انگلستان قانونگذاران بلک در جهت بازگشت و پایان رای گیری مجازی

لندن — بریتانیا 650 قانونگذاران در حال دست و پنجه نرم کردن با یک سوال آشنا به میلیون ها نفر از هموطنان خود: هنگامی که آن را امن برای بازگشت به کار ؟

اعضای پارلمان که تا حد زیادی مشغول به کار از خانه در حالی که coronavirus جاروب بریتانیا فراخوانده شده اند را به دفتر روز سه شنبه — و بسیاری از خوشحال نیست. آنها می گویند تصمیم دولت برای قراضه از راه دور-سیستم رای گیری مورد استفاده در این بیماری همه گیر تبدیل خواهد شد کسانی که باید در خانه بمانند به دلیل سن و بیماری یا مسائل مربوط به خانواده به طبقه دوم قانونگذاران.

پس از انگلستان رفت و به مستند در اواخر ماه مارس به تصویب رسید و تاریخی “هیبرید” راه کار. تنها 50 قانونگذاران در یک زمان اجازه داده شد به مجلس عوام در حالی که صفحه نمایش ساخته شد در اطراف مجلسی بنابراین دیگران می تواند پیوستن به بحث بیش از زوم. آرا برگزار شد به صورت الکترونیکی برای اولین بار در قرن پارلمانی تاریخچه.

اما هنگامی که به خانه رزومه کار شنبه پس از 11 روز بهار زنگ تفریح اول منظور از کسب و کار خواهد بود یک دولت تقاضا به پایان مختصر آزمایش با رای گیری مجازی.

یعقوب ریس-the lean lab دولت رهبر مجلس می گوید: نمایندگان مجلس باید تنظیم یک مثال با نشان دادن تا در فرد به عنوان کشور می شود به کار می کنند.

“مجازی مجلس آورده ما از طریق اوج این بیماری همه گیر اما آن است که دیگر لازم به سازش را خواستار شدند. ما می توانید انجام دهید خیلی بهتر است,” او نوشت: در یک مجلس مجله.

مخالفان دولت استدلال می کنند که آن را خیلی زود و بیش از حد مخاطره آمیز برای بازگشت به پارلمان.

“درخواست از مردم برای سفر از تمام گوشه و انگلستان برای رفتن به جهانی کانون است که در لندن … قمار است با این ویروس گفت:” حزب ملی اسکاتلند مجلس آنگوس MacNeil که Hebridean جزیره حوزه تقریبا به دور از لندن به عنوان آن را ممکن است برای بدست آوردن در انگلستان “ژاکوب ریس-the lean lab تنظیم است به عنوان مثال اشتباه است.”

بریتانیا تا به حال در اروپا مرگبارترین شیوع کروناویروس با بیش از 39,000 تایید مرگ. نخست وزیر بوریس جانسون دولت محافظه کار است که به تدریج کاهش سراسر کشور lockdown اما مقامات هشدار می دهند که پیشرفت شکننده است و خیلی سریع یک تمدد اعصاب می تواند باعث موج دوم از عفونت.

میلیون ها نفر از مردم طبقه بندی شده به عنوان آسیب پذیر — به دلیل سن یا شرایط بهداشتی اساسی — هنوز در حال گفت: برای جلوگیری از تقریبا تمام تماس با دیگران است. دولت می گوید هر کس دیگری باید تنها در گروه های کوچک در حالی که حفظ اجتماعی فاصله و از خانه کار می کنند اگر آنها می توانند.

ریس-the lean lab گفت: مجلس را تبدیل به “یک COVID-امن محل کار” با اسپری ضد عفونی کننده دست و کف نشانه گذاری برای کمک به اجرای اجتماعی فاصله.

اما مقامات پارلمانی باید نگرانی های عمده. با آن کهنه مجلسی و وارن از راهروهای مجلس شد خاک حاصلخیز برای این ویروس زمانی که شیوع آغاز شد. چند قانونگذاران و کارکنان بیمار از جمله جانسون که به پایان رسید تا در بخش مراقبت های ویژه.

مجلس عوام سخنران لیندسی هویل گفته او نگرانی در مورد عفونت است. او همچنین حکم داده است که روش های سنتی در رای گیری که در آن قانونگذاران راه رفتن را از طریق جدا کردن “بله” یا “هیچ” لابی نا امن است چرا که آن را غیر ممکن برای حفظ اجتماعی فاصله.

دولت پیشنهاد جایگزین را ببینید قانونگذاران شکل 1 کیلومتر (بیش از نیم مایل) صف snaking از طریق تودرتو ساختمان پارلمان قبل از اینکه راه رفتن را از طریق رای گیری لابی یکی یکی.

پارلمان روش کمیته در زمان نمایش کم نور که ایده اشاره کرد drily که آن را به حال “مهم عملی کمبود.” منتقدان لقب آن “conga خط به مجلس است.”

سیاستمداران مخالف هستند با فشار دادن و نگه داشتن رای گیری الکترونیکی. آنها را متهم به محافظه کار دولت hustling قانونگذاران در پارلمان به طوری که جانسون را حمایت کر در طول هفته عوام سوال جلسه.

آنها می گویند ترک از راه دور رای خواهد سکوت کسانی که به در خانه باقی می ماند با توجه به سن و شرایط بهداشتی و یا مراقبت از کودکان خواسته — بسیاری از کودکان هنوز به بازگشت به مدرسه.

عوام’ حرکت در می آید به عنوان پارلمان فوقانی مجلسی, مجلس اعیان قرار می دهد نکات تکمیلی به یک سیستم است که اجازه خواهد داد که اعضای آن که میانگین سن 70 برای رای دادن با تلفن خود را.

حزب کارگر مجلس مارگارت هاج 75 توییتی که به عنوان کسی که در این گروه آسیب پذیر “من خشمگین هستم که برای اولین بار در 25 سال به عنوان نماینده من بودن حق رای محروم!”

“این آسیب حرکت را محدود می کند مسئولیت پذیری و ایجاد یک دندان مجلس,” او گفت:.

محافظه کار مجلس رابرت Halfon که غیر فعال است گفت: قطع مجازی مشارکت می تواند منجر به یک داروینی “بقای اصلح” مجلس.

دولت اصرار دارد همه قانونگذاران خواهد بود قادر به شرکت — آن را فقط دقیقا مطمئن نیستید که چگونه.

جانسون سخنگوی جیمز شل گفت: “کسانی که نیاز به سپر با توجه به سن و یا شرایط پزشکی باید همچنان به انجام این کار است.”

او گفت: ترتیبات رسمی مانند “جفت شدن” – که در آن دو مجلس از مخالفت احزاب موافقت خود را با شرکت در یک خاص رای — اطمینان حاصل شود که وجود ندارد و قانونگذاران بودند و نه محروم.

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>