انگلستان قفل کردن 66 میلیون نفر به سرعت گسترش coronavirus

نخست وزیر بوریس جانسون دستور داده است تا مردم را به ماندن در خانه را امتحان کنید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس بسته شدن alll اما ضروری مغازه ها و هشدار داد که کسانی که از قوانین پیروی نمی کنند را جریمه.

“از این شب من باید به مردم بسیار ساده آموزش: شما باید در خانه بماند” جانسون ” روز پنج شنبه در یک ضبط تلویزیونی آدرس به ملت جای خود را معمول روزانه در کنفرانس خبری.

به عنوان مرگ و میر ناشی از این ویروس در بریتانیا شروع به پریدن کرد به 335, جانسون گفت: مردم تنها مجاز به ترک خانه های خود به ورزش فروشگاه برای نیازهای اساسی آدرس پزشکی نیاز به ارائه مراقبت از دیگران و یا سفر به و از کار که در آن کاملا ضروری است.

تقریبا 7000 نفر آلوده شده اند با کروناویروس تا کنون در کشور به حدود 66 میلیون نفر است.

بیشتر:

“که همه اینها تنها دلیل شما باید خانه خود را ترک کنند” جانسون گفت که مردم نباید دیدار با دوستان و یا اعضای خانواده است که زندگی نمی کنند در خانه های خود.

“اگر شما به دنبال قوانین پلیس را باید از این قدرت برای به اجرا درآوردن آنها از جمله از طریق جریمه و متفرق کردن تجمعات” او هشدار داد.

اقدامات جدیدی خواهد بود مورد بررسی در سه هفته و آرام در صورتی امکان پذیر است.

دولت تمام مغازه های فروش غیر ضروری, محصولات جانسون گفت: از جمله فروشگاه های لباس و همچنین به عنوان محل دیگر از جمله کتابخانه ها و زمین های بازی و سالن های ورزشی و اماکن عبادت.

توصیه به ماندن در خانه و جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی توجهی نشد رفت بیش از آخر هفته توسط میلیون ها نفر که در زمان استفاده از آب و هوای آفتابی به گله به پارک ها و نقاط زیبایی نادیده گرفتن دستورالعمل برای ماندن دو متر (شش پا) از هم جدا.

تحت اقدامات جدید دولت متوقف خواهد شد تمام تجمعات بیش از دو نفر در مکان عمومی, که با هم زندگی می کنند و توقف تمام برنامه های اجتماعی از جمله مراسم عروسی و تعمید اما نه مجالس ترحیم.

پارک باز خواهد ماند برای ورزش اما تجمعات پراکنده خواهد بود Johnson گفت.

“آن را به ارمغان می آورد انگلستان در خط با اقدامات دیده می شود در بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر اروپا گفت:” الجزیره روری Challands. “Fیا خیلی از این بحران بریتانیا شده است یک یا دو گام در پشت کشورهای دیگر است. وجود دارد مقدار زیادی از مردم در بریتانیا گفت: “چرا ما نمی توانیم همان اقدامات?’.”

ایتالیا در حال حاضر جهانی کانون بحران با اکثر coronavirus مرگ و میر و به سرعت در حال افزایش تعداد بیماران در حال حاضر در دست تکمیل مستند.

اسپانیا و فرانسه را مشابه اقدامات در محل برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

“بدون بزرگ ملی تلاش برای توقف رشد این ویروس در یک لحظه به وجود آمد زمانی که هیچ خدمات بهداشتی در جهان احتمالا می تواند برآید; زیرا نمی خواهد به اندازه کافی هواکش به اندازه کافی مراقبت های ویژه تخت به اندازه کافی پزشکان و پرستاران” جانسون گفت که در آدرس خود.

به طور جداگانه اضطراری لایحه به مقامات جارو قدرت برای مقابله با شیوع بیماری از جمله حق بازداشت افراد و قرار دادن آنها در انزوا به حفاظت از بهداشت عمومی به تصویب رسید از طریق مجلس عوام.

این قانون را قبل از مجلس اعیان در روز سه شنبه.

قبلا در یک التماس درخواست برای افزایش تامین تجهیزات حفاظت فردی بیش از 6,000 خط مقدم پزشکان هشدار داد آنها احساس مانند “گوشت دم توپ” و خواسته شد تا نسبت به قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر با خارج از تاریخ ماسک و سهام کم تجهیزات.

وزیر بهداشت مت Hancock بستری شده است مسائل مربوط به وعده داده شده عمل گرفته شد. او گفت که ارتش درایو کامیون ها در طول روز و شب به دست آوردن منابع به کارکنان پزشکی.

“آن را مانند یک جنگ تلاش – این یک جنگ است که در برابر این ویروس و بنابراین ارتش شده اند فوق العاده مفید در گرفتن آن تدارکات بنابراین ما می توانیم این منابع برای محافظت از مردم در مقابل خط” او به بی بی سی گفت, گفت: سرویس های بهداشتی در حال حاضر 12,000, پنکه, 7,000 بیشتر از شروع بحران است.

دولت روز دوشنبه نیز خواست تمام انگلیسی در سفر خارج از کشور به بازگشت به خانه. این امکان پذیر خواهد بود برای همه, پس از برخی از کشورها مرزهای خود را بسته اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>