انگلستان-پرچم تانکر ‘repulses حمله دزدان دریایی در خلیج عدن

مسلح دزدان دریایی حمله انگلیسی-پرچم تانکر شیمیایی در خلیج عدن روز یکشنبه اما دفع این کشتی مدیر Stolt تانکر گفته است.

دزدان دریایی با نزدیک شدن به Stolt Apal در دو قایق های تندرو برخی از 75 مایل دریایی (139km) خاموش یمن آن گفت: در یکی از مهم ترین مسیرهای تجاری برای نفت عنوان از خاورمیانه به اروپا است.

بیشتر:

“پس از چندین هشدار اسرائیلی توسط گارد مسلح تیم در هیئت مدیره Stolt Apal این skiffs باز آتش در کشتی. مسلح گارد تیم بازگشت و آتش غیر فعال کردن یک قایق و پایان دادن به تعقیب” یک سخنگوی این شرکت به رویترز گفت در ایمیل و نظرات.

“یک ائتلاف جنگی [نیز] پاسخ داد و Stolt Apal از سر گرفته است و سفر خود را” سخنگوی گفت.

او مشخص نکرد که ائتلاف بود اما دریایی منابع امنیتی گفت: این کشتی شده بود قایقرانی از طریق یک دالان حمل و نقل گشت بین المللی نیروهای دریایی با توجه به بالا بودن خطر حمله.

سخنگوی گفت: کشتی این پل به حال به صورت سطحی آسیب از گلوله اما که هیچ آسیب وجود دارد. هیچ یک از کشتی های باری آسیب دیده بود.

مقامات انگلیسی نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

Stolt نفتکش یک شرکت تابعه از نروژی ذکر شده Stolt-Nielsen.

کشتی های تجاری مورد حمله قرار گرفته اند در سال های اخیر در خلیج عدن و باب al-Mandab آبراه توسط باندهای مسلح و همچنین گروه هایی مانند القاعده در شبه جزیره عربستان.

عربستان سعودی رهبری ائتلاف نظامی در گذشته متهم به یمن و ایران-تراز وسط قرار دارد جنبش حوثی که از آن شده است مبارزه برای پنج سال از تلاش برای حمله به کشتی در سواحل یمن بدون سرنشین مملو از مواد منفجره است.

امنیت دریایی شرکت Dryad جهانی گفت: این نهمین گزارش حادثه در خلیج عدن این سال است.

انگلستان بازرگانی دریایی عملیات های نیروی دریایی با اقتدار می گوید در یک هشدار بر روی وب سایت خود را که در آن توصیه عروق در منطقه “به ورزش احتیاط شدید”.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>