسر ارشد پزشکی پس از دو بار رفت و آمد از ادینبورگ به خانه دوم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>