دولت بریتانیا حاضر به محکوم مشاور را اصلاح نژاد نظرات

بریتانیا دولت حاضر به محکوم مشاور نخست وزیر که یک بار گفت که آمریکایی های سیاه و سفید را کاهش میانگین ضریب هوشی از سفید آمریکایی ها و کسانی که پیشنهاد اجرای پیشگیری از بارداری برای جلوگیری از حاملگی های ناخواسته از “ایجاد دائمی طبقه”.

نخست وزیر بوریس جانسون تحت فشار روز دوشنبه گونی اندرو Sabisky اما یک سخنگوی دولت بارها و بارها شکست در پاسخ به خبرنگاران که پرسید که آیا جانسون توافق با مشاور را ديد و گفت: نخست وزیر این نمایش به خوبی به اطلاع عموم و به خوبی مستند شده است.”

بعد در دوشنبه Sabisky اعلام کرد او در ترک چرا که او تا به حال تبدیل شدن به “حواس پرتی”.

بیشتر:

اصلی مخالف حزب کارگر محکوم امتناع انتقاد از اظهارات در حالی که اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت: دولت باید “گرفتن سریع و نشان دادن برخی از اساسی اما ارزش های اساسی”.

Sabisky اعتقاد بر این بود که قرارداد شده است توسط دولت تحت جانسون بحث برانگیز مشاور ارشد دومینیک Cummings.

نوشتن در کامینگز وب سایت در سال 2014 گفت: “یک راه برای دور زدن این مشکلات از حاملگی های ناخواسته ایجاد دائمی طبقه خواهد بود به طور قانونی اجرا جهانی جذب طولانی مدت جلوگیری از بارداری در شروع بلوغ است.

“واکسیناسیون قوانین آن را مسبوق به سابقه من می خواهم استدلال می کنند.”

خیابان داونینگ خودداری کرده است می گویند که آیا جانسون پشتیبانی از دیدگاه های مطرح شده توسط Sabisky در اصلاح نژاد – انتخابی پرورش انسان – یا ضریب هوشی مردم سیاه.

اما نخست وزیر به استقبال جدال با نظرات او در مورد ضریب هوشی در گذشته است.

در یک سخنرانی در سال 2013 گفت: هر گونه بحث و گفتگو در مورد برابری کرده بود را به حساب این واقعیت است که 16 درصد از “گونه ما” تا به حال IQ زیر 85 در حالی که حدود دو درصد ضریب هوشی بالاتر از 130 اضافه کرد: “سخت تر از شما را تکان بسته آسان تر از آن خواهد شد برای برخی از برشتوک برای رسیدن به بالای صفحه.”

در سال 2000 در حالی که جانسون سردبیر تماشاگر مجله انجام یک مقاله از مقاله نویس Taki Theodoracopulos که گفت: “به طور متوسط شرقی کندتر به بزرگسالان کمتر سفت کمتر حاصلخیز و دارای مغز بزرگتر و نمرات IQ بالاتر. سیاه پوستان هستند و در قطب دیگر و سفید پوستان در وسط جایی اگر چه نزدیک به شرقیها نسبت به سیاه پوستان است.”

نخست وزیر نیز قبلا توضیح داده شده مردم سیاه و سفید به عنوان “piccaninnies” با “هندوانه لبخند” و اخیرا با اشاره به زنان مسلمان که در پوشیدن “برقع” و یا کامل حجاب به عنوان “letterboxes”.

حزب کارگر رئیس ایان Lavery گفت: “این منزجر کننده است که نه تنها تعداد 10 موفق به محکوم اندرو Sabisky وحشتناک, نظرات, اما همچنین به نظر می رسد که تایید این ایده که آگاهی بیشتر از افراد سیاه و سفید.

“بوریس جانسون باید ستون فقرات به ایجاد یک بیانیه در کلمات خود را در مورد چرا او ساخته شده است که این ملاقات که آیا او می ایستد و با آن و مشاهدات خود را در مورد اصلاح نژاد.”

کار MP مارشا د Cordova یک حقوق معلولین مبارز در توئیتر خود نوشت: “Thچیزی است که ما آمده اند و از آن مشمئز کننده است.”

متخصص ژنتیک و پخش آدام رادرفورد نیز انتقاد نظرات نوشتن در توییتر: “مانند Cummings, او به نظر می رسد افسون توسط علم بدون داشتن ساخته شده تلاش برای درک زمینه های او استناد و نه تاریخ آن است.”

رادرفورد گفت: اخلاقی نا سازگاری از سخنان قاطع بود اضافه کرد: “من برای همه از نظر علمی فکر مردم مشاوره به دولت. در واقع من برای همه دانشمندان مشاوره به دولت. از این منظر Sabisky و در واقع کامینگز نگاه افسون توسط علم بدون انجام legwork.

“به جای این شبیه آماده از اشتباه و یا فریبنده علم به یک ایدئولوژی سیاسی. تاریخ در اینجا مهم است زیرا این فرایند این است که دقیقا چه اتفاقی افتاده است در تولد علمی نژادپرستی و تولد اصلاح نژاد.”

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>